Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

E još kad bi imali tretman kao prva dva stuba sigurno ne bi bili osmi i ne bi imali ovu blokadu za registrovanje igrača.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Putinčanin napustio Voždovac.
Djisa napisao:Opet bi imali problem sa strancima, Eze, Bondarenko, Burek, Park, Kojasevic I ko zna ko jos
Spominju se i Mateus i Dupovac. A tu je od onih na koje računamo i Kalezić.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Ma da, baš je Kosan taj moralni autoritet koji nam treba otvarati oči ko smo i šta smo. :frown:

Nisu mu smetale društvene i državne pare kad je bio na ciganskoj klupi, nego se sad dosetio. Mukica mala, biće da je neko malo ljut i ljubomoran što mu nisu dali mesto u Voši na šta je pucao i žestoko lobirao.
Pusti ti Vošu, kakva god da je nije ona ni u jednom pogledu izvor problema u srpskom fudbalu već su to neki drugi.
A ako si već takav čistunac kako ti onda ne smetaju Miškovićeve pare, po načinu na koji su "stečene" nisu ništa manje državne i narodne.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Cane napisao:Pusti ti Vošu, kakva god da je nije ona ni u jednom pogledu izvor problema u srpskom fudbalu već su to neki drugi.
Ako prihvatiš igru postaješ deo problema. Mi nalećemo kao kec na 11. Taman da se skrene pažnja sa dvoglave aždaje. Samo smo glupi i naivni pošto mislimo da mi u ovom sistemu možemo proći dobro. "Eto i Vojvodina dobija državne pare. " To je rečenica koju želiš da slušaš? Ja se gadim na samu pomisao. Niko neće pitati koji je odnos razdeljenih para. A dodatno, mi možemo bez države. Potrebna je volja.

Skrenuli smo sa teme.

Filip Babić je na pripremama sa TSC iz Bačke Topole. Nije iz teksta jasno da li je već potpisao za njih ili tek treba da potpiše.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Bravo Cane i Karlssone.
Nisam verovao da takva amoralna individua zivi u NS decenijama i tako nesto da kaze za Klub koji ga je podigao? Gde bi bio da mu nije bilo Vojvodine?
A koliko vrede naftna polja Vojvodine, pa ni evra Vosi, vec zvezdi 6 milki godisnje. Za ostale ni ne znamo koliko ide blizancima.
Slazem se, neka se povuce Srbijagas, ali neka se povuku i ostali drzavni sponzori i tkzv,, privatni,, . Neka sponzorisu nauku, zdravstvo, skolstvo, kulturu...ne bi tada omladina i radno najsposobniji bezali, prvom prilikom, odavde.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Људи нећемо ваљда да полемишемо око тога шта је изјавила једна пијана будала. Особа која је била тренер звезде нашла да дели моралне лекције. Па како му државне паре нису сметале кад је био тренер звезде. Дигла се прашина због Војводине која још није добила ни динара,или је добила неку мизерију од Србијагаса.
milancl
Postovi: 447
Pridružio se: Uto Avg 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post od milancl »

Ja sam se samo nadovezao na priču o transferima ovde i bilo mi zgodno da ubacim njegovu izjavu.

Sad sam samo zagušio temu zbog izjave jednog moralnog pigmeja. Nema potrebe da dalje polemišemo o tome, kad svi mislimo isto o njemu, ili ako neko hoće da nastavi neka admini prebace dijalog u odgovarajuću temu.

Još jednom se izvinjavam, stavimo fokus na transfere. :thankyou:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

http://mondo.rs/a1073329/Sport/Fudbal/M ... odini.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post od Протомајстор »

Душан napisao:Људи нећемо ваљда да полемишемо око тога шта је изјавила једна пијана будала.
Нема шта ту да се полемише, човек је рекао истину. Нема разлога да идемо на његову личност.
Као што је истина да је Илија Столица потпуни анонимус који уопште не заслужује одрешене руке, као што их неће ни имати. Подсећам, човеку је највећи успех што је био помоћник Кизи Милинковићу у Партизану. Сигуран сам да је боље било да смо довели Кизу или Косана (обојица су били опција) и дали им одрешене руке...

Узгред, уопште ми не смета што добијамо из државне касе у реципроцитету, само да се гради идентитет клуба и не доводе ова дрва без карактера, која како видим опет довлаче. Хоћу име! Хоћу повратнике у СВОЈ клуб! Хоћу да неко Војводину осећа као своју, да је сањао да заигра баш у њој. Наравно, сем у случају да се зовe Шестић, Апија, Плеч, Мореира и други неко ко је и пре Воше био свима знано име.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Протомајстор napisao:
Душан napisao:Људи нећемо ваљда да полемишемо око тога шта је изјавила једна пијана будала.
Нема шта ту да се полемише, човек је рекао истину. Нема разлога да идемо на његову личност.
Као што је истина да је Илија Столица потпуни анонимус који уопште не заслужује одрешене руке, као што их неће ни имати. Подсећам, човеку је највећи успех што је био помоћник Кизи Милинковићу у Партизану. Сигуран сам да је боље било да смо довели Кизу или Косана (обојица су били опција) и дали им одрешене руке...

Узгред, уопште ми не смета што добијамо из државне касе у реципроцитету, само да се гради идентитет клуба и не доводе ова дрва без карактера, која како видим опет довлаче. Хоћу име! Хоћу повратнике у СВОЈ клуб! Хоћу да неко Војводину осећа као своју, да је сањао да заигра баш у њој. Наравно, сем у случају да се зовe Шестић, Апија, Плеч, Мореира и други неко ко је и пре Воше био свима знано име.
Ајде наброј 11 играча којима је највећа жеља да играју у Војводини. Клинци поникли на Вујадину сањају да играју у звезди и партизану. Али Боже мој, па то су наша деца, не смеш о њима рећи ништа ружно.

Долазак Путинчанина би био одличан потез, али да је млађи десет година. Овако не знам какве вајде можемо да имамо од играча који има 30 година.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Mislim da sa Putincaninom premoscavamo neke rupe u ekipi, narocito usled nesigurne situacije sa Jovancicem. Dobijamo na iskustvu, snazi i visini.
Takodje mislim da svaki trener, anoniman ili poznat, koji napravi igru, zasluzuje sansu u Vojvodini i odresene ruke.
Stolica je napravio igru u Vozdovcu, a ne u blizancima. Njih je pobedjivao. Malo koji trener, u bliskoj proslosti, je to ucinio.
Na kraju, svi se zalazemo da Struka dobije svoje mesto na terenu, naravno i odgovornost za uradjeno.
Sto se tice iskustva, mnogi treneri su sedali na trenerske klupe i u velikim evropskim klubovima bez njega. Ako imaju talenta, brzo ce izaci iz iskustvenog minusa.
A sto se tice Kosanove licnosti, licno je bio u zvezdi, tako da on ima najmanje moralnog prava da prica na tu temu.
Bio sam ovde, onomad, stava da se vrati u Vosu, ali posle ove izjave: Nikad vise.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Путинчанин и Езе прве ласте, Рушевић пред „Карађорђем”, растанак са Јовановићем

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/5 ... ovanovicem" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post od Протомајстор »

Душан napisao:Клинци поникли на Вујадину сањају да играју у звезди и партизану. Али Боже мој, па то су наша деца, не смеш о њима рећи ништа ружно.
Управо тако. :mrgreen:
Стога не волим кад се овде пљују Ћоми, Алексић и други, због тога што смо ми распад и нисмо им интересантнији од близанаца за повратак у српски фудбал.
Зар то не можемо звати професионализмом, као што се овде здушно позивамо на професионализам неких близаначких отпадака, притом тоталних аматера.

Наша деца су одавде бежала и у мање клубаве од ових државних, а "државни посао" знамо сви какав је. Ваљда ће сада бити боље кад смо и ми државни клуб... :oops:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Taj isti Ćomi je pre govorio kako je veliki slaninar i kako nikada ne bi igrao za blizance da bi sada govorio kako nema ništa protiv da zaigra za Zvezdu.

Ne tako davno je odbio Partizan za koji je i sam rekao da je navijao kao mali, a sada mu ne smetaju ni cigani.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Cuo sam da je taj Putnicanin kao Everton i da ga je Partizan pikirao, malo su probem godine ako dolazi iz Vozdovca sigurno Stilica zna sto mu treba.
On je zadnji vezni
Anticu i Lakicevici isticu ugovori za 6 meseci, ili ih produziti ili prodati, ma koliko ih gotivim , ne vidim interes kluba da ih razigrava pa da odu, pojeli smo tako g..... i za Jovancu pa mu istekao ugovor
Odgovori