Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

Turija napisao:Fudbal jeste biznis, ali mu treba informacija gde se nalazi taj ,,rudnik,, vrhunskih igraca.
I kako je potraznja veca, raste cena ,,rude,, i interesovanje gde se moze nabaviti.
Tako, iako ih generalno ne zanima Vosa, zanimace ih, itekako, ako u FCVB stasavaju buduci fudbalski asovi.
Sustina je da mi kao klub treba da se izdignemo, da bismo dobili bolju cenu za nase igrace.Ovako moz ti imati talenat kad on iz Vojvodine prvo mora da ode u razne varegene i lokerene, da stekne dodatno iskustvo i znanje i tek onda milionske ugovore potpisuje.Najvece pojacanje za klub bi bila zdrava i sposobna uprava.Ovako Bajati je samo jos jedan u nizu,dal manje ili vise los, vreme ce pokasti.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

http://www.mozzartsport.com/vesti/srbi- ... zan/184645" onclick="window.open(this.href);return false;
Od nasih slobodni Antic ,Jovancic... Nastic, Kacar ,Medojevic...
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ajde Bajatoviću, odreši kesu da vratimo koje Vošino dete. Vidim po komentarima da cigani i glodari balave za njima.
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

Uh Medojevic bi nam bio pravo pojacanje,cigani su ga hteli jos letos.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Imamo i prvi zimski odlazak, Ognjen Đelmić je sporazumno raskinuo ugovor sa klubom. Objavljeno u jučerašnjem "Fudbalu".
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Evo i drugog odlaska!
Burekovic otisao!
Zao mi momka,bolji je od Antica trebao je da igra!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Mozda oslobadjaju mesto za Nastica :greenbutt:
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Transferi

Post od Grof Žekula »

ernesto napisao:Evo i drugog odlaska!
Burekovic otisao!
Zao mi momka,bolji je od Antica trebao je da igra!
И Аврамовски је суспендован (то може значити само једно :D )
http://mondo.rs/a1059552/Sport/Fudbal/F ... dovan.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Sta je tacno radio kad je zaradio suspenziju?
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Stexman napisao:Sta je tacno radio kad je zaradio suspenziju?
Kad je cuo da nece igrati protiv Radnika,razlupao je svlacionicu i trazio da mu dovedu Bukija da prica sa njim!
Buki je naravno odbio da se sastane sa njim,samo je rekao sekretaru Draganu da mu kaze da je suspendovan!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10575
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Velika greska i nepravda prema Burekovicu.
Momak ima ,, najbolju nogu,, u timu. Zna sta ce i kako ce sa loptom.
Za Antica je Roberto Karlos.
Napravljena je ista greska kao sa Dzon Merijem. Nije imao pogodnog menadzera. Vratio se u Vosu, jer je Batak insistirao i znao zasto.
Momku zelim sve najbolje i da se jednog dana vrati u Vosu.
Burekovicu, izvini. Nije to vise nekadasnja Vojvodina - Klub sa ljudskim likom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Turija, skroz si u pravu za Burekovica. Ima mekan centarsut, i prava je steta da to niko nije iskoristio. Jeste malo slabiji u defanzivi ali opet ne secam se da je bio kriv ni za jedan gol...u krajnjem slucaju mogao je igrati krilo ako vec nije za beka. Steta sto tako lako trosimo ljude...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10575
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Mogao je igrati i krilo (Subotic to nije), a mogao je i beka, s obzirom kako igra Antic.
Ako ne iz centarsuteva u napadu, iz prekida bi se nadavali golova i sa ovakvim c-forom. Ovako, Mihajlovic je totalno ocecen, a ne ume sam da stvori priliku.
Grehota, neoprostiva.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Subotić definitivno nije karakteristično krilo. Zapravo, biću slobodan da kažem da je Subotićeva glavna pozicija jedna dosta moderna, a to je onaj široki napadač, kome glavna obaveza nije da centaršutevima traži špica, već da sa krila seče unutra i bude opasan po gol. Problemi: Glavni, mi nemamo taktiku za takvog igrača. Iza njega mora da deluje bek koji će da koristi prostor i da ima solidan centaršut. Takođe, obzirom da je manje cetaršuteva, špic mora biti pokretniji, a ne skočniji. To Mihajlović definitivno nije, a Subotić je najbolje partije pružao dok je Malbašić bio glavni špic. Dalje, nema koristi od Subotića na desnom krilu, jer kao što sam rekao, on nije klasično krilo. Ne zna to da igra. A tu je i problem njegove fizionomije. On izgleda kao Mihajlović. Noge su mu kratke, a on je čovek dosta visok (skoro 1.90) pa je njegov(njihov) sprint vrlo upečatljiv. Nažalost, upečatljiv je zbog toga što je komičan, a ne koristan. Zbog toga, korisniji je bliži golu, a praktično je neupotrebljiv u brzom prenosu lopte sa naše na protivničku polovinu, kao i brzom prodoru po krilu. On čovek nije loš igrač. Čak bih se usudio reći da je ofanzivno najkonstantniji ove sezone. Retko kad će oduševiti, ali neće ni žestoko podbaciti. Samo zaista ne znam šta će nam on u ovakvoj ekipi.

Slažem se da je šteta za Burekovića, imao je solidno predstavljanje početkom ove sezone, ima vrlo kvalitetan prekid, za naše uslove, i slažem se da je mogao u paketu sa Antićem da šparta po levom krilu. Sa njim bismo imali ono što nam treba. Određeni procenat upotrebljivih vazdušnih lopti za Mihajlovića.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Rabba, bravo za analizu. Jezikom Football Managera, taj decko je inside forward, i to funkcionise samo kad imas dobrog beka iza sebe. Dobar inside forward moze da postigne preko 10 golova u sezoni. Uostalom, vidimo sta svetski inside forwardi rade.

Kada je momak igrao s Malbasicem i Burekovicem, to je licilo na nesto, a sa svojom fizionomijom bi mogao da igra i napadaca. To smo i sa Malbasicem uradili, pa je covek proradio i prodao se. :cheers:
Odgovori