Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Karlsson wrote:Ne mogu smradovi bez naše dece.

http://www.mozzartsport.com/vesti/fitil ... ngu/175814" onclick="window.open(this.href);return false;
Nisu nam oni krivi sto je Dinga pobegao iz kluba,to su sve nasi porazi a bice ih jos,cekaj da Jug zaigra za prvi tim,posto kod nas nije imao vezu da igra za prvi tim.
http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/5 ... a-treniram" onclick="window.open(this.href);return false;

Posto je ovakav odnos prema nasim igracima praksa,tradicija onda se nista bolje ne moze ocekivati.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ma i ovaj kosanovic smrda,skuplja sta god moze.Nije on kriv za situaciju u klubu, al je smrda na nivou.Najgori moralni olos defiluje kroz klub,jedni otimaju dok su u klubu, drugi kad izadju, a ima onih koji pokrivaju obe grupe, npr Elmer Davez i slicna zgadija.
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Zato je kosanovic tamo, da dovede nase najbolje Omladince, a ne sto je neki trener.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Da, Kosan.
Rovare i po nasoj generaciji 02, koja je mnogo jaka.Cak je i Panta koketirao sa crvenima , mislim da je zato vise ne vodi.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1263
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Danilo wrote:Da, Kosan.
Rovare i po nasoj generaciji 02, koja je mnogo jaka.Cak je i Panta koketirao sa crvenima , mislim da je zato vise ne vodi.
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me
Ako je istina, naravno
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ma aftobus je sitna dusa, samo tako...Onomad setam gradom u vosinoj majici i naletim na njega, a on kad je video, samo glavu spustio, kao da je nesto skrivio pa ga sramota.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

A ono i treba da ga je sramota bar...
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Transferi

Post by PanonskiFantom »

Možda nije prava tema, ali jače je od mene, moram da se pohvalim :mrgreen:

Image
Vise nista nije isto!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

"Total soker" najavio je odlazak strelca 25 golova uz osam asistencija za Vošu u periodu od januara 2016. godine do danas, ali ne i pod kojim finansijskim uslovima je novosadski klub pustio svog najboljeg strelca da ode.
Cenim da je vise nego dovoljno da nikne jos koja pumpa :greenbutt:

Srecno, Filipe, hvala za sve! :cheers:
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Sta reci ,a ne zaplakati.
Jos jedan manje
Srecno Filipe u nastavku karijere i hvala za sve pruzeno u nasem dresu.
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Srecno Malbasicu,posteno si odradio posao kod nas svaka cast,sve najbolje.Pumpadzija dok ne otme svih 5 miliona nece otici iz kluba.
User avatar
Milan
Posts: 4113
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Posten odnos prema klubu i status ubedljivo najboljeg igraca u zadnjih godinu i po. Sasvim dovoljno da ostane u lepom secanju. Filipe, hvala ti i srecno! :cheers:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Milan wrote:Posten odnos prema klubu i status ubedljivo najboljeg igraca u zadnjih godinu i po. Sasvim dovoljno da ostane u lepom secanju. Filipe, hvala ti i srecno! :cheers:
:!:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3800
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Došlo doba kad igračima koji su izgarali u našem dresu umesto da poželim da ostanu što duže, poželim da što pre zbrišu.
I previše si dugo morao da se motaš po ovoj žabokrečini, zaslužio si mnogo više od tog. Sve najbolje u daljoj karijeri!
Io odio Belgrado
Post Reply