Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

То је добро.Само нек се замера турцима, а ако се замери и Лацију и Генту, а могуће је пошто није нормалан, нек УЕФА да коначну одлуку.Пошто овај нема намеру да иде, навијачи не могу да га отерају а не постоји ни политичка воља да се овај отера, једино се још уздам у УЕФУ.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4764
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ko god zameni ovu dijabolu, pored svih mogucih sra*a, imace i dodatan posao u izgradnji imidza kluba na inostranom trzistu. Ovom kubik vazduha da das na cuvanje, on bi ga us*ao...
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Planica, opet, hoce zvezda.
Tesko da cemo sada taj prelazak izbeci, iako zvezda angazuje, ne znam kojeg stopera?Verovatno, jubilarnog dvocifrenog?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Turija wrote:Planica, opet, hoce zvezda.
Tesko da cemo sada taj prelazak izbeci, iako zvezda angazuje, ne znam kojeg stopera?Verovatno, jubilarnog dvocifrenog?
Plana je u petak gostovao kod nas na viber grupi i rekao je da nema sanse da se vraca tamo!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Konačno smo dobili i potvrdu o velikom pojačanju, vanserijskom talentu, kao i potvrdu o tome da ćemo se fokusirati na mladiće iz naše škole.

http://www.fkvojvodina.rs/2017/07/luka- ... vojvodinu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Transfer bomba :) Sad napadamo titulu
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

I sad će Đurišić opet biti gurnut u neki treći plan.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Kad se zavrsava prelazni rok?
Mislim da cemo aktivirati izlaznu klauzulu kod jos jednog vanserijskog igraca iz Lovćena :)
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Danilo wrote:Kad se zavrsava prelazni rok?
Mislim da cemo aktivirati izlaznu klauzulu kod jos jednog vanserijskog igraca iz Lovćena :)
31. avgusta u ponoć.

Ako misliš na Ćukovića, ako me sećanje ne vara, on je igrao za Proleter sad u pripremnoj protiv nas.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

Хоће ли тамо доле остати становника или ће сви да пређу у ФК Војводину.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Nikola Aksentijević je i zvanično postao igrač Radničkog iz Niša.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4764
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Zao mi je sto nije dobio priliku kod nas. Nije on los igrac, a i mnogo gori od njega su dobijali prilike makar po koju utakmicu.
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Djurusic mene jako podseca na Radoju,cvrst u duelu,tacan pas,takve mi pravimo zadnje vezne,sve sem davanja velike minutaze Djurisicu je greska.Vukasovic to igra solidno al nista slabije ne bi ni Djurisic odigrao,Kovacevic nezgrapan,nesiguran,spor, Jovancic ima visinu i jaci je od Djurisica,mada mislim da ce Jovanca zbog nedostatka ofanzivnih veznih biti blizi napadu.O novom crnogorskom cudu,ne bih pricao jer je nepoznat.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

vdn slaninar wrote:Djurusic mene jako podseca na Radoju,cvrst u duelu,tacan pas,takve mi pravimo zadnje vezne,sve sem davanja velike minutaze Djurisicu je greska.Vukasovic to igra solidno al nista slabije ne bi ni Djurisic odigrao,Kovacevic nezgrapan,nesiguran,spor, Jovancic ima visinu i jaci je od Djurisica,mada mislim da ce Jovanca zbog nedostatka ofanzivnih veznih biti blizi napadu.O novom crnogorskom cudu,ne bih pricao jer je nepoznat.
Vukasović za mene izgleda čak i iznenađujuće dobro. Nešto se dogodi igračima kad dođu kod nas, pa počnu da prezentuju puno bolje igre nego što bi neko zapravo očekivao. Novica je jedan primer, za mene i Vukasović. Što se tiče Đurišića, problem kod njega je glava, barem po onim informacijama do kojih se moglo doći. Navodno je to usporilo i Ćurka, a usporava i dalje i Đurišića i Stamenića. Obzirom da nam je klub u rasulu, nema ko te momke da posavetuje i usmeri.

Dodatno, jedna informacija koju sam slučajno iskopao.

http://sportdc.net/vest/81566/kremenovic-novi-modri" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Spanski portali su danas plasirali informacije da je Djirona zainteresovana za Planica, kao i da je Sporting Hihon poslao ponudu od 500.000e za Malbasica.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply