Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post od gospodinFKV »

Sta koji ku**c :?: :!:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post od Stexman »

Jel moguce da je neko ovako bezobrazan? Pri tom ne mislim na klinca vec njegovog oca! Zamislite ovakvu scenu u partizanovoj skoli fudbala?!

Mada, mozda smo tek kupili klinca iz bg-a pa dete nije stiglo da se presvuce! :mrgreen:
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post od Marcello »

A, možda je i neki turnir u pitanju, pa se mali tu, slučajno, našao....

Nemojmo odmah preterivati. Koliko ja vidim, naš trener objašnjava nešto klincima, koji se osvežavaju, a ono dete pije sokić, tačno kontam da je slučajno u kadru.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post od Radoye »

Mozda spijunira :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post od Stexman »

Marcello napisao:, a ono dete pije sokić,
Tacno se vidi da smo mali klub! Nasa deca nemaju ni za sokić. :mrgreen:
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post od Ultra slanina »

Fotku sam okacio jer je meni u tom uzrastu bilo nezamislivo na bilo kojoj poljani ili fiskulturnoj sali videti ovaj odnos mladih slanina i grobara. :)
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post od limanfkv »

Stvarno ta deca danas, to nema elementarnog postovanja. Mi nismo pisali drugima u sok, eh ...
Istocno stajanje
Postovi: 527
Pridružio se: Čet Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post od Istocno stajanje »

Najbolja tema za prvi post. Inace pratim ovaj forum godinama, ali sam se tek sad registrovao.
Zbog cega sam zavoleo Vojvodinu? Ja nazalost ne poticem iz price pradeda,deda, otac i sin, moj cale je bio veliki zvezdas, ali sam ja presekao da hocu da navijam za Vojvodinu jos dok nisam krenuo u skolu. Razlog je bio sto mi se zvezda cinila tudjim klubom, tj. nisam hteo da idem do Beograda da je gledam, kada mi je stadion Karadjordje pred nosom. To je bilo negde 1992, znaci kada je zvezda bila prvak Evrope, ali mi to nimalo nije bilo bitno da me pokoleba za koga da navijam. I dan danas se ne kajem zbog te odluke.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1970
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post od N13 »

Istocno stajanje napisao:Najbolja tema za prvi post. Inace pratim ovaj forum godinama, ali sam se tek sad registrovao.
Zbog cega sam zavoleo Vojvodinu? Ja nazalost ne poticem iz price pradeda,deda, otac i sin, moj cale je bio veliki zvezdas, ali sam ja presekao da hocu da navijam za Vojvodinu jos dok nisam krenuo u skolu. Razlog je bio sto mi se zvezda cinila tudjim klubom, tj. nisam hteo da idem do Beograda da je gledam, kada mi je stadion Karadjordje pred nosom. To je bilo negde 1992, znaci kada je zvezda bila prvak Evrope, ali mi to nimalo nije bilo bitno da me pokoleba za koga da navijam. I dan danas se ne kajem zbog te odluke.
:lala:
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post od Marcello »

Mali off...

-Deeeej si, matoriii!!! Idemo na Sampu? Biće ludilooo!

-Ne idem. Ja idem na Vošu! Da, biće ludilo. Slikanje, mačkice....ovo-ono... :frown:

P.S. Ja sam taj klub znao kao "Doria", a ovi, što će iz treće ubosti Karađorđe, nametnuli novi nadimak tom klubu....vremena se menjaju...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post od Neizlecivi »

Mislim da moze ovde...
https://instagram.com/p/6GA77HTJtF/" onclick="window.open(this.href);return false;

:cheers: :cheers: :cheers:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post od Milan »

POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1970
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post od N13 »

Jedna simpatična scena danas na turniru u PES-u u igraonici DOXA... jednostavno moram da napišem to ovde.

Na turniru igrao i neki klinac, nekih 10-11 godina ima, i pita ga neki momak "je li dečko, za koga ti navijaš, partizan ili zvezdu"... a on odgovara "ni za jedne".. a ovaj ga opet pita "nego?" i na to će klinac "za Vojvodinu".

Ne znam, ja ne mogu opisati koliko mi je srce bilo puno u tom trenutku... jednostavno je dobar osećaj videti klince koji su na taj način vaspitani. Ta scena danas mi je dala za pravo da verujem da u Novom Sadu ima takvih klinaca i da će se kroz nekoliko godina jasno znati kako je Novi Sad navijački opredeljen.
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post od ultra komsa »

Mozes li mi napisati ko je rekao to u igraonici? Najbolji mi drug drzi nju. Mislim na pametnog matorca.
Korisnikov avatar
Ultra slanina
Postovi: 394
Pridružio se: Uto Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Zbog čega ste zavoleli Vojvodinu?

Post od Ultra slanina »

Odeš u Kovilj, vidiš dekicu od nekih 60+ godina kako sedi u jugiću sa sve zastavom Voše okačenom o retrovizor koja sigurno ima 30-40 godina, i podsetiš se zašto je lepo navijati za ovaj klub 8)
Odgovori