Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post od severozapad »

Bilo bi dobro da se na tim utakmicama proba neko sa strane. Da ima mesta za po igraca u svakoj liniji pa ako neko jako odskoci da se dovede u transfer roku.
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post od madda fakka »

Stexman napisao:Ja ne mogu da skontam cemu sluzi taj mladi A tim? On nema veze sa omladincima a ni sa A timom? Nece se takmiciti nigde ali ce se momci odvajati od svojih selekcija da bi igrali prijateljske utakmice?
Osim marketinga, ja ne vidim drugu korist ovoga. Nije mi namera kritika vec da shvatim koristnost ovoga? Slusajuci Gajica nista cuo nisam, kao da sam slusao nekog kineza kako prica - cujem al ne razumem.
Sluzi tome posto je pre nekoliko nedelja izasla informacija da Proleter sa Slane bare ne moze da nam bude vise "filijala". Kako su teleoptik i ostali i dalje u sluzbi bg :shit: ne vredi raspravljati. Uzrok tome je naravno neregulisanog statusa "filijale" u pravilniku FSS kao i u domacim zakonima o sportu. Verujem da je ovaj omladinski/mladi A tim/B tim/probni tim/rezervni tim, osnovan bas zbog toga sto se saradnja sa Proleterom vise ne moze nastaviti zbog nedostatka regulisanja takvih slucajeva. Da zavrsim sa kliseom, "u normalnim zemljama to sasvim lepo funkcionise"
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post od Stexman »

Omladinci izgubili od poslednjeg na tabeli Radnickog iz Valjeva sa 1:0. :frown:
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post od draganas »

Da li je realno da "naš" Milan Kosanović nije pozvao ni jednog igrača iz FK Vojvodine u omladinsku reprezentaciju Srbije ? :shock: :shock: :shock:
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post od salefkv »

draganas napisao:Da li je realno da "naš" Milan Kosanović nije pozvao ni jednog igrača iz FK Vojvodine u omladinsku reprezentaciju Srbije ? :shock: :shock: :shock:
Prica je ovakva:
Vosa ne ustupa B reprezentaciji par prvotimaca, a sledece nedelje je okupljanje omladinske reprezentacije. Kosan dostavlja spisak sa igracima i dobija odgovor od KOKEZE da mora da izbrise golmana i nadje zamenu. Golman je nasa mlada nada Marko Ilic.

I ne, ovo nije lupetanje i nagadjanje vec verovali ili ne proverena prica, sve najgore FSS :shit: :shit: :shit:
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post od draganas »

Ako je to tačno - pa šta Kosan traži u FSS ? Zašto JAVNO ne kaže šta se dešava, a klub neka stane iza njega, dokle više ovako.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post od Turija »

draganas napisao:Ako je to tačno - pa šta Kosan traži u FSS ? Zašto JAVNO ne kaže šta se dešava, a klub neka stane iza njega, dokle više ovako.
Hmm.Kosan :mrgreen:
Mislim da je Lalatovicu danas vise stalo do Vose, nego obadvojici Kosana oduvek.
Jednostavno su imali veliku srecu da ih Vosa afirmise u sportskoj javnosti, kao trenere.Jednog sa izuzetno kvalitetnom generacijom Omladinaca, a drugog generacijom Seniora.
Zvezda je u njihovom srcu, a Vosa je samo posao.Pisalo se vec o tome na ovom Forumu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post od Salvador »

salefkv napisao:
draganas napisao:Da li je realno da "naš" Milan Kosanović nije pozvao ni jednog igrača iz FK Vojvodine u omladinsku reprezentaciju Srbije ? :shock: :shock: :shock:
Prica je ovakva:
Vosa ne ustupa B reprezentaciji par prvotimaca, a sledece nedelje je okupljanje omladinske reprezentacije. Kosan dostavlja spisak sa igracima i dobija odgovor od KOKEZE da mora da izbrise golmana i nadje zamenu. Golman je nasa mlada nada Marko Ilic.

I ne, ovo nije lupetanje i nagadjanje vec verovali ili ne proverena prica, sve najgore FSS :shit: :shit: :shit:
To je prica o ovoj drzavi, mi smo im krivi sto jednom nismo poslali igrace, a crna i crvena go**a ih ignorisu kada im se hoce..
Zovu samo crne i crvene u A tim, a nase tek kada odu iz Vose..
I sto je najjadnije, uvek imaju vecu podrsku u Novom Sadu nego u Beogradu?
Da imamo iole postovanja prema sebi samima ne bi nijedan od nas pratio A tim.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post od Turija »

Izvor Blic
http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... tu/xegf7tc" onclick="window.open(this.href);return false;

Sve je uredu, osim reklame na poklonjenim dresovima.
Uprava je danas jedna, sutra druga.Vojvodina je iznad svake Uprave i pojedinca.Egoizam i sujeta se u Vojvodini moraju prevazici.
Poklonjeni dresovi nisu smeli imati nikakvu reklamu.
Da gsn Mirovic nije okrenuo stranu dresa (slucajno ili namerno), ne bi ni znali za ovaj gaf.
Poklonjeni dresovi ne smeju imati nista drugo, osim grba Kluba i eventualnog natpisa ,,Vojvodina - Novi Sad,,.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post od Stexman »

Upravo sam dobio info iz prilicno pouzdanog izvora da su cigani "napali" na 6-7 mladih reprezentativaca i najtalentovanijih omladinaca da ih prebace kod njih. Traze se nacini da se to izvede a sve zahvaljujuci jednom nasem bivsem treneru koji je rovario iznutra!

Kakvu smradove smo mi drzali na platnom spisku to je strasno...

Ovo uopste nije naivna situacija jer je buducnost kluba na ovoj deci!
U pitanju je generacija 2000-2002 i nekoliko njih je vec vrbovano a sve zato sto mu je obecano mesto trenera zvezdinog B tima.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post od ernesto »

Ljudi moramo da sprecimo propadamje kluba!!!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post od ssnigd »

Pa cim se nisu bunili na smanjenje stranaca, jasno je bilo sta se sprema. OFKa placa danak, mi smo na redu.
Pokusali su sa strancima, povecali broj u savezu odmah, i cim je to prestalo da daje rezultate, odmah ajmo na smanjenje i kradju klinaca kod svih klubova.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post od MiSmoFKV! »

Stexman napisao:Upravo sam dobio info iz prilicno pouzdanog izvora da su cigani "napali" na 6-7 mladih reprezentativaca i najtalentovanijih omladinaca da ih prebace kod njih. Traze se nacini da se to izvede a sve zahvaljujuci jednom nasem bivsem treneru koji je rovario iznutra!

Kakvu smradove smo mi drzali na platnom spisku to je strasno...

Ovo uopste nije naivna situacija jer je buducnost kluba na ovoj deci!
U pitanju je generacija 2000-2002 i nekoliko njih je vec vrbovano a sve zato sto mu je obecano mesto trenera zvezdinog B tima.
Da nije Pantelić u pitanju?
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post od Stexman »

Nije Panta i meni je on bio prvi pik a ispostavice se da je on mnogo veci slaninar nego sto mislimo, cuce se sve ovih dana!
Mnogo je manje bitno ko rovari, bitno je da javnost zna kako se deci puni glava o ciganiji u nasem klubu i ko zna sta sve trpe ti klinci. Mozda cak i pretnje... ko zna, ne smem da tvrdim.

Pod hitno treba uvesti kodeks ponasanja i svima zaposlenima dati da potpisu kao i igracima koju si deo Vojvodine od prvog tima do najnizih kategorija.
Da ako se bilo kakvim delovanjem nanese steta ugledu kluba da klub moze da raskine ugovor i kazni prekrsiocia. Pricalo se o tome ranije ali je sad vreme da to mora da se primeni.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Post od Radoye »

I posle se neko cudi kada se ovde ljudi bune na dovodjenje trenera deklarisanih cigana i grobara... NIKAD sa njima, NIKAD NISTA od njih, samo use i u svoje kljuse. Oni sta god dodirnu zagade i uniste, 1000 puta smo se tako vec opekli. Ako nismo svojim snagama sposobni da nosimo klub uz njihovu pomoc sigurno da ga necemo nikuda dobro dovesti. :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Odgovori