Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Osvojili smo turnir, u finalu smo pobedili partizane posle boljeg izvodjenja penala...Kazu da smo odlicno igrali, a bila su nam iskljucena i dva igraca!
Ocigledno da ne treba da se brinemo za buducnost :wink:
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Partizan je dosao sa godinu dana mladjim godistem od naseg. Jedan igrac nam je iskljucen u prvom poluvremenu(poluvreme je bilo 35. minuta) a spasio nas je nas fenomenalni golman! Nesticki ostaje kod kuce!!! Igraj Voso.....!!!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4044
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

BRAVO MOMCI !!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Dnevnik napisao:Vojvodina odbranila trofej

Fudbaleri Vojvodine, igrači do 17 godina, odbranili su trofej na 26. memorijalnom turniru “Stevan Nešticki”, pošto su u finalu bili bolji od beogradkog Partizana posle izvođenja jedanaesteraca 7:6 (regularni tok meča završen je bez pogodaka).
Iako su Beograđani čitavo drugo poluvreme imali dva igrača više, nisu uspeli da to i materijalizuju. Vojvodina je uspela da sačuva svoju mrežu i da trijumfuje posle penal lutrije. U sedmoj seriji jedanaesteraca istakao se golman crveno- belih Romić, koji je odbranio šut Lukovića. Za Vojvodinu s bele tačke precizni su bili: Tanasin, Babić, Katai, Jocić, Deak, Milićević i Kovačević, a za Partizan: Pantić, Simović, Leković, Pilica, DŽugurdić i Agović.

Treće mesto zauzeli su fudbaleri Crvene zvezde koji su savladali Reprezentaciju Republike Srpske 3:0 (2:0), a peto mesto pripalo je RKC-u iz Valvajku koji je slavio pobedu nad rumunskom Politehnikom 5:2 (3:1).
Prvoplasirane tri ekipe dobile su pehare, a pobednički pehar igračima u crveno-belom predao je Mirko Dubroja, v.d. predsednika FK Vojvodine.
M. R.
Slika

Vojvodina – Partizan 0:0, penalima 7:6

VETERNIK: F. C. “Vujadin Boškov”, gledalaca: 300, sudija: Dumnić (Novi Sad). Žuti kartoni: Popara, Agović, Terzić (Partizan). Crveni kartoni: Kizić, Mitošević (Vojvodina).
VOJVODINA: Romić, Kizić, Deak, Milović (Milićević), Jocić, Tanasin, Šušnjar (Mudrinski), Babić, Mitošević, Kovačević, Đorđević (Katai).
PARTIZAN: Terzić, Agović, Janković, Pilica, Pantić, Popara, Stojanović (Simović), Luković, Milovanović, Leković, Tomić (Belačević).

Mitošević najbolji igrač

Za najboljeg igrača turnira proglašen je igrač Vojvodine Vuk Mitošević, najbolji strelac je Keni Anderson (RKC, 3 pogotka), najbolji golman Vilson Caković (Crvena zvezda), a najbolji u dresu broj šest, koji je nosio Stevan Nešticki, je Zlatko Liščević iz Crvene zvezde.
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Omladinci za sada imaju stoprocentan učinak u ligi Srbije:
Slika

Koga interesuje, opširnije može pogledati ovde.
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Lepe vesti stizu iz kluba
UGOVORI NAJBOLJIM
Juče su u FC „Vujadin Boškov“ prve profesionalne ugovore sa Vojvodinom potpisali najtalentovaniji. To su: Slobodan Medojević, Darko Ristić, Marko Stančetić, Danilo Sekulić, Nemanja Stanojev i Damir Drinić, a danas će im se pridružiti i Miroslav Stevanović.
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Pricao sam danas sa drugarom o omladincima pa mi je prepricavao neke utakmice drugog tima protiv omladinaca,sve dok je Brzic bio trener...Za omladinhce tad igrali Topcagic,Mitosevic,Smiljanic,Medojevic,Aleksic...Kaze drugar da nisu normalni,da su odlicno igrali,ovi ih jedva pobedili 2:1 ali kaze da su klinci imali vise sansi,kaze da su toliko trcali da je to strasno-kao da su spremniji(ali to je verovatno zbog zelje da se dokazu)Pitao sam ga za Smiljanica sta je sa njima pa mi kaze da Smiljanic stvarno talentovan i da ima ogroman potencijal ali kako kaze da mu je Smiljanic rekao da se lose oseca-da ne moze da trci,nema snage,ali kaze nemoguce da nema snage jer je prosao cele pripreme sa prvim timom-decko ima problem sa glavom i zato ga salju na pozajmice!
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Grba_NS napisao:Pitao sam ga za Smiljanica sta je sa njima pa mi kaze da Smiljanic stvarno talentovan i da ima ogroman potencijal ali kako kaze da mu je Smiljanic rekao da se lose oseca-da ne moze da trci,nema snage,ali kaze nemoguce da nema snage jer je prosao cele pripreme sa prvim timom-decko ima problem sa glavom i zato ga salju na pozajmice!
Smiljanić je očigledno igrač koji je vrlo labilan na psihičkom planu, zbog čega je s njim trebalo vrlo pažljivo raditi. Nažalost, desilo se upravo suprotno. Dečka su ubili u pojam - u vrlo kratkom vremenskom periodu, prvo je debitovao za prvi tim, zatim dao gol zvezdi na Marakani, zaigrao u finalu Kupa... A onda, sledeća sezona (u kojoj se s pravom očekivalo da će Smiljanić zablistati) nije ni počela, a iz kluba mu je saopšteno kako za njega u ekipi odjednom nema mesta, i da je dat na pozajmicu u Čelarevo. Možete misliti kakav je to šok bio za jednog mladog igrača sa velikim očekivanjima. Ja ga potpuno razumem, mora da mu ni dan-danas nije jasno šta se i zašto desilo. Lično, mnogo zameram tadašnjem treneru Rajevcu što je dopustio da se takav scenario odigra. Prošlo je 18 meseci, a ja zaista ne znam kakva je trenutna situacija sa njim u Inđiji. Zato bih bio neizmerno zahvalan Đumiju ako bi našao malo vremena da samo u jednom postu javi šta se dešava. Ako on ne uspeti da vrati Smiljanića, niko neće. Igrač sa takvom brzinom se ne rađa svakog dana, i stvarno ne mogu da verujem da niko od silnih trenera (sem Gruje, naravno) nije uspeo to da primeti i iskoristi.
Takođe, ostatak te generacije su zaista fenomenalni igrači, a još su jači kao ekipa. Bilo je zaista neopisivo iskustvo gledati kakav su fudbal igrali dok je Gruja bio trener. Kakva je to bila sinergija u timu, upravo ono čega godinama nema kod seniora... Međutim, bojim se da, polako ali sigurno, ta generacija biva razbijena. Biće neizmerno velika šteta ako bar igrači koji su činili okosnicu te ekipe ne budu nikada imali priliku da odigraju koji minut zajedno u prvom timu Voše. Teško preboljevam činjenicu da i ta, po svemu zlatna generacija Vošinih momaka, biva bez razloga potcenjena i ostavljena po strani. A vreme prolazi... MARGARITAS ANTE PORCOS...
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Veruj da nema potrebe bilo sta da zameris Rajevcu...Decko se mucio i na treninzima,a zamisli na sta bi to licilo na utakmici...Evo recimo da ti kazem da Tadic igra neverovatno na treninzima, a na tekmi nista posebno-takvi su ti mladi igraci!Rajevac ga je cekao i trpeo,ali znas kako sve ima svoje granice...Ne mozes u Vojvodini da cekas toliko jednog igraca,pa zato je i najbolje da ga posaljes na pozajmicu,nego da ovde sedi na klupi i tribinama...Veruj da je on bio svestan te cinjenice i da nikom nista ne zamera,jer je i sam to priznao!!!
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Grba_NS napisao:Ne mozes u Vojvodini da cekas toliko jednog igraca,pa zato je i najbolje da ga posaljes na pozajmicu,nego da ovde sedi na klupi i tribinama...
Vazno da moze Lazetic da se ceka, mlad i perspektivan igrac :roll: Nema snage da istrci kontru, a kamoli da uputi udarac ka golu...

Bolje da sedi u Indjiji na klupi i tribinama, nego ovde?

Nikom nista ne zamera, samo je izjavio kada se vrati da ce igrati samo za navijace i sebe!
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Ma za Lazetica smo sve vec rekli-za njega je najbolje da okaci kopacke o klin :lol: Mali je poceo u Indji sve utakmice kao starter,i nijednu nije zamenjen!!!Smiljanic je imao tad problem u glavi i najbolje resenje je bilo pozajmica isto kao i sad za Medojevica ako vec ne igra ovde onda nek ga salju negde gde ce dobiti sansu da igra sto je ovom trenutku najvaznije!Moze on da izjavljuje sta hoce, ali na treningu se sve dokazuje i pokazuje, a on tada nije nista dokazao i pokazao...Ne mozes posle jednog gola Zvezdi da pomislis da si osvojio svet...Posle toga nastavis jos jace da treniras a on je upravo suprotno!!!Sto nisu poslali Aleksica na pozajmicu???Zato sto radi na treninzima i dokazuje se iz dana u dan!!!Ne moze uvek neko drugi da se krivi, ne moze niko da mi kaze da mu nisu dali sansu!!!
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Cuo sam da sutra od 12h na veterniku, nasi omladinci igraju protiv zvezde...
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Slusao sam nesto o Susnjaru-da je poprilicno talentovan...Jel zna neko nesto vise o njemu?!
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Susnjar nastupa za kadete, a povremeno i za omladince...Rec je o veoma talentovanom napadacu, koji je doziveo tezu povredu ligamenata, koja ce morati da bude resena operativnim zahvatom
Korisnikov avatar
Grba_NS
Moderator
Postovi: 2056
Pridružio se: Sre Avg 20, 2008 3:30 pm
Lokacija: Grbavica

Post od Grba_NS »

Tezu povredu ligamenata?! Kada?
Odgovori