Omladinci i kadeti FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Apsolutno se slažem, samo bih još dodao dve jako važne stvari:
U svojim mladim selekcijama Klub mora odigrati i pravilnu vaspitnu ulogu.
Drugo, usaditi deci pripadnost klubu.
Ja mislim da nam i danas 70-80% ,,naših klinaca,, dolaze pred vrata ili ulaze u Prvi tim kao zvezdaši i partizanovci.Vošu smatraju najbližom prolaznom stanicom za Beograd.Istina, rukovodstvo, pod pritiskom navijača, sprečava te transfere, ali sve što je na silu, nije dobro.
Zato Prvi tim mora imati kontinuiran rezultat i pošten odnos prema igračima, kako bi stvorio prirodni autoritet kod dece i istinsku želju da se zaigra u njemu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cika_toma

Post od Cika_toma »

tacno, totalno sam zaboravio da pomenem tu stranu. Izuzetno bitan aspekt razvoja igraca i Kluba.
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Djordje Kokovic novi je sef strucnog staba Sloge iz Kraljeva. :?
STOP MAFIJI!!!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

Turija napisao: Ja mislim da nam i danas 70-80% ,,naših klinaca,, dolaze pred vrata ili ulaze u Prvi tim kao zvezdaši i partizanovci.
Radi se i na tim pitanjima u klubu.Npr. posle utakmica vise ne vidjamo `nasu` decu da trce za protivnickim igracima i traze dresove :wink:
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Glavni kandidati za popunjavanje upraznjenog mesta su Dejan Govedarica i Zoran Maric!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Dejan napisao:Glavni kandidati za popunjavanje upraznjenog mesta su Dejan Govedarica i Zoran Maric!
Bez dileme: DEJAN GOVEDARICA. :!:
Da li je ikome potrebno objašnjenje zašto?Ako bi se to obrazlagalo, onda bi trebalo napisati knjigu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

a jel ja treba da dam neki komentar? :lol:

DEKI CARE!!!!
Slika
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

O BOGIĆU NI REČ

Ko će, posle odlaska Đorđa Kobkovića, preuzeti mesto direktora Omladinske škole Vojvodine, još se ne zna. Prema, doduše, nezvaničnim informacijama koje mogu da se čuju i u Apatinu, i u Novom Sadu, to bi, navodno, mogao da bude donedavni sportski direktor Mladosti Dragi Bogić.

-O tome nismo pričali – kratko je rekao tehnički direktor ala Radisav Rabrenović.


Mislim da to mesto mora biti rezervisano za Dekija :!:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Čestitam Zoranu, Džimiju, Mariću na izboru za Direktora Omladinske Škole.
Mada, lično mi je neopisivo žao što ta funkcija nije poverena Dejanu Govedarici ili Milanu Đuričiću (iako ne znam da li su imali želje da uđu u te vode).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Post od Marcello »

Mislim da nije lose sto je Dzimi izabran, a, svakako i ostala dvojica ne zaostaju za njim...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

Neverovatno, nema naših omladinaca, ni naših kadeta u Ligi Srbije :shock:
Ko je sada za to kriv? Onaj šef što je nedavno otišao ili ovi šefovi što su ostali :?:
Da li će zaduženi odgovatati za propust ovako širokih razmera? :twisted: :twisted: :twisted:
U pitanju je čitava GODINA TAKMIČENJA, dve najznačajnije selekcije za klub.Selekcije po kojima se on decenijama prepoznaje.Čemu onda velelepni FC Vujadin Boškov, svi ti tereni, sve te SELEKCIJE i svi njihovi treneri :?: :oops: :oops: :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Turija napisao:Čemu onda velelepni FC Vujadin Boškov, svi ti tereni, sve te SELEKCIJE i svi njihovi treneri :?: :oops: :oops: :oops:
Ma mi smo sami sebi najbolji. Jel tako gospodo?
Ocigledno da će svaki kolač privatizacije za neke da bude veoma sladak.

P.S. Nemojte da preterate, čuvajte se tada prekomernog šećera u krvi.
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Turija napisao:Neverovatno, nema naših omladinaca, ni naših kadeta u Ligi Srbije :shock:
Nemoguće! Očekujem neko objašnjenje iz kluba...
Poslednjeg dana protekle godine, Vojvodina je potpisala stipendijske ugovore sa još dvojicom darovitih članova svoje kadetske selekcije, Vukom Mitoševićem i Nemanjom Stanojevom. Tako je ukupan broj igrača rođenih 1990. i 1991. koji bi, u najbližoj budućnosti, trebalo da ponesu teret superligaškog takmiče­nja povećan na čak devet!
- Reč je o zaista vanserijskoj generaciji, koja će, ubeđen sam, kolektivno preći u prvi tim - kategoričan je direktor "lala" Cvetko Riđošić. Pre Mitoševa i Stanojeva, slične ugo­vore potpisali smo i sa Aleksićem, Medojevićem, Kanjom, Krasićem, Smiljanićem, Drinićem i Ristićem.
Svi oni su se istovremeno obavezali i da prve profesionalne ugovore potpišu sa matičnim klubom.
Kako ljudi u klubu misle da mladi igrači stasaju? Bez utakmica i takmičenja? Ili će možda svi preći u prvi tim, kolektivno? A, Cvetko?
A evo još jednog interesantnog teksta iz ne tako daleke prošlosti. Bivši direktor omladinske škole Koković ovako je govorio prošle godine, neposredno po svom dolasku u Vojvodinu:
Pre vašeg dolaska, na kaljenje u druge klubove je otišla većina igrača iz zlatne omladinske selekcije. Da li pratite njihove igre?
- Nisam potpuno u toku, poznajem dobro tehnologiju kada se igrač da na dvojnu. Nisam za tu opciju, ona ne daje dobre rezultate. Uradićemo nešto drugo: u toku ove i početkom naredne godine napravićemo našu B selekciju po ugledu na mnoge evropske klubove. Biće stacionirana u jednom klubu, imaće program, trenera i svi igrači biće na okupu. Moći ćemo da se kontrolišemo. Najvažnije je da mladi igrač ima dobar trenažni proces, a ako vi date dvojicu u Cement, Kabel, Slogu... heterogenost trenažnih procesa ne obezbeđuje njihovu dalju nadgradnju.
Ovo je jako dobar predlog, a šta je urađeno? NIŠTA!
Samo još jedan dokaz da gospoda rukovodioci nemaju jasnu predstavu ni viziju kada su u pitanju mladi igrači. Sva sreća pa imamo Gruju da vodi brigu o ovim momcima. Bez njega ko zna šta bi bilo.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Posle onoga sa bojom dresova opet jedan gaf nedopustivo velikih razmera. Pocinjem da sumnjam da su brka i magacioner jedine stetocine i krtice, jer nije moguce da se sve ovo desava bez da Bata ima saznanja. A ako nema onda je sam za to kriv i znaci da je nesposoban da vodi klub, a da je ovo sa Veternikom i renovacijom stadiona samo sminka. I bogami sve mi vise lici da je to ono sminkanje mrtvaca da bude lep za sahranu...
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Post od limanfkv »

Ja nemogu da verujem...
Odgovori