Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Sve o sajtu i forumu
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od ogi »

Hosting za sajt fkvojvodina.com ističe 19. aprila. Cena obnavljanja hostinga za sledećih godinu dana je 240 evra ili oko 28.000 dinara. Ovim putem, molimo za vašu pomoć kako bi obezbedili nastavak rada sajta i foruma. Ako ste u mogućnosti da pomognete, javite se meni ili Grofu Zekuli (http://www.fkvojvodina.com/forum/member ... ofile&u=38" onclick="window.open(this.href);return false;) na PM kako bi vam poslali upustvo za uplatu. Hvala!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od ernesto »

Jel moze preko pay pall-a?
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od Del_Boske »

Апцигујте нечији рачун за уплате :)
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od churguzijanac »

Spreman da dam svoj mali doprinos, samo kazite kako i gde :cheers:
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od Pera Centar »

Podrzavam akciju, samo kazite koji Z.R.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od Turija »

Imamo vec visegodisnje dobro iskustvo, pa da nastavimo istim metodama uplate.
Zahvaljujem se Ogiju na pomoci, angazovanju i podrsci da sajt zivi toliko godina.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od borrissey »

Naravno, samo reci na koji način da uplatim.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od Rabba »

Raspoložen sam da učestvujem takođe, s tim da bih bio u mogućnosti da uplatu izvršim 2.4.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od Turija »

borrissey napisao:Naravno, samo reci na koji način da uplatim.
Konacan nacin uplate za ovu godinu reci nam Ogi dok iskordinira situaciju, tj da li ce biti kao lane.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od Voja »

Nikada se nisam mesao u ovaj deo jer mi je nekako bilo glupo uopste i da citam da ovo mesto zavisi od samih forumasa. Neverovatne stvari se desavaju,kada tehnologija napreduje munjevitom i nezadrzivom brzinom kada sve sluzi tome da ti se olaksa zivot i dostupnost informacija,sticem utisak da smo mi (FKV) svoj zenit na tehnoloskom polju prosli pre par godina. Nestvarno,ali tako je. Kada svi koriste internet za prezentaciju svetu,sticanje vise simpatizera i navijaca mi gasimo sajtove,forume,hvatamo se za slamcicu,borimo za zivot.... tuzno i zalosno!!!! Zar postojanje ovakvog mesta u 2018.godini treba da se dovodi u pitanje? Zar ne bi klub bar na taj nacin mogao da se oduzi saci ljudi koja zivi za isti? Zar ako igraci dobiju 20 000 eura za poraz od Zvezde,i simpatizeri ne zasluzuju tih par stotina eura za celu godinu poraza!? Neuzvracena ljubav....

Kada se donese odluka i nacin na koji se pomaze,bicu tu (iako najiskrenije mislim da ova lokacija ne bi trebalo da opstaje zahvaljujuci forumasima... malo li su truda oni ulozili!?)
Slika
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od severozapad »

Po meni ne treba klub da placa forum navijaca Vojvodine. Kada smo imali komentare na zvanicnoj stranici videli smo dokle je to islo - do blokade istih.
Najbolji sistem po meni je bio sa majicama ili mozda sto da ne, sa soljama. Na taj nacin i ostane coveku nesto malo a svi to gotivimo, pomogao se sajt da radi a ne dajemo upravi jos jednu sansu da ispadnu mali i izjave nesto poput "pa eto pomazemo cak i forume gde se govori protiv nas" iako je za jedan fk, cak i u nasoj ligi to zaista minimalan iznos.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od N13 »

severozapad napisao:Po meni ne treba klub da placa forum navijaca Vojvodine. Kada smo imali komentare na zvanicnoj stranici videli smo dokle je to islo - do blokade istih.
Najbolji sistem po meni je bio sa majicama ili mozda sto da ne, sa soljama. Na taj nacin i ostane coveku nesto malo a svi to gotivimo, pomogao se sajt da radi a ne dajemo upravi jos jednu sansu da ispadnu mali i izjave nesto poput "pa eto pomazemo cak i forume gde se govori protiv nas" iako je za jedan fk, cak i u nasoj ligi to zaista minimalan iznos.
+1

Majica, sal, solja, kapa, kacket, kalendar... ili bilo sta slicno je po meni pun pogodak za ovakve akcije :)
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od Radoye »

Voja napisao:Nikada se nisam mesao u ovaj deo jer mi je nekako bilo glupo uopste i da citam da ovo mesto zavisi od samih forumasa. Neverovatne stvari se desavaju,kada tehnologija napreduje munjevitom i nezadrzivom brzinom kada sve sluzi tome da ti se olaksa zivot i dostupnost informacija,sticem utisak da smo mi (FKV) svoj zenit na tehnoloskom polju prosli pre par godina. Nestvarno,ali tako je. Kada svi koriste internet za prezentaciju svetu,sticanje vise simpatizera i navijaca mi gasimo sajtove,forume,hvatamo se za slamcicu,borimo za zivot.... tuzno i zalosno!!!! Zar postojanje ovakvog mesta u 2018.godini treba da se dovodi u pitanje? Zar ne bi klub bar na taj nacin mogao da se oduzi saci ljudi koja zivi za isti? Zar ako igraci dobiju 20 000 eura za poraz od Zvezde,i simpatizeri ne zasluzuju tih par stotina eura za celu godinu poraza!? Neuzvracena ljubav....

Kada se donese odluka i nacin na koji se pomaze,bicu tu (iako najiskrenije mislim da ova lokacija ne bi trebalo da opstaje zahvaljujuci forumasima... malo li su truda oni ulozili!?)
Vojo ovaj forum i sajt zato i postoje jer u klubu nije bilo interesa da se cuje glas navijaca / simpatizera. Cak naprotiv, zeleli su da ga cim bolje uguse. Sa druge strane, ovo nije ni navijacki forum u pravom smislu jer nije namenjen iskljucivo za clanove organizovane navijacke grupe nego za siru publiku. A samofinansiramo se vec godinama, otkad je forum izdvojen sa zvanicnog klupskog domena, i dobro je sto je to tako jer znaci da ne zavisimo niotkoga i nikome nista ne dugujemo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od Voja »

Radoye napisao: Vojo ovaj forum i sajt zato i postoje jer u klubu nije bilo interesa da se cuje glas navijaca / simpatizera. Cak naprotiv, zeleli su da ga cim bolje uguse.
Sta znam,misljenja sam da forum u ogromnoj meri popularise FKV i treba da bude u sprezi sa klubom.Uostalom,oni koji su hteli da uguse forum i nisu FKV,vec samo jedan prolazni period njene istorije. Suma za odrzavanje domena nije strasna,jos kada se podeli sa brojem ljudi koji zele pomoci,ali nije sustina u tome. Zar ne bi bilo logicno ako svi ljudi ovde stoje iza FKV,da isti taj FKV stane iza forumasa!? Kazem,materijalna strana je nebitna skroz,nego,kako klub moze biti ne veliki,nego uopste ozbiljan ako nije u simbiozi sa ljudima koji ga vole!? A jednom mora doci dan kada ce se klub i forum vratiti jedno drugom,jer jednostavno bez toga smo i dalje u blatu.I zato sam mislio da je ovo mozda prilika za korak prvi
Slika
kulijana
Postovi: 44
Pridružio se: Ned Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od kulijana »

Evo da se javim da sam takodje spreman da pomognem srazmerno sa mogucnostima. Samo javite sta kako i gde.
Odgovori