Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Sve o sajtu i forumu
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od Radoye »

Voja napisao:
Radoye napisao: Vojo ovaj forum i sajt zato i postoje jer u klubu nije bilo interesa da se cuje glas navijaca / simpatizera. Cak naprotiv, zeleli su da ga cim bolje uguse.
Sta znam,misljenja sam da forum u ogromnoj meri popularise FKV i treba da bude u sprezi sa klubom.Uostalom,oni koji su hteli da uguse forum i nisu FKV,vec samo jedan prolazni period njene istorije. Suma za odrzavanje domena nije strasna,jos kada se podeli sa brojem ljudi koji zele pomoci,ali nije sustina u tome. Zar ne bi bilo logicno ako svi ljudi ovde stoje iza FKV,da isti taj FKV stane iza forumasa!? Kazem,materijalna strana je nebitna skroz,nego,kako klub moze biti ne veliki,nego uopste ozbiljan ako nije u simbiozi sa ljudima koji ga vole!? A jednom mora doci dan kada ce se klub i forum vratiti jedno drugom,jer jednostavno bez toga smo i dalje u blatu.I zato sam mislio da je ovo mozda prilika za korak prvi
Klub moze i treba da ima svoj forum ili neki drugi vid komunikacije (npr. drustvene mreze) sa svojim navijacima / simpatizerima, ali svi znamo kakvo je stanje i u klubu a bogami i medju navijacima / simpatizerima.

No, cak i kad bi postojao forum kluba, opet bi imalo razloga da postoji i forum navijacke grupe pa i jedan ovakav forum da se tako izrazim "opsteg" usmerenja. Dobro je da postoji vise mesta gde mogu da se razmene misljenja i da se svaciji glas mora cuti. A ako je vec ovaj forum po svom usmerenju nezavistan od kluba (i svih politickih potresa u njemu) pa i od navijacke grupe onda je normalno i da se sam finansira.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od Salvador »

Racunajte i na mene :wink:
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od ragazzi di Neoplanta »

Kakav crni klub, pa ako ne može da se skupi 30 000 treba da se ugasi forum. Situacija je lošija nego prošle godine na svim poljima, pa i na kvalitetu foruma, ja ga slabo i posećujem. Ali doćiće kad tad bolji dani a dotle treba da postoji forum pa makar niko ne pisao ništa.
Majice nisu baš bile pun pogodak, skupljalo se po par navrata i na kraju se skupilo toliko da su morali ljudi iz tuđine da dodaju deo.
Što se mene tiče pomoćiću, ali mislim da je bolje da se otvori račun i to je to.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
milancl
Postovi: 447
Pridružio se: Uto Avg 21, 2012 2:18 am

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od milancl »

Pomoći ću i ovaj put naravno. Samo nađite najjednostavnije rešenje.

Da je normalna situacija klub bi trebao redovno da pomaže ovaj naš sajt/forum. Da ne kažem čak i igrači bi mogli da je neko drugačije vreme. Ali, neka, nekako je slaninarski da mi sami nekako skupimo, oduvek smo bili čudna sorta. :cheers:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od Milan »

ragazzi di Neoplanta napisao: Majice nisu baš bile pun pogodak, skupljalo se po par navrata i na kraju se skupilo toliko da su morali ljudi iz tuđine da dodaju deo.
Što se mene tiče pomoćiću, ali mislim da je bolje da se otvori račun i to je to.
Slazem se da je najbolje na neki racun uplatiti. Od kluba ne treba nista uzimati.


p.s. Ragazzi, platio sam prosli put majicu, ali je nikada nisam preuzeo. Je l' mozda u zivotu?
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od ragazzi di Neoplanta »

Sve su majice podeljene, poslao sam ti pp.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od ogi »

Upravo sam poslao PM sa upustvom za uplatu svima koji su se do sada javili u ovoj temi. Hvala ernestu koji je svoju donaciju vec poslao preko paypal-a.

Ako ste u mogućnosti da pomognete, javite se meni ili Grofu Zekuli (http://www.fkvojvodina.com/forum/member ... ofile&u=38" onclick="window.open(this.href);return false;) na PM kako bi vam poslali upustvo za uplatu. Hvala!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
rumljanin
Postovi: 41
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 3:15 pm

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od rumljanin »

Posalji i meni :cheers:
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od ragazzi di Neoplanta »

Ljudi, ajde malo da se uozbiljimo.
Ima još dve nedelje da se skupe pare za hosting, za sada je šestoro ljudi doniralo novce preko računa. Pa u kad se igra tekma se više ljudi skupi da na forumu komentariše.
Znači koliko ima ovde ljudi što čitaju i pišu, dovoljno je jedno pivo manje da se popije u izlasku i skupili bi pare.
Ponavljam kao i prošle godine, da nam nisu pomogli naši iz inostranstva, ne bi skupili!
Pa sad svako ko uđe da čita forum, neka lepo razmisli da li je to normalno i da li smo toliki mlohavci i jajare.

Za broj računa se javiti ogiju.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od churguzijanac »

Uplatio danas.Treba podsetiti ljude.Tako to ide kod nas.
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od ragazzi di Neoplanta »

Ništa, ajde ovako, pošto nam još fali para, poprilično.
Da ne šaljete Ogiju poruku za podatke, ovo je račun:
Уплату изврши на рачун 205-9001018155051-50 (Комерцијална Банка) најкасније до 15. априлa.
Молим те да донација не буде већа од 10 евра.
Јавно ћемо објавити колико је прикупљено и вишак, уколико га буде било, биће сачуван за наредну годину.

Администрација fkvojvodina.com
Znači u Komercijalnoj banci nema provizije, samo kažete broj računa.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od gospodinFKV »

Legla plata danas. Kazite mi samo da li limit od 10e vazi i za nas ovde, koji uplacujemo u dinarima ili je racun devizni, pa da uplatim eure svakako?
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od ragazzi di Neoplanta »

Dinarski račun, to je molba administracije da se ljudi ne troše (na to se odnosi ne više od 10e), već da kolektivno svi učestvujemo i skupimo na taj način. Članova ima stotine, regularnih ima bar 100, što onih što pišu, što onih što čitaju samo.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od N13 »

Neverovatno da ne mozemo ovo prikupiti.

Javite za 4-5 dana koliko je jos ostalo da se prikupi, pa oni koji su u mogucnosti da naprave i drugi krug donacija.

Kako mi se cini, svake godine sve teze i teze skupljamo. Ili nas je sve manje, ili smo u sve vecoj bedi.

Postoji li nacin da sajt predje na jeftiniji hosting. Mislim da ovaj sajt nije preterano zahtevan, pa da mora biti neki jak hosting. Postoje odlicni i jeftiniji hosting paketi, koji verujem da bi bili dovoljni da guraju ovaj sajt i forum.
Mislim da cemo sakupiti nekako sad, ali sam skeptican kada su u pitanju narednih godinu, dve, tri...
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Donacije za obnavljanje hostinga za sajt/forum

Post od fare »

Ovih dana leže plata čim legne uplaćujem.
Odgovori