24. kolo: Mačva - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od churguzijanac »

gospodinFKV napisao:
churguzijanac napisao:Prenervozni smo bili danas i sami sebe izbacili iz ritma
Druze, ja sam u petoj i sestoj ligi igrao, na terenima koji su Bernabeu licno za ovu njivu. Isto bih tako bio nervozan da moram da istrcim u tu blatustinu, i da igram fudbal. Ovo za povlacenje konopa nije, a ne za fudbal. Jos onaj njihov golman za zurnal izjavi kako im je teren adut. Klasican seljoberski mentalitet kluba koji je zalutao u prvu ligu.
Sve se slazem, ali mi smo dobro otvorili utakmicu, dok indijanac nije dobio crveni za najvecu glupost i u momentu nas stavio u podredjenu ulogu.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od ssnigd »

E moj Anticu, da te jedan slepac Gavric navuce da dobijes crveni karton :frown: Strasno, mentalitet na nivou seoske lige, o inteligenciji da ne pricamo.
Steta za pocetak sto nismo iskoristili, imali smo ih, igrali pametno, no posle crvenog sve se raspalo, i igra, i samopouzdanje, i teren, i smirenost u ekipi i na klupi.
Arsicu svaka cast, smekerski gol.
PS. Stolice, leba ti objasni sta dobijamo sa Mihajlovicem, malo je falilo i on da dobije crveni, sva sreca, pa ga nije gurnuo po glavi. Stavi bre Ezea na spic, ako neces malog Gajica.

PSS. Macva iz Sapca je stari srpski klub i nas sportski rival izmedju dva rata!!!
Poslednja izmena od ssnigd u Sub Feb 24, 2018 6:15 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Cane »

Od crvenog kartona jasno je bilo da u uslovima u kojima se igralo nemamo nikakvih šansi za ostvarenje bilo kakve smislene igre koja bi nam mogla doneti pobedu. Zbog svega toga bod na kraju i nije tako loš. Ne treba se sad previše baviti ovim jadom od nazovi terena, suđenjem i ostalim, bilo i prošlo, zaboraviće se skoro sve osim golčine Arsića. Sad se okrenuti Kruševcu, neće ni tamo biti mnogo bolji uslovi, a bilo bi dobro da ostanemo neporaźeni.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Voja »

Prava prvenstvena utakmica,mali rat :) Ako u obzir uzmemo trenutnu Vojvodinu,bod kao kuca,ali generalno Vojvodina bi ovakve meceve trebala da resava minimum sa 2:0. Sreca nasa pa Radnicki,Cukaricki,Napredak,verovatno ni Spartak nece uzeti 3 boda,tako da sa te strane mozemo biti zadovoljni. Prvo poluvreme solidno dok je i teren bio dobar,a posto smo mi ekipa koja ne zna dati gol iz igre ni po idealnom terenu,ocekivao sam i da smo ostali sa 11 da nista ne bi uradili u drugom poluvremenu i molio Boga za koji prekid,eto bar tu smo imali srecu.Inace gori od nas,ali i od terena je bio sudija danas.Katastrofalne greske. Na sredini svira prekrsaj Jovance koji je bar pola metra od igraca,ne svira cisto igranje rukom,kada je Eze bio u napadu,prizna Macvi gol iz ofsajda,nama svira prekrsaj koga nije bilo (za Arsicev gol)... Haos!!! Sve u svemu zanimljiva utakmica za gledanje iako nismo smeli dopustiti gubitak bodova ovde
Slika
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Vosa je sve »

Nije sefubal danas nikom igrao ni nama ni djima ko svidje u govnimaa ...
sa Mihajlovicem od starta s igracem manjem taj covek bas nista ne znaa
ostali solidni

sreca nasa i cuka i radnicki nereseno
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Душан »

Уопште ме не занимају резултати Радничког и Чукаричког, интересује ме само Војводина и њени резултати, из разлога што поменути двојац има предност у односу на нас и нешто се претерано не узбуђујем хоћемо ли изборити европу или не. Битно је скупљати бодове и побољшавати игру а сад хоћемо ли се докопати места које води у евро такмичење , видећемо. Против Напретка очекујем бољу утакмицу, пошто Крушевљани играју на гол више, очекујем дакле отворен меч са головима, пало их је 12 на две Напреткове утакмице.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Rabba »

Čini mi se da smo čistili kartone za zvezdanu :)

Brza provera kaže da su nam za utakmicu protiv Napretka, osim Antića, jel, suspendovani i Arsić i Mihajlović.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od gospodinFKV »

Srecom, za svu trojicu imamo zamene. Bice to okej. Treba gledati i vedriju stranu - nece igrati ovaj debos... :cheers:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Turija »

Nisam gledao utakmicu u kontinuitetu i ne mogu mnogo reci o njoj i akterima. I raspolozenje mi se menjalo, kao i utisci. Na kraju sam bio zadovoljan bodom, s obzirom na razvoj situacije na terenu, sta smo sve imali za protivnika.
Vidim da je i Stolica zestoko izbacen iz takta i jako se koncentrisao sta da kaze, a ne bude kaznjen. Taj sudija nas vec koji put unakazava.
Nisam ocekivao od Macve toliko grubosti, s obzirom na odnose kroz istoriju.
Radovanovic me ponovo odusevio odnosom i igrom, kao i Arsic golom. Ostali korektni u svojim mogucnostima, osim Antica koji je napravio neoprostivu glupost i doveo ekipu u tesku situaciju.
Ocekivali smo pobedu, ali nereseno nije neuspeh, uzimajuci u obzir okolnosti.
Zna se zbog koga se igra fudbal u Srbiji, kako rece Stolica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Voja »

Turija napisao: Zna se zbog koga se igra fudbal u Srbiji, kako rece Stolica.
Zbog koga? Ako smem da znam!? :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Del_Boske »

Треба послати допис ФСС: играмо само по добрим теренима, по лепом времену, у летњим месецима, јер ми смо господски клуб, тако смо навикли и тако смо у могућности.
И да нам се обезбеди 6 месеци лепог времена месечно, ова континентална клима је њесра.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Karlsson »

Arsić, Zličić i Eze/Gajić u prvoj postavi.

Ne može gore od Mihajlovića. Čovek je blago rečeno beskoristan.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od Voja »

Del_Boske napisao:Треба послати допис ФСС: играмо само по добрим теренима, по лепом времену, у летњим месецима, јер ми смо господски клуб, тако смо навикли и тако смо у могућности.
И да нам се обезбеди 6 месеци лепог времена месечно, ова континентална клима је њесра.
:thankyou:
Iako recimo protiv partizana los teren i lose vreme nisu smetali :wink:
Za danasnji gubitak bodova smo apsolutno sami krivi.
Cak i ako su nas tukli,opet nijedan nas igrac nije dobio batina kao Gavric recimo.
Mislim da je veci problem sto mi vec u 45.minutu imamo bar 4-5 igraca spremnih za izmenu,i bilo koga da izvede od njih,trener nece pogresiti.
Nikako nijednom mecu da damo smisao,da se vidi sta zelimo,ko smo,sta je ideja vodilja!?
Slika
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od severozapad »

Vrlo brzo dobijamo Radovanovica i samo neka nastavi tako. E sad drugo je pitanja zasto smo postali rasadnik stopera a u napadu drva. Je l moguce da se ovaj Mihajlovic provlaci u prvu postavu po svaku cenu i kod vec nekog trenera?
Covek ne zna da trci kako treba a ne da igra. Kada uhvati da se vuce i gura sa igracima kao da gledam dete koje apsolutno u nemoci krece tako da se cima sa ostalima.
Ako mi neko navede jedan njegov kvalitet fudbalski evo nista, ja cu da ucutim sa tim i gledati ga i dalje dok nesto ne uradi.
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 24. kolo: Mačva - VOJVODINA, subota 15h

Post od vdn slaninar »

Meni je ovo lose jako,al dajmo Stolici vremena da vidimo njegov rezultat i rad.Ako su nam iskljucili igraca ne znaci da ne treba da igramo fudbal,nema pas igre,svi sem Jovancica beze od lopte,niko se ne otkriva,ne preuzima odgovornost u igri.Dokle Mihajlovic.U Krusevcu sve sem poraza ce biti veliki uspeh.
Zaključana tema