23. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:0 (0:0)

Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

23. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:0 (0:0)

Post od Grof Žekula »

Зимска пауза прође. Кога смо довели (да нас појача?), како смо се припремали за ово пролеће, колико имамо снаге и памети да изборимо плејоф (врло вероватно), па потом и Европу (Бог свети зна), видећемо већ (од) ове суботе, када ћемо у 17 часова (пренос на АРЕНА СПОРТ 4) дочекати тим од ког "преузесмо" тренера. Шта је исти смислио и како ће стари и нови који истрче на терен у црвено-белом дресу то спровести на истом, дођи да видиш. Нисмо одавно победили у првенственом мечу на "Карађорђу" (крај септембра), а победом се бодовно изједначавамо са суботњим ривалом. Почиње борба за Вошино евро-лето!!!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Voja »

6. Napredak 37 bodova
7.Vozdovac 36
8.Vosa 33
----------------------------
9.Mladost 30

Bogme,mec sa Vozdovcem u ovom momentu rezultatski ima ogromnu tezinu i mislim da to treba da bude ideja vodilja svima i na terenu,oko njega,na tribinama i ispred TVa.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Turija »

Definitivno, prelomna utakmica za nas.
Ne znam sta bih rekao. Nemam nikakav predosecaj, ni sto se tice nase igre, ni rezultata.
Sve je otvoreno i prava je zagonetka za mene nas sutrasnji nastup.
Oslabljeni Spartak dade 3 komada u Krusevcu. Sta sutra moze uciniti oslabljeni Vozdovac?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od naseljekolumbija »

Ако и даље будемо форсирали Роцка као "плејмејкера" не пише нам се добро :D
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Karlsson »

Ja imam predosećaj da ćemo pobediti i dati barem 2 gola. To ću i igrati sutra. :mrgreen:
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Cane »

Prema vremenskoj prognozi kiša ne bi trebala padati pre 19 h, što znači da nema opravdanja za izostanak sa današnje tekme. Veoma nam je važno kako ćemo danas proći i početi u nastavku prvenstva, tako da bi bilo lepo da nas bude na tribinama pa da pružimo podršku Iliji i momcima. A neki predosećaj mi govori da neće biti lako i da će im ta podrška baš trebati. Vidimo se na Karađorđu.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od N13 »

Cane napisao:Prema vremenskoj prognozi kiša ne bi trebala padati pre 19 h, što znači da nema opravdanja za izostanak sa današnje tekme. Veoma nam je važno kako ćemo danas proći i početi u nastavku prvenstva, tako da bi bilo lepo da nas bude na tribinama pa da pružimo podršku Iliji i momcima. A neki predosećaj mi govori da neće biti lako i da će im ta podrška baš trebati. Vidimo se na Karađorđu.
Upravo tako!
Ali mi se cini da je ogromno zatisje pred ovu utakmicu. Obicno posle duge pauze bude mnogo vece interesovanje... Sad mi ne izgleda tako. Nadam se da se varam. Momcima stvarno treba puna podrska!

Jbt sanjao sam prepun Karadjordje :cry:
Фирма Српска Атина
Postovi: 14
Pridružio se: Sre Jun 24, 2015 11:20 pm

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Фирма Српска Атина »

Voja napisao:6. Napredak 37 bodova
7.Vozdovac 36
8.Vosa 33
----------------------------
9.Mladost 30

Bogme,mec sa Vozdovcem u ovom momentu rezultatski ima ogromnu tezinu i mislim da to treba da bude ideja vodilja svima i na terenu,oko njega,na tribinama i ispred TVa.
Slazem se sa tobom. Inace citajuci tvoje postove primetio sam da si jedan od retkih na ovom forumu koji realno i cinjenicno sagledava svaku situaciju sto je svakako za postovanje.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Протомајстор »

N13 napisao: Jbt sanjao sam prepun Karadjordje :cry:
Зато га је и неко овде прозвао "Дом болесних"
Лепо је време, ето мене у пет до пет на истоку, да видимо и та "појачања" (умрећу од смеха).
Korisnikov avatar
tulip
Postovi: 633
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 10:31 am
Lokacija: tik uz VOŠU

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od tulip »

Znači počinjemo sezonu bez trenera i bez Vukasovića. Da li je par dana kašnjenja plate zaista jedini problem?
DAJ GOL!!!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Voja »

Фирма Српска Атина napisao: Slazem se sa tobom. Inace citajuci tvoje postove primetio sam da si jedan od retkih na ovom forumu koji realno i cinjenicno sagledava svaku situaciju sto je svakako za postovanje.
Hvala na recima koje nikada ovde nisam dobio,vec sam uglavnom proglasavan kao kontras svima :mrgreen:
Drago mi je ako se slazes sa mnom,i zelim da se radujemo pobedi danas. Bice tesko,iskreno na osnovu prenosa sa priprema pomalo se i plasim utakmice. Nadam se da cemo biti bolji nego na mecevima u pripremama,jer tamo smo prezentovali samo nesto novo (taktika) ali u tom momentu nikako i bolje. Plasila me ogromna rupa na sredini,ali se nadam da ce dolaskom Arsica ona da se zakrpi. E sad,da li ce Arsic (zbunjuje me dres sa brojem 10) uleteti umesto Zlicica ili ce trener pokusati ono sto bih mozda ja pokusao da uparim Jovancu i Arsica koji ce trcanjem da pokriju sve Zliciceve nedostatke i ostave mu slobodu na poziciji "meke" desetke,koja ce samo da razigrava kao onomad Mario Djurosvki.... i tako pokusamo napokon napraviti igracinu od njega,videcemo. Rekoh plasim se,ali isto tako po ko zna koji put na startu,verujem i u ovu ekipu :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Rabba »

Rockov - Antić, Vukasović, Radovanović, Lakićević - Putinčanin, Jovančić - Subotić, Zličić, Eze - Mihajlović.

Klupa: Perić, Lazarević, Saničanin, Arsić, Mesarović, Veselinović, Kalezić.

Izvor, sajt superlige.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Radoye »

Jel ima neko link za prenos?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od fare »

Veselinović na klupi, Saničanin tribine mali Gajić isto i Arsa klupa.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 23. kolo: VOJVODINA - Voždovac, subota 17h

Post od Radoye »

Nasao sam strim koji radi, ako nekom treba:

http://www.tashtv.net/p/arenasport4.html" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Zaključana tema