13. kolo: Zemun - VOJVODINA 0:0

Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 13. kolo: Zemun - VOJVODINA, subota u 15h

Post od KoKanidja »

Pokusavam da se setim, al mislim da sam odgledao najlosiju utakmicu u svom zivotu. Ona se jednostavno mora upamtiti zauvek kolko je bila losa i dosadna.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 13. kolo: Zemun - VOJVODINA, subota u 15h

Post od Turija »

KoKanidja, moze li nesto vise - pojedinacno o igracima?
Mislim da je to najvaznije - uraditi pravu selekciju.
Kanda nam Zlatibor, po tom pitanju, nista nije novog i dobrog doneo?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 13. kolo: Zemun - VOJVODINA, subota u 15h

Post od KoKanidja »

Ja ne znam sta bi tu moglo pojedinacno da se kaze, to je takva bezidejnost i usporenost bila da je stvarno drama ko je losije odigrao, pogotovo vezni red i napad koji su valjda zaduzeni nesto tu da naprave. 00000000 opasnosti po gol Zemuna. Stvarno mislim da nikad nisam tako nesto gledao.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 13. kolo: Zemun - VOJVODINA, subota u 15h

Post od borrissey »

Ne znam šta bih komentarisao na osnovu ovog snimka, kada meni deluje kao da nismo imali nijednu jedinu pristojnu akciju. Tužno za klub našeg renomea. Stoga bih zloupoterbio ovu stranicu da pozovem sve forumaše da dođu sutra (ponedeljak) u 19h u ledenu dvoranu i pruže našim hokejašima podršku u meču protiv favorizovane zvezde. Čist entuzijazam ljudi je podigao HKV iz pepela, red je da im se odužimo. Zaslužuju podršku milion puta više nego FKV.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 13. kolo: Zemun - VOJVODINA 0:0

Post od Душан »

Оно што сам приметио код Спартака је то да играју нападачки где год да играју.Губили су против Радничког па су им спаковали 4 комада, на Бањици против Рада нападају 90 минута. Војводина чим напусти Нови Сад игра кукавички на бод. Да ли би Војводина била у стању да се поврати у утакмицу из мунуса, тешко ми је да поверујем у то. Е сад нам долази ФК Пеналнички, биће занимљиво, да видимо дуел две екипе које немају појма, а обе хоће у европу. Воши је као обавеза, а ове толико гурају судије да то није нормално.
Zaključana tema