11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Turija »

Ne shvatam zasto toliko strahujete od zvezde?
Oni su imali puno srece i sa zestokim trcanjem u kvalifikacijama dosli do LE.
Cim su naisli na ozbiljnijeg protivnika odmah nema pobede. Ne ocekujem njihov jak tempo, jer ce se cuvati za Keln.
Odbrana im je rupicasta, samo nam treba mirniji zadnji pas i pritisak, ako smo kondiciono spremni za njega.
Moramo paziti na njihove brze igrace Srnica, Radonjica i Stojkovica i ko ce se rvati sa Boacijem i Pesicem. Renan ili Veselinovic?
Takodje mislim da Kangi treba flaster i mi smo uradili posao.
Najveca nasa briga je kako sastaviti nas napad. Nadam se da ce nas Strucni stab dobro izvagati.
Samo bez neopravdanog straha i precenjivanja zvezdine snage.
Ivanic nam je pokazao kako treba s njima.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Karlsson »

Problem je brate Turija što mi nemamo Ivanića, niti igrača nalik njemu.

Može nama i Aleksis Sandžez da pokaže kako se igra sa njima kada budu igrali protiv Arsenala, ali to nama ništa ne znači.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Turija »

Dobar je Kojasevic, samo mu treba bolja podrska saigraca u napadu.
Mozemo s njima da igramo i egal, ako se budemo dobro kretali i postavili na terenu i Rockov opreznije da istrcava na centarsuteve.
Ja sam optimista pred ovaj mec .
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od ssnigd »

Imali smo I mnogo jace ekipe I bolju situaciju u klubu, doduse prividno bolju, pa smo redovno tamo primali golove. Ne ocekujem nista od utakmice, kao ni od ove sezone, osim da se bore do kraja. Statistika kaze da svaku osmu tekmu tamo dobijamo, a u zadnjih pet sezona imali smo pobeda. Tako da se kec namece kao siguran, samo, pitanje je na koji nacin cemo izgubiti. Pustiti da nas isponizavaju ili se pobiti do kraja. Strucni stab Buac, Beli I Saula mi govori da necemo odustajati.

Neka vam 90 minuta odzvanja ova pesma u glavi, gamad je to.
https://m.youtube.com/watch?v=c9Bshgo02jo" onclick="window.open(this.href);return false;
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od KoKanidja »

18 igraca za ovu utakmicu -

Rockov, Peric, Lakicevic, Antic, Renan, Sanicanin, Veselinovic, Lazarevic, Vukasovic, Jovancic, Zlicic, Mesarovic, Avramovski, Subotic, Kojasevic, Park, Mihajlovic, Jovanovic
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od MiSmoFKV! »

Bod(ove) nam ovde donosi Zličić :devil:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Voja »

Prosla u vremena kada sam se nadao muskoj igri i bodovima sa marakane.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Turija »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/5 ... ama-bodovi" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Voja »

Ma sve su to prazne price,a kad smo vec kod clanaka,mislim da je zavrsnica ovog mnooogo ubojitija

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/5379 ... da-napadne" onclick="window.open(this.href);return false; 8)

Mozes misliti,na svetu postoje i ljudi koji ne zele da gledaju Zvezdu :thankyou:
Slika
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od churguzijanac »

Citam komentare, ove vezane za filijale i neverujem koji nivo nesvesti postoji kod blizanaca.Oni su apsolutni i jedini krivci za postojanje filijala.
Snowman
Postovi: 8
Pridružio se: Sub Dec 10, 2011 7:38 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Snowman »

Turija napisao:Ne shvatam zasto toliko strahujete od zvezde?
Oni su imali puno srece i sa zestokim trcanjem u kvalifikacijama dosli do LE.
Cim su naisli na ozbiljnijeg protivnika odmah nema pobede. Ne ocekujem njihov jak tempo, jer ce se cuvati za Keln.
Odbrana im je rupicasta, samo nam treba mirniji zadnji pas i pritisak, ako smo kondiciono spremni za njega.:
Срећа је добити Спарту оба пута, надиграти Краснодар кући, који је ево у врху руске лиге, а и једни и други годинама биљеже запажене резултате у Европи? :D И једни и други су објективно квалитетнији од БАТЕ-а.
Рупичаста одбрана која је на свом терену примила два гола из игре у 9 утакмица? Занимљиве опсервације. :mrgreen:

Не вјерујем да ће се наши превише штедити за Келн, против Борца је играо комбинован тим, а Воша каква је год, није ривал против којег се игра са пола гаса.

Жалосно је колико ова лига клизи у полуаматеризам, нећу да вас лажно сажаљевам и оплакујем над вашом судбином, али Звезди итекако требају јака Војводина, Чукарички, јер овакво стање дугорочно не води нигдје.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Voja »

Snowman napisao: а Воша каква је год, није ривал против којег се игра са пола гаса.
Vosa godinama Zvezdi prave manje problema od svakog tima iz nase lige koji izadje na Marakanu,a da nije poneo belu zastavu.Prepozna to i publika,pa ih dodje vise da gleda Radnicki Nis i Spartak nego Vojvodinu. Mi smo za njih rutina,jos jedna u nizu.... a to sto zivimo u nekom ubedjenju.... to je druga prica
Slika
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od novosadjanin »

Nas bivsi igrac, a sadasnji igrac crvene petokrake, srdjan babic, dan nakon utakmice dolazi u Novi Sad, na par stotina metara od Karadjordja, u uporiste Slaninara, na Pecurku u Cara Lazara od 15 do 17h. Dolazi da igra stoni fudbal sa malim Novosadjanima, ubedjuje ih da treba da navijaju za crvenog titovog blizanca i deli im njihova navijacka obelezja :unnormal: :popa:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Pera Centar »

Meni se mnogo vise svidja ovaj sastav iz zurnala:
http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... 00-sastavi" onclick="window.open(this.href);return false;
nego ovaj iz Dnevnika:
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/u-d ... 23-09-2017" onclick="window.open(this.href);return false;

Nadam se da ce Buac imati hrabrosti da zapocne sa ekipom koju je najavio Zurnal.
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post od Salvador »

Snowman napisao: Жалосно је колико ова лига клизи у полуаматеризам, нећу да вас лажно сажаљевам и оплакујем над вашом судбином, али Звезди итекако требају јака Војводина, Чукарички, јер овакво стање дугорочно не води нигдје.
Bas cudno sto liga klizi u amaterizam kada se ti i tebi slicni (zajedno sa 97% drzave) lozite samo na dva drzavna projekta sponzorisana direktno iz budzeta.
Kreni malo da podrzavas prave 'vase', pa da vidis kako ce citava liga da se poboljsa.
Zaključana tema