11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA 2:0 (1:0)

Snowman
Posts: 8
Joined: Sat Dec 10, 2011 7:38 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post by Snowman »

Из РС сам иначе, али одем да погледам локални клуб кад год сам у могућности, или Борац на Градски у БЛ.
Нико не брани Новосађанима да подрже Вошу, уосталом, поражавајуће мали број Београђана је и на утакмицама Звезде и Партизана.

Што се тиче финансирања, не бих улазио у расправу, држава, односно појединци који ју воде, упумпавају паре само тамо гдје имају лични интерес или некакву корист, заболе њих за друштвено добро и развој фудбала. Фудбал је само огледало цјелокупног стања у земљи.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post by novosadjanin »

novosadjanin wrote:Nas bivsi igrac, a sadasnji igrac crvene petokrake, srdjan babic, dan nakon utakmice dolazi u Novi Sad, na par stotina metara od Karadjordja, u uporiste Slaninara, na Pecurku u Cara Lazara od 15 do 17h. Dolazi da igra stoni fudbal sa malim Novosadjanima, ubedjuje ih da treba da navijaju za crvenog titovog blizanca i deli im njihova navijacka obelezja :unnormal: :popa:
Izgleda da je ipak u pitanju pumpa u Maksima Gorkog :mrgreen:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post by Koral »

Pogledajte ovaj snimak na 3:22, taj zanos, to ushicenje, taj osmeh i radost kada Zvezda dolazi do cetvrtog pogotka sudije iza gola... E to je taj Nenad Djokic, pa vi sada razmislite kakvo sudjenje moze da nas ocekuje ako zagusti.

https://www.youtube.com/watch?v=KLD5XzdGs8c" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4114
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post by Milan »

Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9640
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post by Voja »

Ajaaaaoooo Supic!!!! :mrgreen: Moram gledati utakmicu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Karlsson
Posts: 2112
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post by Karlsson »

Izgleda da je to bilo to što se Bempaha tiče.
User avatar
Pera Centar
Posts: 816
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post by Pera Centar »

Karlsson wrote:Izgleda da je to bilo to što se Bempaha tiče.
Neverovatno je da je Park pre Bempaha.

Jos neverovatnije je da je Avramovski, koji je jedan od najlosijih fudbalera koje sam ikada gledao, pre Bempaha.
Karlsson
Posts: 2112
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post by Karlsson »

Ovakvom igrom i zalaganjem fasovaćemo 3 komada.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post by naseljekolumbija »

Вади овог Којаша лик нема појма. Због њега смо примили и гол
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post by Koral »

Brani Supic... Samo treba da se pogodi okvir gola, ali ni to nismo u stanju.. Uzasna kontrola lopte za sada
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9640
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post by Voja »

Zadovoljan prvim poluvrmenom... izdrzali cak do 29.minuta,a i video Supatelija kako se bacio i odbranio jedan sut
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post by Radoye »

Rupic nam je sansa samo treba sutirati sto vise. Mihajlovic je igrac manje na terenu, ostali u skladu sa (ne)mogucnostima, ali to je to mi bolje nemamo. Ako je ovo maksimum ciganima onda definitivno nisu bauk, protiv ovog moze da se igra. Samo da se ne krenemo braniti kao protiv partizana, onda smo ga ugasili 100%.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Posts: 2829
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post by limanfkv »

Deluje mi da smo dosta spremniji od njih, valjalo bi ih stisnuti oko 70. ako do tada ne primimo još neki inteligentan pogodak kakav se ne viđa ni na Indeksu. Bušni su po bokovima, a deluje mi da smo tu sa Antićem i Moglijem možda i najjači trenutno...pa srljaj u 16 gađaj krošnje.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9640
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post by Voja »

Meni pak deluje da su oni odlucili da daju gol stisli nas,dali gol i sad cuvaju rezultat i cekaju kontru za finis. I sreca nasa sto onaj Radonjic pojma nema,jer je celo poluvreme vecito sam
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 11. kolo: c. zvezda - VOJVODINA, nedelja 17h

Post by churguzijanac »

Kojasevic nema sa kim da igra bla bla truc...Pre ce biti da Jovanca nema sa kim da igra.Mi sredinu nemamo.Vukasovic se opet ne vidi.Bempah ni na klupi.Guzvamo loptu ko bazuku, gumu zvakacu!
Locked