Kup Srbije 2018/2019

Zaključana tema
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Kup Srbije 2018/2019

Post od N13 »

KUP SRBIJE: VOŠA PROTIV TELEOPTIKA

U 1/16 finala Kupa Srbije, fudbaleri Vojvodine sastaće se sa ekipom Teleoptika iz Zemuna, odlučeno je na današnjem žrebu u sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi.

U sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi, danas je održan žreb 1/16 finala Kupa Srbije. Kuglice sa imenima timova izvlačio je član stručnog štaba reprezentacije Srbije Zoran Filipović, a voljom žreba, odlučeno je da će se u ovoj fazi takmičenja fudbaleri Vojvodine sastati sa ekipom Teleoptika iz Zemuna. Utakmica će biti odigrana 26. septembra na stadionu “Karađorđe”.

Prema propozicijama takmičenja, ako posle 90 minuta ne bude bilo pobednika, odmah će se pristupiti izvođenju penala.
Kup je nas :)


1/16 финала

ФКВ – Телеоптик 2:0 (0:0)
1:0 – Ђурић 64'
2:0 – Арсић 88'

ФКВ: Роцков, Лазаревић, Веселиновић, Саничанин, Хухумис, М. Ђурић, Милојевић, Ђуричин (59' Гојков), Арсић, Срећковић (86' Месаровић), Бједов (77' Гајић).

Телеоптик: Трнић, Влалукин, Антонијевић, Л. Чермељ, Драман, Шишков, Симовић (83' Гузина), Ф. Чермељ, Лакчевић, Милосављевић (72' Вујанић), С. Ђурић (61' Илић).


1/8 финала

ФКВ – Синђелић (Бг) 4:0 (0:0)
1:0 – Милојевић 50'
2:0 – Ђуричин 58'
3:0 – М. Ђурић 67'
4:0 – Гојков 76'

ФКВ: Роцков, Лазаревић, Граовац, Саничанин, Антић, М. Ђурић (70' Зломислић), Месаровић, Ђуричин, Милојевић (73' Гајић), Езе (59' Гојков), Фофана.

Синђелић: Вукашиновић, Бајчић, Бранковић, Ђорђевић, Станковић, Кричак, Владислав (58' Ивановић), Тан, Крстић, Дака (58' Туфегџић), Микулетић (58' В. Ђурић).



1/4 финала

Раднички – ФКВ 2:1 (1:0)
1:0 – Хаскић 40' (П)
2:0 – Хаскић 62'
2:1 – Ђуричин 90'+4

Раднички: Ристић, Ђорђевић, Панков, Тодоровски, Бондаренко, Црномарковић, Хаскић, Грбић (67' Петровић), Дринчић, Ранђеловић (77' Никодијевић), Којашевић (59' Нома).

ФКВ: Роцков, Стојковић, Веселиновић, Саничанин, Деветак, Зломислић, Милојевић, Гојков (79' Срећковић), Ђуричин, Винсент (65' Живковић), Коне (76' Гајић).
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik 26.09.

Post od churguzijanac »

Teleoptik! Eto prilike za novi blam :greenbutt:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik 26.09.

Post od Turija »

churguzijanac napisao:Teleoptik! Eto prilike za novi blam :greenbutt:
Da ,,sagore" u zelji da pobede filijalu partizana, pa buc.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik 26.09.

Post od Voja »

Pre par dana prijateljska Teleoptik-Indjija,cini mi se 1:6. Cisto da ostane zabelezeno :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik 26.09.

Post od Milan »

Kao i svake od zadnjih 5-6 godina, nadam se sto ranijem ispadanju!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik 26.09.

Post od Red Marquis »

Milan napisao:Kao i svake od zadnjih 5-6 godina, nadam se sto ranijem ispadanju!
Pre smo morali to da priželjkujemo, sad je to već i za očekivati.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post od Beonic »

Pomoćni trener Krivokapić na presi najavio da su Zlomislić i Antić i dalje van stroja, a Fofana i Eze neće biti u protokolu radi predostrožnosti, ali njih dvojica treniraju i biće na terenu za vikend.
Okuka najavio dve-tri izmene naspram utakmice sa Voždovcem, a Dnevnik je objavio ovu postavu kao moguću sutra:
Dnevnik napisao:Роцков - Стојковић, Граовац, Саничанин, Хухумис - Месаровић (Гојков), Милојевић, Ђурић, Арсић, Срећковић - Бједов (Гајић).
Voleo bih da vidim Gojkova umesto Mesarovića i Gajića umesto Bjedova, ali sam gotovo siguran da se to neće desiti.
Gajića još nismo videli celih 90 i jako me zanima kako bi to izgledalo.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post od Djisa »

Beonic napisao:Pomoćni trener Krivokapić na presi najavio da su Zlomislić i Antić i dalje van stroja, a Fofana i Eze neće biti u protokolu radi predostrožnosti, ali njih dvojica treniraju i biće na terenu za vikend.
Okuka najavio dve-tri izmene naspram utakmice sa Voždovcem, a Dnevnik je objavio ovu postavu kao moguću sutra:
Dnevnik napisao:Роцков - Стојковић, Граовац, Саничанин, Хухумис - Месаровић (Гојков), Милојевић, Ђурић, Арсић, Срећковић - Бједов (Гајић).
Voleo bih da vidim Gojkova umesto Mesarovića i Gajića umesto Bjedova, ali sam gotovo siguran da se to neće desiti.
Gajića još nismo videli celih 90 i jako me zanima kako bi to izgledalo.

Voleo bih da vidim bilo koga umesto Bjedova, pa cak I sa 10 igraca da igramo. Tip me totalno iritira, da sam proveo pola utakmice u subotu prozivajuci ga (ok, znam da nije lepo, igra kod nas I nisam pre to nikad radio, ali kad ga vidim, oma izgubim kompas).
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post od naseljekolumbija »

А мене иритира тај Месаровић. Апсолутно Гојков и Гајић да почну уместо те двојице. Да их видимо једном од почетка! Доста смо гледали Месаровића, да смо бар имали шта да видимо...
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post od Danilo »

Probao bi Milojevica na poluspicu, tanan mi je za zadnjeg veznog.Naravno svaka cast na 2 ekstra pogotka i zelji Okuke da proba da mu pronadje mesto.Na krilu snjim Veselinovic je imao igraca manje, al ga je forsirao.
Voleo bi i ja da vidim Gojkova i Gajica od pocetka, jer o Gajicu nemam stav dal moze vise, kao i Sreckovica
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post od Pera Centar »

naseljekolumbija napisao:А мене иритира тај Месаровић. Апсолутно Гојков и Гајић да почну уместо те двојице. Да их видимо једном од почетка! Доста смо гледали Месаровића, да смо бар имали шта да видимо...
Potpuno se slazem.

Nikada me nije nijedan nas igrac toliko nervirao, kao taj mali Mesarovic.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post od gospodinFKV »

Imajte na umu da oni prvotimci koji danas ne budu igrali, igrace za vikend u prvenstvu. Prizeljkujem Mesara danas u prvih 11. :mrgreen:
Bane
Postovi: 83
Pridružio se: Sub Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post od Bane »

nema sastava na flashscore-u , ako neko ima volje nek napiše... :)
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post od N13 »

Isto kao protiv Vozdovca, samo je Veselinovic nazad umesto, cini mi se, Sanicanina i Sreckovic umesto Mesarovica.
Igramo katastrofalno... Blaga inicijativa, ali bez ozbiljne sanse.
Od Bjedova se lopta odbija kao od zida... Ne znam kako njega moze neko smatrati profesionalnim igracem.
Sreckovic najbolji na terenu za sada.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1/16 finala Kupa Srbije VOJVODINA - Teleoptik sreda u 19

Post od Turija »

Rockov , Stojkovic, Huhumis, Djuric, Veselinovic, Sanicanin, Djuricin, Milojevic, Bjedov, Arsic, Sreckovic.
Uzasno poluvreme, bez povezane akcije i sanse.
Teleoptik ravnopravan i rastrcan.
Poluvreme 0:0.
Zadovoljio jedino Djuric, ali nema s kim u vezi da odigra. Arsic katastrofa, a dobro ga prati i Milojevic.
Lopte samo nazad i u sirinu.
Nije Stojkovic, vec Lazarevic na desnom beku.
Gojkov umesto Djuricina.
1:0 Djuric posle kornera i guzve pred golom. Korner izveo Sreckovic 64 minut
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema