Kup Srbije 2017/18

Zaključana tema
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od naseljekolumbija »

И није се ни овај пут удостојио да дође на конференцију за штампу већ је послао неког Линту финту да проспе уобичајене флоскуле типа "немам шта да замерим играчима"!? Жао ми је што није отишао код својих гована.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od Rabba »

Протомајстор napisao:Што рече један другар на истоку: ...
Nemoj o istoku, molim te... Ljudi koji toliko vole Vošu da psuju nerođeno potomstvo protivničkim igračima i sudiji, lagano u jednom trenutku pitaju "A, ko je ovaj lik što nosi 77?"

Naše tribine na žalost postaju preslikano od onoga što nam je klub postao. Šmeka bez.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od Протомајстор »

Не рачунајући Нестора и Зличића који су играли по пола сата, од осталих 26 играча (+ тренери и помоћници) које смо данас гледали, најближе рођени Новом Саду су Шапчани (75km) чак тројица: Тумбасовић, Перић и Радовановић!?
А још је и Мачва данас избацила звезду. :roll:
Где смо ту ми?
Rabba napisao:Nemoj o istoku, molim te... Ljudi koji toliko vole Vošu da psuju nerođeno potomstvo protivničkim igračima i sudiji, lagano u jednom trenutku pitaju "A, ko je ovaj lik što nosi 77?"
Па биле су бесплатне улазнице, неки су први пут дошли, нису умели да пронађу запад...
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od CRD FCV »

Neka smo mi izgubili. Važno je da je zvezda izgubila. I to smo na razglasu objavili. Nije važno kako Voša igra važno je da zvezda izgubi.
Postali ste teški kompleksaši, sami se na zicer nameštate. I što nas onda posle nema na stadionu.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od Протомајстор »

CRD FCV napisao:Neka smo mi izgubili. Važno je da je zvezda izgubila. I to smo na razglasu objavili. Nije važno kako Voša igra važno je da zvezda izgubi.
Ја сам поменуо успех Мачве у контексту Шапца и њихових спортиста, којих изгледа имају на претек, а за звезду ме баш заболе...

(Нису нам они конкуренција, губили смо финала и од Јагодине, али смо их и добијали. Близанце никад нећемо добити у директној борби за трофеј, зато су небитни. Не треба их ни помињати)
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od N13 »

Ljudi ovo se iz aviona vidi da je pusteno.
Pa nasi igracu nisu trcali jbt. Arsic ima loptu, i bas gledam ni jedan jedini igrac ne trci na terenu, da pridje. Svih 10 ostalih stoje u mestu i gledaju sta ce ovaj sa loptom. Bilo je pcigledno da ne zelimo dati gol... A u odbrani posebna prica... Guzva u 16m,nas igrac ima loptu i nece da izbije, vec ceka da mu protivnik uzme.

3 za kup, providno... I mislim da ne vredi raspravljati vise o ovoj utakmici... Videcemo sta cemo u ligi pokazati, to ce biti merilo.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od Voja »

Slika
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od naseljekolumbija »

Шта год да је, видећемо ко ће доћи да их гледа против Земуна у недељу. Још најављују неку хладноћу, што каже Турија- "па ти сад дођи на стадион"!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od Turija »

Realno, glavni problem je losa selekcija i nasa slaba omladinska skola.
U sustini, mi imamo samo nekoliko igraca koji mogu igrati u Vojvodini. To su golmani, Radovanovic, Veselinovic (koji je precrtan od strane trenera), Eze, Jovancic i u nekoj varijanti Lakicevic i Vukasovic, sa igrom prilagodjenom Arsicu. Mozda i Zlicic ako uspe da postane igrac? Svi ostali su ,,pretanki" za Vojvodinu u bilo kakvoj koncepciji. Ne vidim ni kakva bi im odgovarala. Prespori su, slabi u duelu i tehnicki neobuceni.
Pored igre, definitivno smo izgubili i prepoznatljivi identitet.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od Voja »

Turija napisao: U sustini, mi imamo samo nekoliko igraca koji mogu igrati u Vojvodini.
:mrgreen: zato i jesmo tu gde smo,jer eto ne valjamo,a ti opet nabroja ceo tim da imaju kvalitet za Vosu :mrgreen: :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od churguzijanac »

Ne vredi se tu nervirati...Samo mi Stolica nije jasan, znas da nemas centarfora, i to sto imas je tanko da tanje ne moz biti, i ti ni na klupi nemas alternativu, pa makar bio to i omladinac.O Suboticu ne vredi trositi reci, tolko je u kanalu da nije ni za klupu.Sta reci kad Eze, doveden iz druge lige, nema s kim da igra.
Ma jebes pojedince, mi smo losi kao ekipa.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od Turija »

Voja napisao:
Turija napisao: U sustini, mi imamo samo nekoliko igraca koji mogu igrati u Vojvodini.
:mrgreen: zato i jesmo tu gde smo,jer eto ne valjamo,a ti opet nabroja ceo tim da imaju kvalitet za Vosu :mrgreen: :cheers:
Vojo, ako golmane brojis 3 puta, 2 stopera, Ezea i Jovancica i Arsica sa specijalnim zadatkom, opet nije 11. U nekoj varijanti Lakicevic, Vukasovic i Zlicic ne znaci da ih vidim kao startere.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od fare »

Ma o cemu mi pricamo ljudi besplatan ulaz za jako vaznu utakmicu ,polufinale se igra na 2 utakmice znaci vec je lakse i evo ga finale i na korak od trofeja i evrope a skupi se celih 1000 ljudi ako je i toliko bilo .Pa u mom selu od 1800 stanovnika kada je neki komsijski derbi skupi se i do 600,700 ljudi a liga je beton .Druga stvar niko ne moze da me ubedi da su ovde cista posla prvo oducimo Zvezdanu od fudbala pa odemo kod napaljenih Lucanaca koji grizu za to osmo mesto za plej off mi ih razbijemo i igrom i trcanjem i sa svim zivim posle 4 dana dodje ista ta raskatana Mladost i mi ne napravimo jednu pravu gol sansu,igraci kao da su zaboravili da igraju fudbal a o trcanju ni pricati,srozavamo se sve nize i nize samo je pitanje koliko nisko mozemo da padnemo ....? I gledajte sad cuda u Nedelju protiv Zemuna ima da igramo kao preporodjeni :o .
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od Voja »

Turija napisao:
Voja napisao: Vojo, ako golmane brojis 3 puta
:cheers:
izvini ja nabrojao 9 igraca koji mogu biti zajedno u timu :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od Djisa »

Протомајстор napisao:Што рече један другар на истоку: "Како може неко бити тако безобразан да изведе тим у коме ниједан није потекао на "Бошкову" или је бар рођен у неком јебеном војвођанском месту!?"

Заиста, не сећам се када се тако нешто догодило? За кога ми то уопште навијамо? За неку Легију странаца која хара по ЛШ? Па тек они не раде такве будалаштине свом идентитету.
Већ неколико пута напомињем да је довођење Столице било најогавније силовање Старе даме. Надам се да је овде крај, али и то већ неко време понављам. :evil:

Лучанцима свака част и велики аплауз! :lala:
Понизили су нас на терену, али и причом коју причају. Лучани су село од 3-4 хиљаде становника удаљено 30km од Ужица и Чачка одакле им је и пола тима, тренер, капитен и већина искуснијих играча. Лане су играли и Европу.

Ми тренутно немамо никакву причу сличну овој. Наш први тим данас се састојао од 6 рођених Београђана, 2 Шапчана и по једног Африканца, Бошњака и Црногорца. Тренер нам је умислио да је Пепе Гвардиола (форсира пас игру на српским ораницама), а још је и толико безобразан да је све наше клинце гурнуо у други план. Мрш бре! И управа, мрш!
Боље је ставити катанац него "ово" звати Вошом... :evil:
Slazem se s' tobom u vezi Stolice (tvrde, jel'te), ali mislim da uprava ovde nije nista kriva (osim sto se razume u fudbal, kao moja mama). Doveli su trenera sa kojim su napravili dogovor da forsira mlade igrace I da mu se nece mesati u posao. Korektno, zar ne? E sad, posto on to ne radi, smenite ga i gotovo !(a mozda on to i oce pa da ode u njegov klub koji ga zove vec neko vreme.
Pa da se ne ljubimo!
Zaključana tema