Kup Srbije 2017/18

User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post by Turija »

Da li je moguce da ne mozemo da damo gol Mladosti u Novom Sadu?
Moguce je, jer nismo izveli ofanzivnu formaciju. Antic, Subotic, Mihajlovic- nema tu n od napada, a u pitanju nam je izlazak u Evropu. :frown:
Samo da ne prodjemo kao zvezda danas.
Last edited by Turija on Wed Mar 14, 2018 7:52 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2776
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post by fare »

Kup je nas 0:1 !!!
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post by vdn slaninar »

Kako smo mi smesni.
fare
Posts: 2776
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post by fare »

Bay bay kup do godine a cini mi se i evropa , oni nama 3 boda u prvenstvu mi njima prolaz u kupu i to je to kakav smo mi smesan klub strasno !!!!!!! :oops:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8804
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post by Radoye »

:oops:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post by Brane »

Nisam mislio da ce do toga doci, barem ne ovako brzo, ali sad sam I ja siguran da ovog trenera sarlatana treba sutnuti sto pre.
On je umislio da igra odredjeni stil igre jer je, jelda to njemu milo I lepo, a ne vidi da to u nasem fudbalu ne prolazi. Posto on nece ostati kod nas 15 godina, koliko bi mu circa trebalo, da svoje zamisli sprovede u delo, treba mu se zahvaliti sto pre. Nema smisla trpeti ga vise. Ovo nije sredina koja moze da planira, gradi tim ili klub na duze staze. Nama treba Tony Pulis
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3933
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post by Rabba »

Nakon prvog poluvremena u kojem smo odigrali prilično dobro, u drugom su Lučanci još više umrtvili igru, i jedno 30 minuta pre kraja je bilo jasno da će čekati penale, ili pokušavati iz kontri. Pokazalo se ono što je bilo vidljivo, a to je da nemamo plan B, za klubove koje ne uspemo na vreme da otvorimo. Kako se utakmica bližila kraju, postajali smo sve nestrpljiviji, a ova taktika to ne trpi. Na kraju, ne može se reći da zasluženo ispadamo, ali se ne može reći ni nezasluženo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post by naseljekolumbija »

За нашу данашњу игру имам две речи брука и срамота!!! Играли смо ми лоше 1000 пута али данас је наша игра иритирала све на стадиону.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post by borrissey »

U "3 za kup" nekako ne verujem. Ali ako ih nismo pustili, onda bih ja prvo što bih uradio dao Stolici otkaz momentalno. Nagledali smo se raznih naših izdanja, ali ovo je dno dna. Apsolutno zasluženo smo ispali i to u utakmici u kojoj, ako se ne varam, nismo imali šut u okvir gola, niti jednu jedinu smislenu akciju. Ja mislim da se generacije naših velikana prevrću u grobu od ovoga na šta je spala Vojvodina.
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post by Grouch »

Cigani ih lupaju kitom po celu,brutalno i bahato ih opljackaju a oni se sa njima rukuju i grle.Sta ocekivati od takve gomile govnara bez krvi i mesa...
User avatar
Turija
Posts: 10622
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post by Turija »

I sad dodji na stadion.
Mnogo je i ovo sto potrosimo 2 sata u u ponekom tv prenosu.
Nismo uspeli da sacuvamo ni 0:0.
Sramota od igraca, trenera i uprave. Ko zna koja vec po redu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4756
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post by gospodinFKV »

borrissey wrote:U "3 za kup" nekako ne verujem
Meni to uopste nije nerealno. Ako ste obratili paznju, u poslednje vreme se u medijima strasno potencira 4. mesto kao mesto koje vodi u Evropu. Naravno, to ne mora nista da znaci, ali iato tako smo svi bili svedoci slucaja kada smo se drznuli da osvojimo nesto sto nam nije bilo dozvoljeno u datom trenutku, i bas onda za stogodisnjicu se eto utrefilo.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1263
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post by MiSmoFKV! »

Džabe nam četvrto ako neko ko nije nkp uzme kup. Mada kontam da su se blizanci bratski podelili ove godine, da crveni uzmu ligu a crni kup.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9632
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post by Voja »

Milion puta sam napisao pa obrisao.... na mecu protiv Zvezde svi njihovi igraci su izgledali kao manekeni pored nasih,tj.cistih dresova u onom blatu. Ali nisam hteo da ne bude da im nismo odrzali cas i ocetkali ih igrom :) Za mene danasnji rezultat nije iznenadjenje i nisam se nesto potresao,jer mi kroz istoriju mnogo smeta sto se Vojvodina uvek vadi na kup i baca prvenstvo u zapecak. Osvajanje kupa nije znak da je ekipa kvalitetna i to je obicno zamazivanje ociju. Tako da ,prvenstvo je realan pokazatelj naseg kvaliteta,pa bih cak rekao da jos dobro i stojimo na tabeli.
A najzanimljivije je to kako to zivot uredi... kao da smo birali ko da nam da gol,al nema veze,prodali smo coveka iz prostog razloga... doveli smo boljeg :mrgreen:
Last edited by Voja on Wed Mar 14, 2018 9:59 pm, edited 2 times in total.
Image
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post by Протомајстор »

Што рече један другар на истоку: "Како може неко бити тако безобразан да изведе тим у коме ниједан није потекао на "Бошкову" или је бар рођен у неком јебеном војвођанском месту!?"

Заиста, не сећам се када се тако нешто догодило? За кога ми то уопште навијамо? За неку Легију странаца која хара по ЛШ? Па тек они не раде такве будалаштине свом идентитету.
Већ неколико пута напомињем да је довођење Столице било најогавније силовање Старе даме. Надам се да је овде крај, али и то већ неко време понављам. :evil:

Лучанцима свака част и велики аплауз! :lala:
Понизили су нас на терену, али и причом коју причају. Лучани су село од 3-4 хиљаде становника удаљено 30km од Ужица и Чачка одакле им је и пола тима, тренер, капитен и већина искуснијих играча. Лане су играли и Европу.

Ми тренутно немамо никакву причу сличну овој. Наш први тим данас се састојао од 6 рођених Београђана, 2 Шапчана и по једног Африканца, Бошњака и Црногорца. Тренер нам је умислио да је Пепе Гвардиола (форсира пас игру на српским ораницама), а још је и толико безобразан да је све наше клинце гурнуо у други план. Мрш бре! И управа, мрш!
Боље је ставити катанац него "ово" звати Вошом... :evil:
Locked