Kup Srbije 2017/18

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od Neizlecivi »

Rabba napisao:
Протомајстор napisao:Што рече један другар на истоку: ...
Nemoj o istoku, molim te... Ljudi koji toliko vole Vošu da psuju nerođeno potomstvo protivničkim igračima i sudiji, lagano u jednom trenutku pitaju "A, ko je ovaj lik što nosi 77?"

Naše tribine na žalost postaju preslikano od onoga što nam je klub postao. Šmeka bez.
Slazem se Rabba! Tribina nam je postala skup djilkosa koji psuju nerodjene kako protivnickim, bogami i svojim igracima. Sa besplatnim kartama to nema veze, jer isti koji pitaju ko nosi 77 su redovni na tribini. I jeste nas se skupilo manje nego za seosku slavu. I treba da izgubimo jer na razglasu javljamo da je ispala zvezda, da prostite jebala vas ista i vas i opstenarodno veselje zbog njihovog ispadanja.
Vidimo se u nedelju!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od Stexman »

Turija je u pravu. Nema ovo veze sa trenerom, pustanjem ili bilo cim slicnim. Mi jednostavno nemamo kvalitet. Dugogodisnja losa selekcija igraca je dovela do toga da sad nemamo nikog ni da prodamo. Jedini igrac za koga su se bili interesovali je sklonjen iz nekog razloga(mozda i opravdanog ali mi ne znamo kojeg) i sad ni on vise ne vredi ni dinara.

Ja bih jos skratio taj Turijin spisak igraca. Jedva 4 da bi mogli da igraju, ovo sve ostalo nije kalibar za Vojvodinu. To sto mi bljesnemo na po nekoj utakmici je samo eto, los dan protivnika... nista vise.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od Turija »

Voja napisao:
Turija napisao:
Voja napisao: Vojo, ako golmane brojis 3 puta
:cheers:
izvini ja nabrojao 9 igraca koji mogu biti zajedno u timu :mrgreen:
I da je 9 fali mnogo.
Medjutim, da imamo pleja i cfora i sa postojecima bila bi prica mnogo drugacija. Arsic i Jovancic nisu plej igraci.
Poslednja izmena od Turija u Sre Mar 14, 2018 11:50 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od Cane »

A pre skoro samo godinu dana smo u timu imali Melega, Malbašu, Planića, Paločka, Truju, na klupi Lalata ...
I eto nismo kao nešto bili zadovoljni. :(
Nebo i zemlja. U svakom pogledu.

A što se tiče ove utakmice, sram vas bilo, kako god da je do ovoga došlo!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od Turija »

Ne znam, ali ja ne vidim neku racunicu za namestanje 8 pozicije u ligi za zrtvovanje polufinala kupa?
Po meni je suludo, od ,,gotovog" praviti veresiju. Jedino da je u pitanju neka druga kocka?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od gospodinFKV »

Turija napisao:Ne znam, ali ja ne vidim neku racunicu za namestanje 8 pozicije u ligi za zrtvovanje polufinala kupa?
Po meni je suludo, od ,,gotovog" praviti veresiju. Jedino da je u pitanju neka druga kocka?
Ne namestas ti 8. mesto, nego play off i borbu za to 4, jer su strucnjaci ''procenili'' da to mesto vodi u Evropu. Kao sto vec rekoh u prethodnom postu, i novinari konstantno proteziraju to mesto kao ''evropsko''. Znaju li oni nesto sto mi ne, ili samo cene da je i Kup sad ostao rezervisan za drugu glavu azdaje?

Takodje, na taj nacin igras na siguricu svojih fotelja - zamisli drvlje i kamenje po upravi da smo izgubili u Lucanima i na kraju ispali u plej aut, a u polufinalu recimo dobili partizan i ispali iz Kupa! Mislim, mogli su mozda da nameste neki od naredna tri meca i da svakako ostanu u prvih osam, ali su Lucani bili jedinstvena prilika da se dug momentalno vrati. Ovako je druga prica - ostali smo u borbi za Evropu preko prvenstva, pa ako izduvamo, reci cemo da je bila burna godina, pravi se kostur za narednu itd itd. Plej aut bi, s druge strane, doneo ogromne potrese. Sada ono setkanje Lucanaca po terenu u nedelju dobija puno znacenje. Ako su cigani naivni, pa misle da im svi rezultati dolaze igrom i vanserijskim kvalitetom, ne moramo biti i mi. Mucnite glavom malo, ljudi, ili makar samo na trenutak otvorite oci. Ne moze me niko ubediti da u gostima prikazemo takav totalni fudbal, i onda kod kuce prikazemo takav antifudbal.
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od newnowapv »

gospodinFKV napisao:Plej aut bi, s druge strane, doneo ogromne potrese.
Izvini sto iz celog teksta izdvajam samo ovu jednu recenicu, nije mi ni namera da kontriram, ali...
Koje ogromne potrese? Tih 1000 ljudi sto jos dodje ponekad na stadion bi se stresirali? Uprava? Trenera bi mozda smenili? Pa smenjivali smo ih i kad smo bili na celu tabele...
Iskreno, bolje onda play out, znamo da cemo ostati u ligi, ispati necemo, osvojiti nista necemo ionako, ne forsiramo to famozno 4. mesto (iako cak i 2 utakmice u evropi nesto znace, makar za igrace), igramo bez pritiska sa pola tima sastavljeno od omladinaca i onda mozemo da kazemo: pripremamo tim za sledecu sezonu.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani, sreda 17h

Post od gospodinFKV »

Svi su zamenljivi i sa 1000 ljudi. Da nisu, onaj serif od veternika bi i danas ukopavao klub. Steta sto nas nema vise u onolikom broju kada smo zapravo mogli da napravimo neku razliku. Cinjenica je da bi plej aut doneo smenu trenera, mozda i sportskog direktora, ljudi bi trazili objasnjenja od uprave,....
Sa ostatkom posta se slazem. No, dobro, mozda oni imaju racunicu za koju mi ne znamo. :mafia: Kraj sezone ce pokazati, ali ne sluti na dobro...
draganas
Postovi: 185
Pridružio se: Čet Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani 0:1 (0:0)

Post od draganas »

Ono juče je bilo mučno za gledati, prvo poluvreme ništa jedna polušansa ( onaj poluvolej ), igrači štaju savršeno ih zabole za tekmu totalno bezvoljni :evil: :evil: :evil:

Drugopoluvreme još gore, nešto malo energije posle ulaska Zličića i to je sve.

Trener posebna priča, koga on to glumi, imaš ti još godinama da se dokazuješ pa onda izigravaj neku veličinu.

Sve u svemu tu smo gde smo, samo mi nije jasna jedna stvar kakvo crno 4 mesto sa ovakvom igrom, koga oni misle da pobede ?

*Sve mi se čini da je Ilija Stolica ogromna prevara.
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani 0:1 (0:0)

Post od severozapad »

FK "Posed"
Ali od glagola "posedeti" više nego od statisticki nebitne cinjenice. Svi se vracamo stariji par godina sa tih tekmi.
Je l moguce da ako vec neces da prilagodis igru protivniku sto donekle i mogu da razumem, ti nećeš da prilagodiš igru svom timu isto?
I šta sad, to tebe čini trenerom i stručnjakom koji je dosledan a igrače glupim, nas na tribinama jos glupljim?
Ne ulazeci u to da li smo namestili ovo juce jer to ne mogu da znam sa sigurnoscu nego samo da pretpostavljam, moram da primetim da smo se krajnje usrecili sa covekom koji se uklopio u ciribu ciriba pesmu. Em je preforsirano kao i pesma sto je bila, em ne odgovara realnom stanju dole na terenu.
Pa ovo sto gledamo na terenu uz izuzetak tekme sa ciganima koja je jos i bila cemu ali opet bez puno pravih sansi, mi gledamo parodiju na tu neku igru u kojoj se nesto rodi od toga da ti je lopta u nogama mnogo vise nego protivniku.
Problem nastaje kada shvatis da u timu bas i nemas igrace koji su dobri na lopti a neki i na nogama (Mihajlovic na casove hodanja moze prvo).
Stolici neka neko otkrije da nije inovator takve igre, secamo se slicnog silovanja i kada se lopta vracala Trajkovicu i ko je vec bio tad sa njim stoper da kreira igru ali nije makar bilo dodatnog silovanja sa forsiranjem i golmana i stvaranja panike kad joj nije mesto i vreme. Doduse isla je nekad na Supica lopta pa se odustalo od takve tehnike.
Istini za volju, treba ovde spomenuti i prethodnu upravu koja se oslobodila balasta u vidu "umisljenih zvezda" - Malbasica, Melega, Palocevica, pa i Trujica koji je za trenutne igrace virtuoz.
Izvinite sto sam malo udavio sa duzim tekstom koji se vrti oko istog a slabo poentira ali sam se malo i ja sam ubacio u model nase igre.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani 0:1 (0:0)

Post od ssnigd »

Nemamo bekove, nemamo spica, napadi su nam isti. Kakva crna prodaja, ocajni smo igracki I to je to.
A da ne pricamo o rotiranju igraca, istih 11 I iste izmene sa istim igracima u istom minutu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani 0:1 (0:0)

Post od naseljekolumbija »

Трибина је можда пуна ђилкоша, али оваквих ђилкоша какви су сада у ФКВ од играча,"стручног штаба" до управе нема нигде. Направили су нас све будалама јуче. Не знам ни ја ко је 77, није ни чудо што људи не знају јер се нико од њих не истиче. Сви су јуче били циркусанти а не фудбалери.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani 0:1 (0:0)

Post od Протомајстор »

naseljekolumbija napisao:Не знам ни ја ко је 77, није ни чудо што људи не знају јер се нико од њих не истиче.
Ајде не брукај се, не знаш ко је Mapкo Путинчaнин, деран од 30 љета, потекао у Земуну, легенда Бежаније, Доњег Срема, Динама Тиране и наравно Вождовца? :frown:

Шалу на страну, матори није тако лош...
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani 0:1 (0:0)

Post od churguzijanac »

Протомајстор napisao:
naseljekolumbija napisao:Не знам ни ја ко је 77, није ни чудо што људи не знају јер се нико од њих не истиче.
Ајде не брукај се, не знаш ко је Mapкo Путинчaнин, деран од 30 љета, потекао у Земуну, легенда Бежаније, Доњег Срема, Динама Тиране и наравно Вождовца? :frown:

Шалу на страну, матори није тако лош...
Da, nije tako los... Ima tu potencijala kod par igraca, ali nekako ih proguta sivilo ovih sto su ispod proseka.
Kad se podvuce crta, nismo ekipa, sto je rezultat loseg igrackog potencijala i trenerskog umeca, odnosno ne umeca :greenbutt:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani 0:1 (0:0)

Post od Turija »

Hoce li neko iz Kluba, reci nesto o ovoj blamazi Vojvodine?
Jos vaznije, hoce li nesto preduzeti ili su svi zadovoljni, kao pomocni trener?
Ima li kraja kaljanju imena Kluba?
Mozda je posed, ipak, vazniji od svega?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Zaključana tema