Kup Srbije 2017/18

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani 0:1 (0:0)

Post od Beonic »

Prokomentarisao bih samo jednu stvar. Rockov potpuno sam na južnoj tribini, skenjan stoji nalegnut na zid sa navučenom kapuljačom. Tako je stajao sve vreme. Da li je znao nešto što mi nismo?
Ne mislim samo na ovu utakmicu, nego na buru koja zasigurno sledi. Ne nameštaju samo blizanci, možemo i mi da postanemo lako mulj.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani 0:1 (0:0)

Post od gospodinFKV »

Beonic napisao:Ne nameštaju samo blizanci, možemo i mi da postanemo lako mulj.
Postanemo?? Druze, mi smo isti mulj vec jaaaako dugo...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani 0:1 (0:0)

Post od Turija »

Trazim svugde bilo sta da procitam posle ovog poraza Vojvodine i ne mogu nigde nista da nadjem. Bas super.
Odem na portal 021 i tamo nista, osim komentara posetilaca. Jedan od komentara oslikava zalosno cinjenicno stanje:
Pumpadzija je bio drugi, sa ovima jedva osmi.
Mozda je i bio jedno vreme drugi, ne mogu da tvrdim, ali ovo 8 sa obecanim pojacanjima i ,,najboljim trenerom u Srbiji,, je sramotna cinjenica, plus ispali iz kupa, koji je uvek ,,nas".
Da li smo sigurni da cemo igrati plej of i cime smo ga zasluzili?
Ovo ispadanje u domacem kupu, na domacem terenu, ravno je ispadanju iz Evrope od Vaduza, tj nezaboravno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani 0:1 (0:0)

Post od Grof Žekula »

Turija napisao:Trazim svugde bilo sta da procitam posle ovog poraza Vojvodine i ne mogu nigde nista da nadjem. Bas super.
Ево, г. Турија, шта каже (тзв стручњак) Столица (коме се, надам се, већ дрма КЛУПА)

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/ili ... 16-03-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani 0:1 (0:0)

Post od churguzijanac »

Grof Žekula napisao:
Turija napisao:Trazim svugde bilo sta da procitam posle ovog poraza Vojvodine i ne mogu nigde nista da nadjem. Bas super.
Ево, г. Турија, шта каже (тзв стручњак) Столица (коме се, надам се, већ дрма КЛУПА)

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/ili ... 16-03-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Lako stivo za citanje Ilije Stolice :greenbutt:
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: 1/4 finala VOJVODINA - Mladost Lučani 0:1 (0:0)

Post od Del_Boske »

Grof Žekula napisao:
Turija napisao:Trazim svugde bilo sta da procitam posle ovog poraza Vojvodine i ne mogu nigde nista da nadjem. Bas super.
Ево, г. Турија, шта каже (тзв стручњак) Столица (коме се, надам се, већ дрма КЛУПА)

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/ili ... 16-03-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Одушевљава ме како су некадашњи навијачи и од стране новинара данас прекомандовани у симпатизере...
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Kup Srbije 2017/2018

Post od recni galeb »

Izes ga danas je na redu "parizer", nestalo im slanine za poredjenje... :roll:
Valjda navijac mozes biti samo ako gutas blizanacka :shit: ?!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Kup Srbije 2017/2018

Post od Milan »

Fala k.rcu da smo ispali iz ovog odvratnog takmicenja!


Pohvala za pustanje Mikine himne na dan rodjenja ovog velikana!
POŠTO OBRAZ ???!!!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Kup Srbije 2017/2018

Post od ssnigd »

Kada je zreb za polufinale? :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Zaključana tema