31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Post Reply
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2674
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Grof Žekula »

Коло среће се окреће, нама како по томе што почињемо трећи део првенства и борбу са „најјачима“ за горњи сектор и Европу, тако и што у суботу у 15 часова гостујемо екипи коју смо пре само пар дана добили у 95. минуту за делиријум на „Карађорђу“!

У међувремену сазнасмо да ћемо после те утакмице на пут у Крагујевац, на дуел полуфинала купа. Од тада се сви питамо – да ли смо кадри да гурамо и даље оба такмичења, или...?

Да вагамо морамо. Не само то ко ће на терен у суботу, јер знамо шта нас чека у среду, него и у којој формацији и са којом амбицијом...И ту не мислим на ривале као такве да су нам опасност и препрека непревазиђена, већ на „помоћ са стране“ коју очекујем да ће оба такмаца имати пре него ми. Зашто је то тако, нека промишља врх Клуба.

Ми имамо то што имамо, није да нам клупа може донети драматичну (нормалну итекако) превагу, али свакако можемо и морамо паметније користити време, простор, снагу и играче који се „враћају“ са рехабилитације.

Да нападнемо од 15 до 15.50, па мудро "одрадимо" од 16 до 16.50. Јаче и чвршће него у Новом Саду.

Бандовићева Банда свира још минимум осам пута за нас. Деветом им се наступу јако надамо. Важно је да не фалширају. Само храбро!
Saki
Posts: 37
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Saki »

Iskreno se nadam da ćemo Radulovića videti već od prvog minuta, (prošli put je rešio utakmicu kod njih) i da izadjemo u najjačem sastavu. Bitno je isto da se ode u Bačku Topolu i da napravimo domaćinsku atmosferu, posle dobrih rezultata, i odlične utakmice koja sledi, nema razloga da se ne ode na utakmicu.
Saki
Posts: 37
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Saki »

Na sajtu TSC-a mogu da se kupe karte za utakmicu. Cena za istočnu tribinu je 600 dinara, a za severnu je 400 dinara. SVI NA TSC ARENU! :cheers:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1338
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Uvek sa tobom »

Нема пуно филозофије сви у Тополу, ко иде на исток најбоље да се лоцира у два сектора ( а што не и 3 :mrgreen: ) до наших навијача, да направимо домаћу атмосферу.

Сви у Тополу!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
LIMAN
Posts: 187
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by LIMAN »

Povedete drugare, zenu, decu, rucate negde usput, ima lepih salasa i restorana, po neko pice, pa utakmica, pa opet neko pice...Subota iz raja.
Pogledajte i prognozu, jedino ce u subotu biti lepo vreme, taman temperatura i sunce, posle opet sledi kisa (kakav li ce teren u KG biti...).
Momci su zasluzili za svoje igre u zadnjem periodu, a i kao podstreh za glavne bitke, koje tek prestoje.
Vidimo se u Topoli, pazi Vosa gazi!
Само храбро до нове победе, але...
Kafa
Posts: 16
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Kafa »

Svi u Topolu, momci su to zaslužili!
Vidim da se na sajtu u prodaji samo jedan sektor na istoku i jedan na severu, je l to praksa kod njih da bi sprečilo da gosti kupe sve karte?
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1338
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Uvek sa tobom »

Колко знам увек смо добијали два сектора тј. онлине су била два у опцији, могуће да ће и тамо на лицу места моћи да се узму карте на благајни. Ако неко има такво искуство нек пише, знам да је увек на истоку било празних места.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Istocno stajanje
Posts: 534
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Istocno stajanje »

Da, na blagajni imas sve karte u opticaju.
Cane
Posts: 996
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Cane »

Ko god može neka požuri s kupovinom karata, izgleda da ovaj put ozbiljno smanjuju broj koji ide u slobodnu prodaju.
Eto neka i naši vide kako se to radi kad je utakmica od značaja :wink:
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1783
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Grbavica.021* »

ИГРАЧИ ВОЈВОДИНЕ ОПТИМИСТИЧКИ РАСПОЛОЖЕНИ ПРЕД НОВИ СУСРЕТ СА ТСЦ-ОМ У СУБОТУ: Мотиви на два фронта

Image

Војводина је победом (3:2) у последњем колу основног дела првенства прекинула традицију ТСЦ-ове непобедивост на „Карађорђу“.
Вољом такмичарске шеме у доигравању, која је предвидела сусрет трећепласиране и четвртопласиране екипе на табели у 31. колу, опет ће играчи ТСЦ-а и Војводине бити једни наспрам других, овога пута на терену ТСЦ арене у Бачкој Тополи у суботу од 15 часова. Претходни дерби је квалитетом и резултатском клацкалицом био изнад просека суперлигашког такмичења у Србији. С обзиром на форму обеју екипа и њихове резултате у минулим утакмицама, пред навијачима је још један фудбалски догађај вредан поштовања.

Екипа ТСЦ-а три године ради са истим тренером, што је приметно на терену – подсетио је Вошин дефанзивац Милан Лазаревић. –Тренеров потпис уочљив је на томе како они позиционо јако добро стоје, могу да играју равноправно са свима, што се видело и у Новом Саду. Али, ми смо такође показали да смо одговорна екипа и како време пролази све више личимо на озбиљан колектив. Ценим да је играчки индивидуално наш тим бољи, што смо доказали и победом против тако снажног противника. Ми ћемо и у Тополи ићи на победу како бисмо задржали четврто место на табели. У претходном мечу имали смо снажан мотив да их победимо први пут код куће, сада имамо и мотив више да позитивним резултатом против снажног ривала најавимо и полуфинале Купа са Радничким у Крагујевцу.

Многи су, уочи наставка првенства, оспоравали вредност и екипе Војводине и њеног тренера. Победничким низом, међутим, тренер Божидар Бандовић је, заједно са играчима, доказао где им је место у српском фудбалу. У првом реду, достигнут је потребан ниво самопоуздања сваког појединца у тиму који може да игра са сваким. У завршници основног дела првенства то су и доказали, а шансу за позиционирање сигурно неће да пропуисте ни у утакмицама које следе у плеј-офу, као и у завршници Купа Србије.
User avatar
Maki
Posts: 1091
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Maki »

Bogami, dolazim u Topolu po prvi put. Valja ispoštovati momke mada nisam neki preveliki optimista. Zato mislim da se treba usredsrediti na sredu, a u subotu odmarati najbolje.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Voja »

Maki wrote: Thu Apr 18, 2024 11:02 pm Zato mislim da se treba usredsrediti na sredu, a u subotu odmarati najbolje.
Nas je taktiziranje uvek vise kostalo nego sto je donosilo benefita, tako da sam za sto manje filozofiranja. Mada, primetio sam da Bandovic veoma tesko vraca u ekipu igrace posle gresaka, parnih kartona i sl. Obavezna bude po neki mec pauze, kao vaspitna rekao bih :mrgreen:
Image
Post Reply