Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Samo Voša ! napisao:
Душан napisao:Уф просто не знаш ко је тужнији да ли Мићин што је дао гол, да ли Лалатовић. Сад наступа комендија :D
Komentator :lol:
Ko pusti Mićina treba mu suditi, to je u skladu sa našim znalcima iz fotelja.
U kom minutu će biti penal za seku !?
У 58 . :D
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Rabba »

Bogami, ako Spartak nastavi da igra kako igra, smeši nam se još jedna petarda 13. decembra... Od poslednjih 6 kola je, po imenima protivnika kao i tome gde se igraju utakmice, bilo sasvim realno očekivati da ekipa na kontu ima još 12-13 bodova. Nakon prve dve tekme od tih poslednjih 6, biće dobro ako budemo imali 7 poena iz poslednjih 6 utakmica... Samo da dodam, da ne biste tražili, ostali su nam Borac kući, partizan u gostima, Javor kući a polusezonu završavamo u Subotici.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Bunja
Postovi: 17
Pridružio se: Pon Nov 19, 2012 3:17 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Bunja »

Fala za Veselinovića! :lala: Pozdrav iz Subotice! Triba ove iz Beograda podsetit ko ih naučio "fodbalu"... čekamo da se oporavite. :cheers:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

Bogami ne plasim se ja jos jedne petarde koliko da necemo videti evropu posle duzeg vremena!
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Banat »

Pa realno gledano od ovih 6 ekipa što se bore za izlazak u Evropu, mi smo tu najslabiji. S obzirom kako mi igramo, a kako igraju Spartak, Voždovac i Čukarički, zaista se pitam imamo li mi uopšte čemu da se nadamo? Spartak je miljama daleko od nas po pitanju igre, eto šta smo ispustili proletos. Voždovac i Čuka daleko organizovaniji, pride se Voždovac ni ne sklanja blizancima tako da su i više od nas zaslužili da ih ogreje to evropsko sunce. Teoretski smo u igri ako blizanci uzmu kup, mada ni tad nam nisu neke šanse. Ovo govorim bez imalo pesimizma, skroz realno.
Samo Voša !
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 3:30 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Samo Voša ! »

Čim sudija ne svira penal i ne isključuje igrače zbog auta blizancima opasno dolazi u pitanje 3 boda.
Svaka čast Spartaku! Veselinović je pokazao ko je i šta je jer sa timom koji je po kadru i transfermarktu na samom dnu a po rezultatima u top 3! Ni seka ne bi bolje prošla da nije bilo penala i da je Čuka htela da da još koji gol a imala je prilike.

Što se nas tiče ako ne dođe do rezova kako trenera tako igrača ni ne treba nam Evropa. Jer ta "Evropa" do drugog/trećeg kola samo mi skraćuje život. Realno nemamo tim ni za inter toto kup.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Мене чуди како Спартак нема више бодова на свом конту. Момци играју убедљиво најлепши фудбал у лиги, и ако је неко својим досадашњим играма заслужио пласман у Европу то је Спартак. Чукарички игра све боље, и покрадени су против цигана, да ли случајно или намерно, Вождовац прави брљотине, али је ту по бодовном салду. Према томе као што неко рече све три екипе су јаче од нас, и право је чудо да смо се ми толико дуго задржавали на трећем месту. Имали смо среће, али полако све долази на своје. А ова управа ако заиста жели да уради нешто, не треба преко зиме да доводи десет играча, ако неко оде још боље, нек изгурају ово првенство овако, ионако је приоритет како су рекли решавање финансијског стања, а генерални ремонт екипе нек се направи на лето, кад се види колики су дугови и шта се решило по том питању. А на силу ићи у европу и испасти у првом колу је само губљење бодова и живаца.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/fk- ... 27-11-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Ko ce biti prvi?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/5679 ... dravljenja" onclick="window.open(this.href);return false;
U komentarima ispod teksta sve receno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Turija napisao:http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/5679 ... dravljenja
U komentarima ispod teksta sve receno.
Јел то Нови Сад није у Србији, кад кажу да је Ниш други град по величини :D
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Red Marquis »

Душан napisao:
Turija napisao:http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/5679 ... dravljenja
U komentarima ispod teksta sve receno.
Јел то Нови Сад није у Србији, кад кажу да је Ниш други град по величини :D
Ko zna odakle je autor teksta. Meni je bilo fascinantno da sam u više navrata od Nišlija čuo da oni misle da je Niš veći od Novog Sada. Moji pokušaji da im objasnim da postoje stvari koje se zovu zvanični podaci ih nikad nisu pokolebali :whistler:
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Del_Boske »

Ниш је четврти град по броју становника у Србији :D
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Mi vise, realno, ne mozemo biti sigurni koliko bilo koji grad-mesto ima stanovnika, jer masa ljudi je u inostranstvu godinama-decenijama, a vode se da su ovde. Kad bi napravili tacan podatak, sokirali bi se.
Tako da je, mozda, Nis stvarno drugi grad po broju stanovnika, kada bi tacno prebrojali one koji su stalno u Nisu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Pera Centar »

Po weekipediji Nis jeste 4 grad u Srbiji, ako se racuna i Pristina.
Novi Sad je verovatno imao najveci priliv stanovnistva procentualno, tako da tesko da Nis moze biti drugi grad.
Zar u ovoj zemlji ne caruje neznanje, neobavestenost i nekultura?
Tako da me neinformisanost jednog, verovatno priucenog novinara djubreta kao sto je Zurnal, uopste ne iznenadjuje.
https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1 ... 1%98%D0%B8" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Turija napisao:Mi vise, realno, ne mozemo biti sigurni koliko bilo koji grad-mesto ima stanovnika, jer masa ljudi je u inostranstvu godinama-decenijama, a vode se da su ovde. Kad bi napravili tacan podatak, sokirali bi se.
Tako da je, mozda, Nis stvarno drugi grad po broju stanovnika, kada bi tacno prebrojali one koji su stalno u Nisu?
Није тачно, на попису се броје само они који су пописани без оних који су у иностранству. Односно има два податка на попису званичан број становника, и могући број становника односно са онима који су у иностранству. Уосталом више се бежи из Ниша него из Новог Сада, и уз то Нови Сад има позитиван природни прираштај, и једини је у држави уз Нови Пазар. Имаш републички завод за статистику, одеш на сајт и тамо све лепо пише. Ниш никад није био већи од Новог Сада, а НС је половином 19 века у једном моменту био већи и од Београда.Нови Сад са Петроварадином и Каменицом има више становника него целокупан град Ниш, а Град Нови Сад има барем 80 000 становника више од града Ниша.
Odgovori