Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od borrissey »

Baš nešto razmišljam, trebalo bi da se za žgadiju smisli neko novo pravilo u ovoj našoj ligi. Recimo tri kornera - penal, ili svaki pogled protivničkog igrača ka sudiji - direktan crveni. Nema smisla više da ovako puštaju sudije da se muče kako da izmišljaju i navlače na njih...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od gospodinFKV »

Slika
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Banat »

Naravno da je bio penal. To se ne pita. Ne može mali provincijski klub da vodi protiv blizanca a da ne bude penal. Baš me interesuje šta će onaj stručni konsultant sa Arene što im pegla penale sad da napriča. Šteta za ovog Pešića što će momak biti upamćen kao top padavičar lige, ima kvalitet momak. Inače da, neki kasni gol sa kreča za Keln pri Zvezdinom pozitivnom rezultatu bi baš lepo legao.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Serbia 2015 Total Both Sexes Leskovac City proper Estimate - de jure Final figure, complete 2016 64,207
Serbia 2015 Total Both Sexes Leskovac Urban agglomeration Estimate - de jure Final figure, complete 2016 139,291
Serbia 2015 Total Both Sexes Niš City proper Estimate - de jure Final figure, complete 2016 186,222
Serbia 2015 Total Both Sexes Niš Urban agglomeration Estimate - de jure Final figure, complete 2016 257,883
Serbia 2015 Total Both Sexes Novi Pazar City proper Estimate - de jure Final figure, complete 2016 70,607
Serbia 2015 Total Both Sexes Novi Pazar Urban agglomeration Estimate - de jure Final figure, complete 2016 103,892
Serbia 2015 Total Both Sexes Novi Sad City proper Estimate - de jure Final figure, complete 2016 286,546
Serbia 2015 Total Both Sexes Novi Sad Urban agglomeration Estimate - de jure Final figure, complete 2016 350,930
Serbia 2015 Total Both Sexes Pancevo City proper Estimate - de jure Final figure, complete 2016 89,644

Са сајта уједињених нација за 2016 годину. Извињавам се ово је јаче од мене, више нећу гушити тему, једноставно сам морао :D

Пенал катастрофа, Напред Келн !!!
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Del_Boske »

Ако сајт УН не користи неко гледање у воду у тепсији, то су подаци са пописта становништва које је спровела мајка Србија, а чије резултате имаш на Википедији...
Korisnikov avatar
NapredBacka
Postovi: 60
Pridružio se: Sre Maj 06, 2015 6:13 pm
Lokacija: Бачка Паланка, Србија

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od NapredBacka »

Наравно уживо сам гледао утакмицу Бачке са звездом и са стадиона сам изашао као покисао иако смо дали звезди два гола, играли храбро и узели бод. Од седам голова колико су примили у 20 кола три смо им дали ми али ово додатно доприноси мојој одлуци да и ја заувек престанем гледати домаћи фудбал и уопште фудбал јер само домаћи и пратим плус репрезентација. Од старта утакмице сваки контакт је био прекршај за њих, жуте картоне у првом полувремену нам поделио да би у другом ишли слабије у дуел, Доналд је у 80 минуту морао добити други жути, Пешић није ни пао судија се већ хвата за пиштаљку, нама би дао жути за симулирање, први звездин гол комотно фаул над голманом у обрнутој ситуацији би сигурно било свирано. Стварно ми је мука а није први пут. И против партизана смо играли слично али у гостима пресекао нас је пенал у 6. минуту а при резултату 2-1 за црне судија је за њих свирао буквално сваки контакт и фаул над нама је њима свирао. Против црвених одиграли смо момачки али криминалци су код нас јачи од фудбала. Где сме мала Бачка да победи светског и европског шампиона, и шампиона свемира.
Региструјте се на форум навијача и симпатизер Бачке http://fkbacka.forumsclub.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od salefkv »

NapredBacka napisao: Од седам голова колико су примили у 20 кола три смо им дали ми али ово додатно доприноси мојој одлуци да и ја заувек престанем гледати домаћи фудбал
A vas kradu samo 2 godine, sta mislis kako li je nama tek? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Korisnikov avatar
NapredBacka
Postovi: 60
Pridružio se: Sre Maj 06, 2015 6:13 pm
Lokacija: Бачка Паланка, Србија

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od NapredBacka »

Kradu i nas ali neki drugi, koliko su nas puta sprecili da se borimo za drugu ligu dok smo bili u Srpskoj ligi kakve sam sve sramote gledao ali ajd.

A to kad su vas krali bolelo je i nas. Samo kad se setim vaseg finala kupa sa partizanom kad ste napustili teren. Koliko sam bio tuzan toliko sam bio i ponosan na taj vas postupak jer je ono partizan morao dobiti pa sad bio bolji na terenu ili losiji to je apsolutno nebitno. Tad je "pola Novog Sada" doslo, u publici bio BATA :mrgreen: Bas ste imali dobar fazon tad, svi su vas gledali kao borca protiv blizanaca i sistema, znam da Bata nije pustao igrace da idu u ta dva kluba itd. Tako da sve normalne ljubitelje fudbala bolelo je kad god ste pokradeni.
Региструјте се на форум навијача и симпатизер Бачке http://fkbacka.forumsclub.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

Nikad zanimljivija borba za Evropu!
5 timova gde svako svakoga moze pobediti a samo 2 mesta!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Radoye »

https://www.youtube.com/watch?v=oMN2dUbClAM" onclick="window.open(this.href);return false;

Stavljam ovo ovde samo zato sto se i mi spominjemo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

Nesto razmisljam,ima dosta nasih bivsih igraca u Super Ligi!
Moze dobar tim da se sastavi!
Supic,Mitosevic,Trajkovic,Vulicevic,Babic,Alivodic,Puskaric,Asani,Pavkov,Micin,Knezevic,Zocevic :devil: ,Lukovic,Kosovic,
Hrubik,Djurisic,Stamenic,Tumbasevic,Vasilic,Makaric,
Gavric itd.
Trener Kosanovic a pomocnici Lalat i debeli kosan
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od gospodinFKV »

Buda Janosevic, Popovic iz Vozdovca, Vladan Pavlovic, Mudrinski, Stefan Nikolic, Spremo,...siguran sam da ih ima jos :dance2:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

Ja sam to na brzinu sastavio,nije mi jasno kako sam mogao Mudrinskog da zaboravim...
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od newnowapv »

ernesto napisao:Ja sam to na brzinu sastavio,nije mi jasno kako sam mogao Mudrinskog da zaboravim...
A Veseljka Trivunovica? :D
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Del_Boske »

Radoye napisao:https://www.youtube.com/watch?v=oMN2dUbClAM

Stavljam ovo ovde samo zato sto se i mi spominjemo.
Доста у праву, али и доста будалаштина.
Нашла се гажа.
Odgovori