Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Cane »

Rabba napisao:Đumi stigao u Niš :)
Razumem da je imao svoje razloge za ovakav potez, ali ipak mislim da je pogrešio i da mu ovo neće doneti baš ništa dobro. Radnički je trenutno velika prevara u svakom pogledu, a takvim ga pre svega čine ljudi koji ga sada vode, a od kojih su neki po svojim "dostignućima" i "ljudskim kvalitetima" više nego dobro poznati u NS krugovima. Sastav njihove uprave je takav da im samo još Vuković nedostaje pa da sastav bude kompletan. :lol: Neće se Đumi tamo dugo zadržati.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

Eeeeh,kad se setim koliko je Djumi forsirao Maradonu,vreme je da se obrnu uloge :mrgreen: :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

Gotivio sam Djumija do trenutka kad je poceo da pljuje Bukija!
To sebi nije smeo da dozvoli!
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Banat »

Možda je Đumi očekivao da će njega pozvati da bude trener Voše. Nije tu bilo ni nekog pljuvanja, ali se izrazio na pogrešan način. Đumiju želim sreću u Nišu ali Radničkom s druge strane ne želim ništa dobro, s obzirom na sastav njihove uprave i u kakvim okolnostima umeju da osvajaju bodove. Ovo je fina šansa da se Đumi vrati u superligašku orbitu. Pratiću rezultate Nišlija s pomešanim osećanjima :mrgreen:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

Kao nije bilo pljuvanja,bilo je i previse! Stvarno odvratno da se ponasa jedan pre svega pedagog a onda i gospodin! Nemam reci!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Karlsson »

Ja koliko se sećam nije bilo nikakvog pljuvanja, već je Đumi rekao da za Bukijevo dobro i dobro Kluba je najbolje da ne preuzima kormilo, jer on još uvek nema dovoljno iskustva, a Klub je velikim problemima.
Čak je Đumi rekao da ni on ne bi preuzimao Klub sada, jer je i za njega to preveliki teret.

Pošteno.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Radoye »

Karlsson napisao:Ja koliko se sećam nije bilo nikakvog pljuvanja, već je Đumi rekao da za Bukijevo dobro i dobro Kluba je najbolje da ne preuzima kormilo, jer on još uvek nema dovoljno iskustva, a Klub je velikim problemima.
Čak je Đumi rekao da ni on ne bi preuzimao Klub sada, jer je i za njega to preveliki teret.

Pošteno.
:lala:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od naseljekolumbija »

Апсолутно није било пљувања, човек је изразио своје мишљење и то је то. Што се тиче Радничког, тај клуб је постао тешка сељана. Прошле сезоне су намештали своје судије против нас и крали нас невиђено чак и у НС-у, да би после утакмице у Нишу и незабележене крађе ликовали и причали о неким поломљеним вратима!? За мене они не постоје а Ђумију не знам шта је ово требало.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Stexman »

Treba od necega sa se zivi. Ako su mu dali dobru lovu sto da ne. A generalno od njih niko nista i ne ocekuje od rezultata...
Easy money sto bi reko neki amerikanac.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Svakom se desi da pogresi, ponekad.
Djumi nije izabrao najbolji nacin da kaze (o) Buacu, ali siguran sam da nije imao losu nameru.
Djumi, srecno u Nisu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Rabba »

Meni zbunjuje ponašanje forumaša, pljuje se Radnički iz Niša? Radnički nikako ne čine likovi koji su im sada u upravi. Meni simpatičan klub, a to što ih vode idioti, to je neka druga priča. Nešto nama isuviše dobro poznata, ja bih rekao...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Voja napisao:Eeeeh,kad se setim koliko je Djumi forsirao Maradonu,vreme je da se obrnu uloge :mrgreen: :cheers:
A to je Maradona u Radnickom :mrgreen:
Nisam znao. Mislim, sta sad Voja pise o obrnutim ulogama. :D
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

Turija napisao:
Voja napisao:Eeeeh,kad se setim koliko je Djumi forsirao Maradonu,vreme je da se obrnu uloge :mrgreen: :cheers:
A to je Maradona u Radnickom :mrgreen:
E moj Turija,pa nije fudbal samo Vojvodina,ustvari da li je Vojvodna uopste fudbal!? :mrgreen: Moras pratiti sve svetske tokove :wink:
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Voja napisao:
Turija napisao:
Voja napisao:Eeeeh,kad se setim koliko je Djumi forsirao Maradonu,vreme je da se obrnu uloge :mrgreen: :cheers:
A to je Maradona u Radnickom :mrgreen:
E moj Turija,pa nije fudbal samo Vojvodina,ustvari da li je Vojvodna uopste fudbal!? :mrgreen: Moras pratiti sve svetske tokove :wink:
Vojo, najbolje i najtacnije se informisem na Forumu. Ostalo samo povremeno :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Karlsson »

Zaista nije u redu donositi takve zaključke o Radničkom samo na osnovu trenutne politike i likova u klubu. Pogotovo mi to ne bi smeli da radimo, jer znamo kako je to kada razne karikature i seljačine upravljaju našim Klubom. Zar smatrate da bi bilo u redu da neko Vojvodinu poistovećuje sa Vukovićem? Na šta bi to ličilo? Zbog toga očekujem malo više razumevanja sa naše strane po tom pitanju.

Ja veoma poštujem Radnički, njegovu istoriju, rezultate i navijače. Čini mi se da su oni uz nas najglasniji borci protiv tiranije BG klubova.
Odgovori