Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od naseljekolumbija »

И ја њих здраво не волим
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od salefkv »

Sami smo svesni da je to sto je nislija napisao istina, covek je rekao kako stoje stvari i ja mu ne zameram.
A nazivati ga bugarinom je sramno onoliko koliko i nazivati nas madjarima/ustasama, nemojte da se spustamo na titoblizanacki nivo, nas je osnovala gospoda :lala:
Kostja Mushidi
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Okt 24, 2016 5:42 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Kostja Mushidi »

Radoye napisao: Da nas Nislije (uglavnom) zdravo ne vole - i to stoji. Za njih smo vec neko vreme "treci drzavni projekat", "usvojeni blizanac" i tome slicno. Sto je posebna ironija s obzirom na stanje na tabeli i ocigledno proteziranje od strane sudija i saveza koje oni imaju, gde im se sude penali kakvi se ni zvezdi ne sude.
Koliko gluposti od prve do poslednje rečenice :)

[video]https://www.youtube.com/watch?v=WAcfFL3Q0pQ[/video]
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

Mi smo ta gospoda kojoj svaki k***c smeta... prvo da li je uopste u pitanju ista osoba!? A drugo covek samo izneo istinu,i verovatno ustvari pojma nema koliki smo mi zaista raspad.I trece,pred prvenstvo negde citam intervju Stolice,on na nekoj domacoj planini,a ako se ne varam tim trenira,posle neke utakmice citam trener se odmah zaputio zaBeograd,sad pred Nis Linta vodi treninge umesto odsutnog trenera.... Ne gospodine Kec u Nisu,nisi u pravu,nije raspad... to je SISTEM!!!! :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Radoye »

Kostja Mushidi napisao: Koliko gluposti od prve do poslednje rečenice :)

[video]https://www.youtube.com/watch?v=WAcfFL3Q0pQ[/video]
[video]https://www.youtube.com/watch?v=MheN30p4xLw[/video]

:mrgreen:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

Hahaha Radoye ti si legenda,majke mi
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od naseljekolumbija »

Ма јесмо ми распад и све то стоји. Али они боље нека ћуте
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Red Marquis »

Pored ona dva tumora, bilo koja prepucavanja drugih klubova i navijača je imbecilna.
A ja kao pola mađar-pola ustaša :lala: potpisujem sve što je dotični bugar :mrgreen: napisao za stanje u klubu. Istina boli, ali je istina.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Протомајстор »

Мало је рећи распад...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Milan »

Red Marquis napisao:Pored ona dva tumora, bilo koja prepucavanja drugih klubova i navijača je imbecilna.
A ja kao pola mađar-pola ustaša :lala: potpisujem sve što je dotični bugar :mrgreen: napisao za stanje u klubu. Istina boli, ali je istina.

Saglasan!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Marcello »

Zašto, uopšte, dozvoljavate kojekakvima da pišu na ovom forumu? Šta mene zanima šta neki navijač Radničkog (ili bilo kog drugog kluba) misli o nama i koja je njegova prognoza?!

Msm, čast svakome, ali neka gledaju svoja posla.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Vosa je sve »

najbolje bi bilo dobiti Rad u sledecem kolu i zavrsiti na 8 poziciji ... ekipe ispred igraju vozdovac cuka i napredak radnicki tu ocekujem x ... i onda sama racunica da nam trecoblasirani bezi 4 5 bodova i nije tolko strasno ... prednost osmog na tabeli je sto i protiv prvog i drugog igra na svom terenu tj zvezde i partizana ... i naravno ocekujem da podignemo tu formu vreme je
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od gospodinFKV »

Meni ne smetaju navijaci drugih klubova ovde, ako nisu blizanci (tipa Backa, Spartak, Novi Pazar), ali ono na sta sam haos alergican jeste to kad se neko pojavi na forumu i obraca se ljudima s visine. To nije nuzno uradio ovaj lik iz Nisa, on je samo ispao bezvezan, ali se recimo secam onih nekih navijaca Burse koji su dobijali nalog samo eto da bi napisali kako su sanse 99% za Bursu, a eto 1% za nas. Duvaj ga, gari, znam kolike su nase sanse. Uostalom, pokazalo se :greenbutt:

Poenta je da mora postojati poseban obrazac ponasanja ljudi na forumu koji nisu navijaci Vose. Ne mozes doci ovde i praviti se baja, jer je eto sticajem ''okolnosti'' tvoj klub sada treci, ne mozes govoriti kako je Vosa raspad (koliko god bio u pravu), to mozemo mi. Mozes da ucestvujes u raspravama i dajes neko svoje misljenje, samo i iskljucivo pod uslovom da se ponasas kulturno i da biras reci. Ke*ati po tudjem forumu je ravno tome da dodjes nekome u goste i da ih pljujes iz bilo kog razloga.
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od novosadjanin »

Vosa je sve napisao:prednost osmog na tabeli je sto i protiv prvog i drugog igra na svom terenu tj zvezde i partizana ...
Kako ovo moze biti prednost? :shock:

Od sedam utakmica tri bi igrali kuci, od te tri dve sa blizancima kojima je svaki bod bitan i cetiri gostovanja?

Treba pokusati dokopati se sedme pozicije. Treba nam pobeda protiv Rada i da Napredak ne pobedi treceg usvojenog blizanca. U tom slucaju od tri utakmice koje igramo kuci imamo dve koje ne igramo protiv izvornih blizanaca, uz zaostatak od 4-5 bodova od Cuke i treceg usvojenog blizanca.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od gospodinFKV »

Slazem se sa novosadjaninom. Utakmice s :shit: gubimo, pa ih gubimo. Nije bitno da li ce to biti kod kuce ili na strani. Kod kuce samo s direktnim konkurentima treba da igramo, i tu da se pokaze da li smo ili nismo za Evropu naredne sezone (iako ja vec sad mogu da kazem da nismo, pa makar je i izborili).

Mada, kod kuce ove sezone toliko katastrofa igramo, da je pitanje koliko nam sta zapravo odgovara. :mrgreen:
Odgovori