Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

Radnicki mora u Evropu,to se zna!
Spartak,Vozd,Cuka,Napredak i mi donekle cemo se boriti za to 4.mesto!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Ernesto, mi samo u slucaju da ovih prvih 11 budu rezerve, osim Rockova i Jovancica ( i da proguramo Veselinovica na perspektivu i Lakicevica na borbenost i odgovornost) novim ozbiljnim fudbalerima dovedenim u prelaznom roku. Na zimu nas samo kvalitet igraca i trenera moze ukljuciti u borbu.
Inace, od svih navedenih smo fudbalski daleko slabiji. Mi, trenutno, nemamo ni igrace, ni igru, ni koncepciju.
Imamo samo raspad sistema ili drugim recima sistem raspada.
PS
Ovih 3:0 je gore i bolnije od petarde sa Spartakom. Petarda moze da se desi, ali da te pobede na domacem terenu dva poslednje plasirana tima u ovakvoj ligi je prava katastrofa. To nije slucajno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Pera Centar »

Turija napisao: PS
Ovih 3:0 je gore i bolnije od petarde sa Spartakom. Petarda moze da se desi, ali da te pobede na domacem terenu dva poslednje plasirana tima u ovakvoj ligi je prava katastrofa. To nije slucajno.
Turija, to je ono sto treba da razume svaki pravi navijac Vojvodine da od dolaska Vukovica do danas klub neprestano tone, kao nikad u svojoj dugoj istoriji.

Svako ko je iskren navijac naseg kluba i nema neki licni interes slozice se oko ovog.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Radoye »

Tone klub jos od mnogo ranije, samo sto je imalo rezervi pa se spolja nije primecivalo. Sad je voda dostigla do palube pa ne moze vise da se prica da je sve OK.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od newnowapv »

Mi smo na bod od Napretka, koji je na 8. mestu, a kada prepolovimo bodove, Mladost je na 2.5 bodova iza nas, znaci jedna utakmica tamo vamo... :|
Sezona za zaborav...
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

Valjda nece Spale mnogo da nas napuni u sredu!
Spale imaj milosti :beg:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... ge/39r8gtx" onclick="window.open(this.href);return false;
Cestitka Jovancicu :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Kako su ovi komentatori sa arene ogrezli u nemoralu - uvek znaju da li je penal ili nije, samo sad kad igraju bliznaci medjusobno, onda ne znaju.
Penal cist kao suza - razneo (Savic?) klizecim startom Ozegovica u 16m, pri kontroli lopte partizanovog napadaca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od gospodinFKV »

Uvek je za njih ''tesko oceniti'', kada ta realna procena moze ici na stetu blizanaca u mecevima sa ostalom sirotinjom. :greenbutt:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Stexman »

Cist penal, nema tu sta da se prica.
Savic uletio ko manijak a Ozeg ga lepo sacekao, ostavio obe noge na zemlji i cekao da ga ovaj pocisti. Inace je ladno mogao da ga prodje da je hteo.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Cane »

Jesu li to juče u BG igrali CZV i Hajduk Split? :D Čitam danas novine pa mi tako nešto deluje. :lol:
To je ta "srpska" tribina s koje nama pevaju ono pola Mađar pola ustaša. :frown: :lol:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

"Uz Hajduk odrasto sam ja, za Partizan sada navijam.
Duša prodana, pička najveća,
POLA ČETNIK, POLA USTAŠA..."
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Na pitanje novinara za koga navija Đorđe Ivanovic, dobio je odgovor za Spartak. Spartak mu je dao sve u fudbalu.
Lepo od Ivanovica :lala:
Kada bi novinari dobijali ovakve odgovore od igraca prvoligaskih klubova, sve bi manje postavljali takvo pitanje, a domacem fudbalu bi bilo daleko bolje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

Turija napisao:Na pitanje novinara za koga navija Đorđe Ivanovic, dobio je odgovor za Spartak. Spartak mu je dao sve u fudbalu.
Lepo od Ivanovica :lala:
Kada bi novinari dobijali ovakve odgovore od igraca prvoligaskih klubova, sve bi manje postavljali takvo pitanje, a domacem fudbalu bi bilo daleko bolje.
Bas tako Turija!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1339545" onclick="window.open(this.href);return false;

Toncev hoce Djumija da smeni a Djumi ih doveo do 4.mesta!
Djumi jel mozes nesto vise da kazes o ovome?
Odgovori