Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

Kakva utakmica danas u Krusevcu :thankyou:
Fenomenalan mec,napadacki fudbal otvorena borba,lepi golovi,zaista je bilo lepo gledati sve to u prenosu.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Voja napisao:Kakva utakmica danas u Krusevcu :thankyou:
Fenomenalan mec,napadacki fudbal otvorena borba,lepi golovi,zaista je bilo lepo gledati sve to u prenosu.
Vojo, kako je igrao Nikolic?
Prema postignutim golovima ispada da je Savkovic kljucni igrac u Spartaku?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od gospodinFKV »

Savkovic je ono sto bi nama trebao biti Subotic, da ima krstenog beka iza sebe...
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ssnigd »

Vukanovic je igrac za koga vredi dati novce!!!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

ssnigd napisao:Vukanovic je igrac za koga vredi dati novce!!!
Vukanovica vec dugo prizivam ovdena forumu,mada je danas u vise navrata pokazo veliku dozu sebicnosti.
Turija napisao: Vojo, kako je igrao Nikolic?
Prema postignutim golovima ispada da je Savkovic kljucni igrac u Spartaku?
Sta znam,nijedan igrac se nije nesto posebno istakao... bilo je lepih poteza,prelepih golova,ali niko od igraca bar mislim nije odigrao ceo mec na visokom nivou.Vecinom to bude trenutni bljesak igraca,pa ga posle pola sata nema nigde.I oni koji su na oko bili malo bolji veceras,nisu ostavili poseban utisak jer znam koliko mogu i koliko zaista vrede. Nikolic je imao par lepih minijatura ispred 16m po sredini i fantasticnih kratkih pasova u srce16m izmedju 3-4 igraca domacih,ali u vecini slucajeva saigraci nisu umeli da na vreme obrade tu viziju.
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Te minijature i kratki pasovi ispred 16 i u 16 nam i fale.
Za Mihajlovica je akcija ,,spansko selo"", a ne verujem da ce ga Stolica menjati, sa npr. Gajicem.
Eze, Nikolic, Subotic mislim da bi bio strasan trio za nasu ligu. Ovako smo ozbiljno osakaceni u napadu.
I Vukanovic bi nam odlicno legao u koncepciji.
Kakve smo mi cforove balvane imali posle Abua je za Riplija, a onu dvojicu sto su mogli da daju gol smo, bukvalno, oterali iz Vose.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od torrente »

ernesto napisao:Slazem se za Borac da je kidao i iskreno bila bi prava steta da ispadnu!
Licno bih voleo smRad i zemun(dosta vise beogradskog pasaluka)!
Sva sreca pa nema kandidata u Prvoj Ligi iz bg-a da napadne elitu...
matori kakve veze Zemun ima sa Beogradom,malo informisi se ako vec trcis pred rudu...
Zemun je stari Sremski grad,i u grbu je grb Srema i Banata,a i prvo se zvao fk Sremac...a i svi Zemunci kazu da su Zemunci a ne Bg...zato''nemoj mi se bolan trzat'' sto bi rekli neki iz blize ili ti dalje sredine.
Pozdrav
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ssnigd »

Ovakav Zemun je najmanje Srem, tipican bg klub.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

Bogme,u narednih 7 kola (do podele tabele) domacini smo: Zvezdi,Zemunu i Radu,a gostujemo Macvi,Napretku,Lucanima i u Nisu. Bice veselo!!!
Slika
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ernesto »

matori kakve veze Zemun ima sa Beogradom,malo informisi se ako vec trcis pred rudu...
Zemun je stari Sremski grad,i u grbu je grb Srema i Banata,a i prvo se zvao fk Sremac...a i svi Zemunci kazu da su Zemunci a ne Bg...zato''nemoj mi se bolan trzat'' sto bi rekli neki iz blize ili ti dalje sredine.
Pozdrav[/quote]

Ne trzam se buraz i ne trcim pred rudu,munze je po mentalitetu beograd i samo beograd!!!
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od borrissey »

Neko se zalezeo super lige? 20 sekundi highlightsa sa utakmica crnog smeca i radnickog su mi ogadile zivot dovoljno za celu polusezonu. Laku noc.
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od fare »

Upravo odgleado Radnicki i bljuje mi se :pegla: onake penale svirati za Radnicki a po meni je veci bio onaj sto nije sviran za Backu,bogami tesko cemo mi do 4 ili 3 mesta protiv Radnickog sa sudijama u ledja :( .
ps gde je krakonja (Pavkov ) ostao u zljezdi ?
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Junior »

Hahahahah pa šta je ovo, ovi mučeni Lučanci slučajno dali gol pa na kraju morali da se sklanjaju i sami sebi daju golove :lol: :lol: :lol:

Radnički je tek priča za sebe. Mada, ko smo mi da delimo lekcije o poštenju... :oops:
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Del_Boske »

Најјаче ми је ипак кад се близанци свађају ко је лопов..
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

Sta reci posle ovog kola!?
Ostvarili smo sigurno jednu od najvrednijih pobeda u ovom kolu,smanjili razliku za Vozdovcem i Spartakom.
Spartak je odlicno odigrao utakmicu u Krusevcu i poraz je samo plod nesrecnih okolnosti,ako nastave ovako bice veliki konkurent za Evropu.Krusevljani dosta srljaju i mislim da ce za kladionicare biti nasa ubedljivo najteza ekipa za pogoditi.Kod njih non stop troznak u igri.
Mec u Lucanima ne vredi komentarisati,tamo je jos uvek pecenje najcenjeniji produkt :D
Zvezdu nisam ni gledao jer sto rece Nesko: "to je nas fudbal".
Na Banjici miroljubljivih 1:1,rekao bih i realnih 1:1 jer je Radnik kvalitetnija ekipa. Lepo je ponovo videti Lazara Veselinovica kako siri ruke posle gola,ali ovaj put je gol bio najmanje njegov,saigraci su odradili sve,njemu je preostalo samo da cusne.Ali mislim da ce i u ovoj polusezoni sacuvati visok procenat nerealizovnih sansi,pred nama je.
Borac jedan od najvecih kandidata za ispadanje i bice prava umetnost ako se sacuvaju.
Cuka dobila mec sa 2:0,Puska ponovo dao gol,ali mislim da je Macva dobro odigrala utakmicu mnogo bolje nego sto rezultat govori,tako da bice tesko sledece kolo.Inace po imenima zanimljiv je napadacki tandem Cukarickog Fofana-Owusu,ako ih Lalat malo utegne mogli bi biti veoma ubitacni,mada vidim da je usao i Mudrinski posle,i da je odmah imao zicer,tako da ga uskoro ocekujem kao startera,a Fofanu na klupi :)
I ovo kolo je pokazalo koliko je tesko biti dobar centarfor u Nisu :D Slavisa Stojanovic u jednom kolu 3 gola :D Ne secam se daje Pavkovu to uspelo iako je vrhunski centarfor. Nisam 100% siguran,ali mislim da je nislijama do sada sudjeno 11 penala!!! Ta cifra dobija na vaznosti ako se zna da je Javor koji nije na zadnjem mestu,postigao 14 golova ukupno :D
Slika
Odgovori