Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

Vozdovac ih je totalno nadigrao,mada je sansu utakmice propustio dvostruki strelac za Napredak. Prosto je neverovatno da smo mi onakvom igrom dobili ovakav Vozdovac :!: Sve u svemu mec nije bio atraktivan kao onaj u Krusevcu prosli petak,ali svakako zanimljiv i gledljiv. Bolje bi Vozdovac prosao da je igrao Evropu ove nedelje :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od gospodinFKV »

Backa zakucala onu nacisticku go*nariju za dno. Bravo, komsije! :cheers:

Radnicki vodi u Cacku. Je l' ima neko neki info za gol?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Navijao sam danas za Spartak, ali mi njihov poraz lakse pada, posto im se Vosa bodovno priblizila.
Takodje, jasno se videlo zasto nam je bio neophodan Nikolic ili Matic.
Zar je moguce da su igraci Spartaka toliko tehnicki superiorniji od vecine nasih i da imaju toliko bolji skauting da pronadju kvalitetne, a neafirmisane igrace? Nas skauting je katastrofa ili su toliko bezobzirno bezobrazni licni interesi u rukovodstvu kluba?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od MiSmoFKV! »

Turija napisao:Navijao sam danas za Spartak, ali mi njihov poraz lakse pada, posto im se Vosa bodovno priblizila.
Takodje, jasno se videlo zasto nam je bio neophodan Nikolic ili Matic.
Zar je moguce da su igraci Spartaka toliko tehnicki superiorniji od vecine nasih i da imaju toliko bolji skauting da pronadju kvalitetne, a neafirmisane igrace? Nas skauting je katastrofa ili su toliko bezobzirno bezobrazni licni interesi u rukovodstvu kluba?
Da li mi uopste imamo skaut sluzbu? Da li je neko uopste iz kluba zaduzen za trazenje igraca, i jos bitniji mladih igraca?
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od vdn slaninar »

Na prekide sam gledao,Spartak igra evropski fudbal,da ima kvalitetnije igrace,fizicki jace pokidao bi danas cigane.Inace pas igrom osvajaju teren,grade akcije,igraju na gol vise,vidi se jasna vizija trenera.Nemaju kvalitet kao mi iz srecnijih vremena da redovno pisaju po blizancima al bice zanimljivo gledati u sta ce se razviti,koji im je maksimum.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Rabba »

Naredna dva kola su pomerena, pa sa Napretkom igramo za vikend, a sa zvezdom u sredu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
LIMAN
Postovi: 160
Pridružio se: Uto Avg 30, 2016 3:42 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od LIMAN »

Rabba napisao:Naredna dva kola su pomerena, pa sa Napretkom igramo za vikend, a sa zvezdom u sredu.
To je dobro, deo ciganije koja nije iz NS ce biti sprecena da dodje jer je radni dan.
Само храбро до нове победе, але...
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Rabba »

http://mondo.rs/a1084701/Sport/Fudbal/S ... m-1-1.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od gospodinFKV »

U centar! E, sad, da smo mi normalan klub, kao sto nismo, stali bismo iza ovog saopstenja, zajedno sa ostatkom lige.

Ono sta mene najvise nervira vezano za ta imbecilna saopstenja blizanaca je to sto ih redovno onda sledece kolo poguraju, na stetu nekih drugih. Onda drugi kancer izbaci saopstenje kao ''eto, guraju vas'', pa onda sudijska organizacija pogura njih sledece kolo, i tako u nedogled.

Medjutim, nesto trenutno bode oci prilicno - gde su ovakva saopstenja kad su mecevi sa crvenim :shit: u pitanju. To pitanje vazi i za nas, posto se secam Scepanovicevih izjava vezanih za partizan i organizovani kriminal, dok se protiv zvezde cutalo. Ono sta je zanimljivo jeste i cinjenica da je ovako bilo i dok je partizan pod toletom besomucno krao. Isto su se pljuvali oni, a protiv stuba srpstva ni rec...
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Cane »

Bravo za Zemun. Opisana je suština jednog od najzačajnijih i ključnih uzroka za decenijske probleme srpskog fudbala.
Sad bi bilo lepo kad bi se recimo i FKV oglasila i podržala saopštenje Zemuna, pa onda redom dalje i svi ostali.
Ali ...
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od naseljekolumbija »

Нажалост, изгледа да можемо само да сањамо да ће управа ово да подржи. Не морају, али онда нека нико из клуба ни не помисли убудуће да се жали на третман и суђење какво има ФКВ.
Korisnikov avatar
AntonioKasano
Postovi: 498
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od AntonioKasano »

http://mondo.rs/a1084767/Sport/Fudbal/C ... tenja.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Da li postoji neko u klubu ko sme da napise istinu i da se slozi sa jos 4 kluba ili cutimo zbog pomoci oko plasmana u evropsko takmicenje?
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Red Marquis »

Svi samo na papiru ustaju.
Decenijama gledamo sve klubove u ropskom odnosu prema jednima i drugima ili kvislinškom prema jednom od dva kancera.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od borrissey »

Nemojte biti takvi, krenuo je bajatović da piše saopštenje, ali baš mu je tad puko internet, jebi ga.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Red Marquis napisao:Svi samo na papiru ustaju.
Decenijama gledamo sve klubove u ropskom odnosu prema jednima i drugima ili kvislinškom prema jednom od dva kancera.
+1
Vrlo brzo ce "protest" utihnuti i ostali bi sami na crti.
Nazalost (i sramotu) i mi smo, poodavno, deo gornje price.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori