Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9653
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Voja »

Kakva crna saopstenja!? Klasicna pomocna sredstva za laku manipulaciju.
Ne treba meni klub ciji igraci grizu i igraju na noz,kao da je zivot u pitanju protiv Partizana,a protiv Zvezde se sklanjaju kao da su duhovi da pise nikakva saopstenja o postenju.I da se razumemo,u prethodnoj recenici ne mislim na Vosu.
Drugo,zna se i za koga se igra nas fudbal :mrgreen: ali Turija,mislim da se ne igra ni za blizance ni za savez ni za sudijsku organizaciju,vec za ljude muljatore kojih ima u sve jednom klubu i organizacijama vezanim za fudbal.

Mislim da u zemlji ne postoji klub u kome se nije muvalo,da bi se izvukla neka korist.E sad,ako se u nekom klubu zadovolje prodajom meca,da bi sledece godine dobili nekog igraca (kao pojacanje) od ekipe kupca bodova,ili sklanjalicom da bi na sledecem gostovanju dobili sigurna tri boda zbog kojih su se sklonili u prethodnom mecu,mi smo krivi sto takav klub nazivamo postenim u odnosu na onaj gde se manipulise ugovorima,gde se kriju cifre i skidaju milioni u sopstvene dzepove.Sve su to ista...
Nisu krivi klubovi. Kriv je olos koji je pustio korenje u njima i drzava koja to dopusta.Jedino nije kriv posteni navijac koji je zaljubljen u svoj klub,koji ga voli i naivno veruje da je bas u njegovom klubu sve posteno.A posto smo lakoveran narod,nazalost takvih navijaca jos uvek ima mnogo.
Moja procena je da treba bar jedno 80-100 godina da bi vecina (75-80%) klubova nase lige postala postena. Pre svega mi kao narod smo dovedeni u takvu situaciju da postenjem cak i opstanak dovodimo u pitanje,tako da cemo vremenom sve vise i vise jednostavno biti primorani da se borimo na neposten nacin,a samim tim prelazimo na stranu tog olosa koji trenutno realno,vise nego uspesno pliva nasim fudbalskim vodama.
Image
User avatar
NapredBacka
Posts: 60
Joined: Wed May 06, 2015 6:13 pm
Location: Бачка Паланка, Србија

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by NapredBacka »

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/293 ... entari/svi" onclick="window.open(this.href);return false;

И Бачка је дигла свој глас. Прошле сезоне смо узели Партизану бод иако смо требали три, ове сезоне Звезди иако је меч продужен 6 минута, иако је свиран непостојећи пенал и признат гол где је претходио пенал над нашим голманом. То све су докази да нисмо пулени ни једних ни других за разлику од већине. Можда смо зато ту где јесмо али и то ми је слађе него да будемо филијала близанаца.
Региструјте се на форум навијача и симпатизер Бачке http://fkbacka.forumsclub.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kec u Nisu
Posts: 51
Joined: Fri Feb 09, 2018 10:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Kec u Nisu »

Subota 14:30 protiv crnog blizanca na Cairu, njih ne pustamo, tako da bice zanimljivo :D
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by ernesto »

Sad je sansa da se svi klubovi udruze protiv najveceg zla naseg jadnog fudbala!
Ocogledno ko nije napisao saopstenje od ostalih klubova ima neku korist od njih!
Nisu Spartak(Simovic je blizak upravi crvenih,uvek prvo njima ponudi svoje igrace,plus silne pozajmice igraca zvezde u Spartak,Macva(IvicaKralj) ,Borac(par igraca crvenih je bilo u Cacku na dvojnoj,Rad(uzeli na dvojni igrace iz oba tabora),Javor(mozda ne sme zbog Lazovica koji vodi takmicenje, i Mi .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9653
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Voja »

Turija wrote:Navijao sam danas za Spartak, ali mi njihov poraz lakse pada, posto im se Vosa bodovno priblizila.
Previse lako izgubljen mec,sa Diengom od prvog minuta,sa tri juniora na klupi,od toga dva usla u igru,bez Mileta Savkovica najbojeg igraca... Iskreno,ovako nesto sam i ocekivao.Ekipa koja se bori za Evropu,za dva minuta primi dva gola :mrgreen: I vise mi smeta ovakav Spartak nego onaj koji nas je pobedio 5:0. Neverovatno je kako svi protiv blizanaca zaborave da igraju fudbal,ustvari,razigrace njih Veselinovic protiv partizana,u to ne sumnjam. Inace,jos da kazem da je u ovom kolu najjaci utisak na mene igracki ostavio Trajkovic,fenomenalna partija,a cini mi se da je i malo o˙ladio glavu i da igra na iskustvo
Image
User avatar
Turija
Posts: 10645
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Turija »

U pravu si Vojo.
Samo se strelac gola za Spartak Djuricin radovao golu i to sam.
On je novajlija, pa...
Neki nisu igrali, a neki su masili sanse.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4775
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by gospodinFKV »

Voja wrote:Inace,jos da kazem da je u ovom kolu najjaci utisak na mene igracki ostavio Trajkovic,fenomenalna partija,a cini mi se da je i malo o˙ladio glavu i da igra na iskustvo
Poslednji voz za bilo kakvu pristojnu karijeru. Gari je '89 godiste, za stopera su to zlatne godine. Jos koju godinu nekog inostranog ugovora, da makar vrati deo kockarskih dugova :mrgreen:

Kolika god gnjida ispao, nekako ga manje mrzim od onog koji je traku nosio. Trajkovica je kletva starog kluba stigla - kocka, izbacivanje iz tima, cinjenica da s 29 mora da igra u Zemunu,...plus je lik onako uvek delovao prilicno glupavo, a glupave ljude ne mozes toliko mrzeti koliko one proracunate i dvolicne.
Karlsson
Posts: 2112
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Karlsson »

Ti klinci koji su debitovali za Spartak su pre dve godine posle pobede nad vršnjacima Vojvodine u svlačionici slavili kao da su titulu osvojili, pevajući uvredljive pesme na račun našeg Kluba.

Ovo kažem zato što su nam igrači iz Spartaka stalno na oku, pa da ubuduće malo pripazimo koga dovodimo.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9653
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Voja »

A u Nisu... Vulicevic,Miletic,Ozegovic,Aksentijevic,Babic,Micic,Stanisavljevic,Pavkov... bezmalo ceo tim :mrgreen:
Image
1892
Posts: 1044
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by 1892 »

Da li nama omiljenom Mićiću u Radničkom piše Munja hahahahaha
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9653
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Voja »

Jel realno da se za nasu ligu gotovo nigde na NETu ne mogu pronaci imena strelaca na mecevima!? :frown:
Image
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Протомајстор »

Раднички и Чукарички су сад на 6 и 7 бодова од Партизана, а нама беже 8 и 9. Сад нам остаје само Куп да се надамо Европи.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9653
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Voja »

Kad se bodovi podele,nislije samo 3 boda od drugog mesta :mrgreen: da nisu kiksali protiv Borca proslo kolo vec bi bila guzva.
Neeego,Zvezda,Partizan,Radnicki,Cukaricki,Spartak,Vozdovac,Napredak,Mladost,Radnik,Macva... imaju i nesto zajednicko.
Naime sve te ekipe su dale vise golova nego mi. Rad jedan manje,ali kontam da ce uskoro i to da se promeni.Zvezda dala 60 (za sada) mi 26 :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Del_Boske »

Voja wrote:Jel realno da se za nasu ligu gotovo nigde na NETu ne mogu pronaci imena strelaca na mecevima!? :frown:
livescore.com?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9653
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Voja »

Del_Boske wrote:
Voja wrote:Jel realno da se za nasu ligu gotovo nigde na NETu ne mogu pronaci imena strelaca na mecevima!? :frown:
livescore.com?
Ma za vreme meceva nigde nema,sad sam nasao na sajtu superlige... od 5 komada Rada,Veselinovic nijedan :) .al zato Lutovac 3 koliko i Bojic za Cukaricki
Image
Post Reply