Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Ови су стварнио случај за посматрање, нема лека апотека, правац у Лазу сви https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q= ... D_aKTrNts6" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

ogi napisao:Danasnji rezultati su nam legli ko budali samar :mrgreen:
Ma sve nam leze od prvog kola (naspram tima koji imamo) ni titula nije daleko :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od borrissey »

Душан napisao:Ови су стварнио случај за посматрање, нема лека апотека, правац у Лазу сви https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q= ... D_aKTrNts6" onclick="window.open(this.href);return false;

Ako je postojala i trunka sumnje, sad je barem jasno ko je Vukovicu pisao ono sramotno saopstenje protiv Mazica posle meca sa crnima. Koji bednici...
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od churguzijanac »

Koji apsurd, nasa igra ocaj, klub u rasulu, raspadamo se po savovima, i takvi nikakvi smo drugi na tabeli. Ne znam sta nas drzi jos u zivotu da uopste funkcionisemo.Valjda samo taj apsurd.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Karlsson »

Ovo kolo je poništilo poraz protiv Zvezde. Ali ne mogu da verujem da isti taj Napredak koji smo mi nedavno dobili, 90 minuta ravnopravno parira Crvenoj Zvezdi protiv koje smo mi delovali skroz izgubljeno.

Ali Vojvodina i logika davno ne idu u istu rečenicu.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od churguzijanac »

Protiv Napretka nije im igrao onaj chunga bunga kanga, koji im je po meni najjaci igrac trenutno.Boaci takodje nije igrao od pocetka i moze se reci da je Napredak ipak imao vise srece, jer su mogli i ovi da ga zabiju i onda bi utakmica imala drugi tok.

Inace protiv tog Napretka ova nasa druzina skupljena na vrat na nos je odigrala do sada najbolju utakmicu.

Mi ne treba mnogo da se zanosimo, posto para nema, a raznorazne menice i tuzbe nam vise oko vrata.Objektivno nismo bili u goroj situaciji jos od strajka igraca.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Del_Boske »

churguzijanac napisao:Sutra ima da se kleci na kukuruzu :greenbutt: Ala volem sto ih nevolem :lala:

Inace ne mislim da je Mazic navlacio, osim malo neobicno dugog produzetka, sudjenje je bilo ok, bar tih zadnjih 30-ak minuta koje sam gledao.
Није баш необично дуг, и против Партизана је било продужено слично.
Напретку изгледа често одређују ту велику надокнаду :D
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od churguzijanac »

Del_Boske napisao:
churguzijanac napisao:Sutra ima da se kleci na kukuruzu :greenbutt: Ala volem sto ih nevolem :lala:

Inace ne mislim da je Mazic navlacio, osim malo neobicno dugog produzetka, sudjenje je bilo ok, bar tih zadnjih 30-ak minuta koje sam gledao.
Није баш необично дуг, и против Партизана је било продужено слично.
Напретку изгледа често одређују ту велику надокнаду :D
Ma da, to lezanje, odugovlacenje i foliranje kad imas rezultat mi strasno ide na onu stvar. Mada, da ne gresim dusu, bilo je toliko primera igramo dok partizan ili zvezda ne daju gol.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od gospodinFKV »

Del_Boske napisao:Напретку изгледа често одређују ту велику надокнаду
Pa kad ne znaju da se ponasaju. Protiv crnog kancera vode, a prosao devedeseti minut. Protiv crvenog se drznuli da otkinu bod, a onda i tri. :devil: ono kad Miskovicev klub postavlja standarde kolicine mu*a protiv blizanaca... :frown:

Je l' vas nije sramota? Posto mene jeste, prilicno...
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Del_Boske »

gospodinFKV napisao:
Del_Boske napisao:Напретку изгледа често одређују ту велику надокнаду
Pa kad ne znaju da se ponasaju. Protiv crnog kancera vode, a prosao devedeseti minut. Protiv crvenog se drznuli da otkinu bod, a onda i tri. :devil:
Управо сам на ово мислио :devil:
ono kad Miskovicev klub postavlja standarde kolicine mu*a protiv blizanaca... :frown:

Je l' vas nije sramota? Posto mene jeste, prilicno...
Напредак је Мишковићев клуб? Не стижем све да похватам...

Да, ево сад гуглам. Мишковић иначе и јесте почео у крушевачкој Мерими своју директорску каријеру, мислим да је из неког села између Крушевца и Варварина...
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od KoKanidja »

Ja vise ne znam ni da li da budem srecan, iako budem, ali ne znam kolko je to dobro kad "njima" neko otkine bodove, jer cemo mi ustvari da imamo problem posle kad se bude borilo za Evropu, a nasi pratioci skupljaju bodove gde mi tesko mozemo da racunamo - ne ide nam u prilog nikako.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Rabba »

KoKanidja napisao:Ja vise ne znam ni da li da budem srecan, iako budem, ali ne znam kolko je to dobro kad "njima" neko otkine bodove, jer cemo mi ustvari da imamo problem posle kad se bude borilo za Evropu, a nasi pratioci skupljaju bodove gde mi tesko mozemo da racunamo - ne ide nam u prilog nikako.
Ja sam ovu sezonu otpisao što se evrope tiče... Ne zameram nikome više u klubu ništa, ukoliko rezultat toge bude bilo postavljanje kluba na zdrave osnove. I naravno, ukoliko u klubu ostanu ljudi privrženi klubu, koji će povlačiti optimalne poteze. Ozbiljan rez igračkog kadra, finansijska kontrola, da se zna kome se šta duguje, kao i odgovorno poslovanje(gde već ulazi i ovo stanjivanje kadra). Dve-tri sezone bez evrope možemo, ako ćemo posle toga imati klub koji će imati barem neku zelenu grančicu koja niče.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Radoye »

Koliko god nama Evropa bila znacajna - a jeste, i sa takmicarske i sa finansijske strane - pitanje je koliko som je igracki do sada i zasluzili. Ispadanje u prvom kolu kvalifikacija od ne bas preterano jakog protivnika i mucenje na terenu u domacim takmicenjima (uprkos dobrom plasmanu na tabeli, ali ne treba zaboraviti da imamo utakmicu vise u odnosu na neke od najblizih pratilaca, tako da smo realno treci a postoji mogucnost i da smo cetvrti) ne uliva poverenje da cemo, izborimo li plasman, i dogodine dogurati dalje od brodoloma u prvom kolu.

Ja kao neko kome je Vosa na srcu uvek zelim sto visi plasman i sto bolje rezultate, ali sam svestan da se do njih ne moze prekim putem nego da se oni trebaju zasluziti. Ako se pravilno radi doci ce i rezultati, ako se ide naprecac klub ce otici u propast. Mi vec godinama dovodimo neke matore igrace na kratak ugovor sa jakom platom kao fora da se ojacamo za Evropu, oni odigraju 5-6 utakmica ukupno uz minimalni ucinak i onda odu bez obestecenja vec u sledecem roku. Takvo poslovanje direkno vodi u propast i sa Evropom i bez nje.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

churguzijanac napisao:Koji apsurd, nasa igra ocaj, klub u rasulu, raspadamo se po savovima, i takvi nikakvi smo drugi na tabeli. Ne znam sta nas drzi jos u zivotu da uopste funkcionisemo.Valjda samo taj apsurd.
Не бој се, све ће доћи на своје до краја првенства, кад нам буду бежали преко 20 бодова. А остали клубови су такви, да и овако очајна Војводина може да освоји треће место. Мада ми смо клуб од данас до сутра, и каква ће нам бити екипа у пролећном делу полусезоне,то нико не може да погоди, као и то у каквом ће стању бити клуб, да ли ћемо још више да паднемо у дубиозу, или ће се можда појавити неки ,,спасилац".Оно што је највећи проблем је то да је нама једини извор каквог таквог прихода продаја играча, а тренутно немамо никога да понудимо на тржишту.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Rabba »

Đumi stigao u Niš :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Odgovori