Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Gledam trenutno Macvu protiv partizana. Napred jos na nesto i lice, nazad katastrofa.
Ako ovako nastave, bice dvocifren rezultat.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Neizlecivi »

Ne znam da li su ovo hteli kao da igraju otvoreno, ali ovo je bas bas glupavo... Nisu u bunkeru i svaka cast, ali defanzivno tuga nad tugama.
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Banat »

E baš sam i ja pogledao pola tekme. Ne znam šta je gore, da kao Bačka nećeš da igraš fudbala ili kao ovi da 'oćeš, ali ne možeš. Ono što sam i očekivao inače, odbrana ništa posebno, napred ne znaju da reše situaciju. Ulazili su kao u neke šanse, ali tad je ili odluka katastrofalna (onaj nerezonski šut sa 40 metara), ili jednostavno ne mogu bolje. Uglavnom od Mačve očekujem više nego od Zemuna, ali videćemo.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Двадесетак минута до краја резултати на нивоу наше лиге.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od gospodinFKV »

Ljudi, predsednik Macve je Ivica Kralj. Sto se te utakmice tice - pametnom dosta.

Meni je mnogo smehotresnija bila utakmica Radnickog i crvenog :shit: . Je l' neko video te golove? Majko mila...
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Мислите о њима шта хоћете, али они делују прејако за остатак лиге, бар у овом моменту. А оно што ми највише боде очи је то што играчи из њихове школе делују као играчи атомског фудбала у односу на наше. Мада и поред свега голови које је Мачва примала су трагикомични, да њихови одбрамбени играчи не покажу ни трунку жеље да неког зауставе, него гледају како се ови неометено поигравају у њиховом шеснаестерцу. Нисам видео звездине голове осим првог, тако да нећу ништа да коментаришем, али након оног што сам видео до гола, били су надмоћни.Наравно да наша лига није мерило и да ће и једни и други да испадну у европи, али барем за сад делују надмоћно за нашу лигу.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Marcello »

Crveni i crni, posle dugog niza godina, konačno imaju nešto što liči na tim. Naravno da je sve to tanko, s obzirom da kvalitet ostatka lige konstantno pada. Ali, čini mi se da konačno imaju glavu i rep.
Što se nas tiče, ne bih ja potcenjivao naše klince. Mi smo najveća nepoznanica samima sebi, pošto smo najtruliji klub iznutra, od svih. Ali i pored toga, ne mislim da će franjevci u avgustu da se prošetaju Novim Sadom...sa ciganima je druga priča, sa njima ćemo opet "prijateljske", naravno - u njihovu korist.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od gospodinFKV »

Ove godine ne ocekujem ni bod protiv :shit: . Ne zato sto nismo kvalitetni da im uzmemo bodove, vec zato sto ovaj pumpadzija, za razliku od prethodne cigansko-naprednjacke garniture, ne bira strane, i cini mi se da se ponovo vracamo u onaj period kada su se bodovi bacali s bescanskog mosta. Uz svo rasulo u klubu i jacinu blizanaca u odnosu na ostatak lige, ocekujem preko 30 pobeda i jednih i drugih, uz bodovnu razliku od jedno 15 u odnosu na treceg (posle podele).

Situacija neodoljivo pocinje da podseca na period od 2001. do 2005, samo jos fale Zeleznik, Sartid, Obilic i crnogorske ekipe.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Golovi blizanaca su presmesni.
Onaj Brac kao da je prvi put stao na gol, za Macvu, sta reci - Kralj Ivica taktika, kao ofanzivno, petorica napred, petorica nazad, a nikog od 20-40 metara od gola Macve.
Mada, iskren da budem, voleo bih kada bi Vosa koristila bekove u napadu, kao sto ih koristi zvezda. Davali bi 2-3 gola po utakmici.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Радник победио у Крушевцу 2:1 незнам стварно шта да мислим :mrgreen:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

Pogledao sam malopre izvestaje sa utakmica proslog kola,jer do sada nisam stigo. Utisak kola fenomenalan gol Drincica iz Cukarickog

[video]https://www.youtube.com/watch?v=QgCzR0IXqv4[/video] gol na 5:00

Puskaric isto dao gol :cheers:

Jedna stvar me posebno raduje,a to je zvestaj sa meca Borac-Spartak. Totalna dominacija Spartaka.E sad,mec je bio uslovljen na kladionicama,da li su nesto znali,pojma nemam,uglavnom,gledajuci izvestaj,ako je spartak onako dobar super,jer sutra docekuju Partizan,a opet ako je Borac onako los,opet super jer im ako se ne varam idemo u sredu.
Micic juce strelac za Radnik,za mene iznenadjujuca pobeda u Krusevcu.Krusevac razocarenje sezone. Mnogo mi se svideo stadion Macve,do sada nisam imao priliku da ga vidim. I drago mi je sto su pobedili Zemnuce,mada mi se cini da je Zemun bio bolji na tom mecu.Zvezda pobedila 2:0 Rada,ali cisto igranje rukom Andjelkovica u 16m nije svirano za Rad.Backa nije bila slabija od Vozdovca za 3 gola,tako da to ne bi trebalo da nas zavara veceras
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Vojo, delim misljenje sa tobom.
Gledao mec u Krusevcu jedno 50-60 minuta ukupno. Nivo utakmice treceligaski po svemu, tehnicko-takticki, kondiciono, idejno i po tempu igre. Napredak veliko razocaranje.
Izgleda da nam je liga katastrofa. Odskacu puno zvezda i partizan, a za Vosu mi je situacija potpuno nejasna, narocito kada odu Planic i Malbasic. Tada cemo biti kao Napredak i ostali klubovi. Cukaricki ce se izdvojiti, a za Vozdovac ne znam. Nisu bili bolji od Backe, a pobedili vise nego ubedljivo. Mozda kao i mi u Surdulici?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od мализека »

Да ли је неко сумњао да ће Лалат да прими барем 3 комада од звездане? :mrgreen:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Nisam ocekivao bas 3 komada, ali tako je vise zadovoljan Lalatovic.
Zvezdini igraci sada dosta trce, pogotovo bocni i oba beka idu u napad, sto pravi haos kod domacih klubova. Imaju i brze bocne. Ko uspe da im trkacki parira, proci ce dobro. To je Lalatovic ucinio sa Vosom i odmah smo se izdvojili od jsl klubova. Mislim da ih je Mazic danas castio penalom, jer mi se cini da je Radonjic prvo udario rukom Bogosavca i kad je ovaj padao, sapleo se o njega. Cak mislim da je prvi kontakt bio izvan 16.
Partizan manje trci, ali i to je dovoljno da Spartak bude nejak protivnik.
Nije mi nikad bilo jasno zasto nasi treneri ne mogu da kondiciono spreme ekipu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od 1892 »

Sinoć odgledah Voždovac, bio sam impresioniran igrom Filipa Stuparevića i danas čitam da dečko ima samo 17 godina. Svaka čast.
Come on you Reds!
Odgovori