Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od naseljekolumbija »

Сви имају центарфоре, само ми старлету :D
Kec u Nisu
Postovi: 51
Pridružio se: Pet Feb 09, 2018 10:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Kec u Nisu »

Realno bilo je smeha na Cairu kad je sviran onaj penal u 93-cem na 3:0 za nas, i svi su ubedjeni da je sviran zbog kladionice jer jelte treba isplatiti igrace:) Toncev iz loze urlao na 3:0 u 90-om minutu presing presing, sta reci...

Onaj prvi nad Babicem i tako i tako,mislim da nije greska sto je sviran ali nakupilo se ljudima kad smo mi u pitanju ove sezone pa odmah drvlje i kamenje.. Pavkov zbog kartona nije igrao, a Slavisa je odlican napadac za nase prilike, s tim sto zbog Pavkova mahom igra po krilu..

Backa preskromna ekipica, odskace amc Djoric,cini mi se da ste hvalili napadaca, a on .... Sve u svemu lagana pobeda ukaljana smehom iz 93-eg....

Stanisavljevic se i za 25 min videlo da zna mnogo fudbala i dalje:), Sinisa Babic , paaa dobro izvodi kornere :D Micic, jako koristan na sredini, mislim da je to to od vasih:) Aksentijevic je vec nas.. ;)
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

Kec u Nisu napisao:Stanisavljevic se i za 25 min videlo da zna mnogo fudbala i dalje:), Sinisa Babic , paaa dobro izvodi kornere :D Micic, jako koristan na sredini, mislim da je to to od vasih:) Aksentijevic je vec nas.. ;)
Vec sam pisao Stanisavljevic-Stojanovic-Micic... vezni red po mom ukusu. I prekid i lucidnost i snaga. Mislim da je Micic najslabije u karijeri odigrao bas u Vosi :(
Slika
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Rabba »

Voja napisao:Mislim da je Micic najslabije u karijeri odigrao bas u Vosi.
Nije odigrao najlošije, odigrao je skandalozno loše. A onda je odučio grobare od fudbala na jna.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
milancl
Postovi: 447
Pridružio se: Uto Avg 21, 2012 2:18 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od milancl »

Rabba napisao:
Voja napisao:Mislim da je Micic najslabije u karijeri odigrao bas u Vosi.
Nije odigrao najlošije, odigrao je skandalozno loše. A onda je odučio grobare od fudbala na jna.
To sam već pominjao ovde par puta. Apsolutno je grobare odučio od fudbala tamo, kad smo ih uostalom i kao tim odučili od fudbala. Sećam se da su Balažič i još neki štoper na B izludeli tu utakmicu, imali par startova za zatvor. Gledajući iz ove perspektive, iako to nije bilo davno, tada smo imali tim za respekt, a Mićić je po meni mogao ozbiljniju ulogu imati upravo na utakmicama kada igramo malo zatvorenije. Mislim da mu je to bila jedna od poslednjih utakmica u našem dresu, a avgust mesec je bio.

Iako je u godinama, za našu ligu je i dalje dobar defanzivni vezni.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Kec u Nisu
Postovi: 51
Pridružio se: Pet Feb 09, 2018 10:37 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Kec u Nisu »

Voja napisao:
Kec u Nisu napisao:Stanisavljevic se i za 25 min videlo da zna mnogo fudbala i dalje:), Sinisa Babic , paaa dobro izvodi kornere :D Micic, jako koristan na sredini, mislim da je to to od vasih:) Aksentijevic je vec nas.. ;)
Vec sam pisao Stanisavljevic-Stojanovic-Micic... vezni red po mom ukusu. I prekid i lucidnost i snaga. Mislim da je Micic najslabije u karijeri odigrao bas u Vosi :(

Mislis na Slavisu Stojanovica koji je dao golove ili na Sasu Cakija Stojanovica ?


Na tv-u ste u subotu od 15 h u Sapcu... a mi u blatnjavom Cacku:)
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

Na Sasu naravno,pravi je velemajstor,stara garda
Slika
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Бобе Павковић је већи психијатријски случај од Милојка Пантића, а то је јако тешко изводљиво. Онда гледајте у каквој је фази овај квази стручњак.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Stexman »

Mogao si pojasniti malo o cemu pricas?
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Cane »

Kakva kolektivna kuknjava od sinoć na svim portalima i drugim medijima. Plače Pešić, plaču drugi, a evo skoro sam se i ja rasplakao. :mrgreen:
Žale se na neku nedosuđenu ruku, koja je eto kao presudila utakmicu, a ne pominju da su Rusi u najmanje tri navrata direktno oštećeni suđenjem nepostojećih ofsajda u vrlo izglednim situacijama.
Braća Rusi su se na kraju ipak pokazali :) , a nadam se da će nas i Česi večeras obradovati dobrom igrom. :D
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

Meni je najjace kada su poceli kukati (ovi ispred TVa) kako samo 2 minuta nadoknade :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: E paaaa.... previse su vas razmazii!!!
Slika
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Milan »

One down, one to go... :devil:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od naseljekolumbija »

Не знам чему су се надали, "тренер године" врши последње две измене два минута пред крај а губи од 45' хахаа Ни ови други немају неке велике шансе. Плзењ кући разбија такве дунстере.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Stexman napisao:Mogao si pojasniti malo o cemu pricas?
Веће увлачење циганима у животу нисам видео, те звезда је била много боља, те имала је две колосалне шансе.. Јесте имала је, али је и ЦСКА имао осам. Очигледно је дотични гледао неку другу утакмицу на марсу. Е да и рекао је да је у реваншу у Плзењу квалитет ипак на страни Партизана јер ипак чешка лига није неко мерило :D
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Душан napisao:
Stexman napisao:Mogao si pojasniti malo o cemu pricas?
Веће увлачење циганима у животу нисам видео, те звезда је била много боља, те имала је две колосалне шансе.. Јесте имала је, али је и ЦСКА имао осам. Очигледно је дотични гледао неку другу утакмицу на марсу. Е да и рекао је да је у реваншу у Плзењу квалитет ипак на страни Партизана јер ипак чешка лига није неко мерило :D
Taman se uklopio sa onim infantilnim komentatorom, koji je komentarisao sudjenje, umesto utakmice.
Ko je taj lik i ko mu dade mikrofon? Takvog jos nisu imali na rts.
Bruka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori