Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od ssnigd »

Dodatak tome jos je I odnos navijaca Radnickog prema trenutnoj situaciji u klubu. Sa druge strane, svako navija za svoj klub I zeli mu najbolje, a mi sigurno nismo bili cvecke u zadnjih 10 godina da sada delimo neke moralne lekcije drugima. Utopili smo se I igramo cigansku igru. Zato nam fudbal I jeste tako kvalitetan.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Душан »

Karlsson napisao:Zaista nije u redu donositi takve zaključke o Radničkom samo na osnovu trenutne politike i likova u klubu. Pogotovo mi to ne bi smeli da radimo, jer znamo kako je to kada razne karikature i seljačine upravljaju našim Klubom. Zar smatrate da bi bilo u redu da neko Vojvodinu poistovećuje sa Vukovićem? Na šta bi to ličilo? Zbog toga očekujem malo više razumevanja sa naše strane po tom pitanju.

Ja veoma poštujem Radnički, njegovu istoriju, rezultate i navijače. Čini mi se da su oni uz nas najglasniji borci protiv tiranije BG klubova.
Чукарички, Рад, Вождовац
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

U cemu je tajna dobrih rezultata Spartaka?
Trener, uprava, selekcija igraca ili sve zajedno?
I nas su razbili, kao beba zvecku.
Da li je neko upucen u stanje kluba iz Subotice?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Grof Žekula »

Turija napisao:U cemu je tajna dobrih rezultata Spartaka?
Trener, uprava, selekcija igraca ili sve zajedno?
I nas su razbili, kao beba zvecku.
Da li je neko upucen u stanje kluba iz Subotice?
http://mondo.rs/a1048813/Sport/Fudbal/A ... MONDO.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Grof Žekula napisao:
Turija napisao:U cemu je tajna dobrih rezultata Spartaka?
Trener, uprava, selekcija igraca ili sve zajedno?
I nas su razbili, kao beba zvecku.
Da li je neko upucen u stanje kluba iz Subotice?
http://mondo.rs/a1048813/Sport/Fudbal/A ... MONDO.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Hvala.
Zao mi je sto Veselinovic nije dobio priliku da tako uradi u Vosi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Odgledao veceras reprizu meca zvezda-Spartak i odusevio se kako je Spartak odigrao u Beogradu.
Hrabro, napadacki (sa 4,5,6) igraca u napadu, a u prekidima i vise. Mi sa toliko igraca u napadu ne igramo ni u Novom Sadu.
Krecu se odlicno, poziciono stoje sjajno, nema pukotina na terenu, prijem, predaja lopte, odlucnost, dribling... Niko ovako nije namucio zvezdu, ni u Evropi.
Medjutim, sudije ih isekle sa nepostojecim ofsajdima, faulima... U svakoj ozbiljnijoj situaciji sviraju nesto za zvezdu. Panicniju zvezdinu odbranu, skoro nisam gledao.
Nema u Spartaku zvezda u timu,ali kolektivno igraju odlicno.
Trenutno smo jako daleko od njih, po svemu. Nije cudo sto su nas razbili u NS.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Del_Boske »

А у Чачку, опет срамотна зајебанција... пенал, непостојећи фаул, слободњак на рубу 16, продужено... класика...

Мене би било срамота.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Del_Boske napisao:А у Чачку, опет срамотна зајебанција... пенал, непостојећи фаул, слободњак на рубу 16, продужено... класика...

Мене би било срамота.
Kakva sramota? Kad je lopove bilo sramota?
Klasicna otimacina, pred narodom fudbalskim.
Ali, sve ce to mediji pozlatiti.
PS
Auu, kakvi rezultati u ovom kolu. Nesvakidasnje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Stexman »

Auuu jeste ovo u Cacku smejurija bila. Strasno sta se radi. Dokle ide njihov bezobrazluk... Gde im je obraz?
Mislim, znam da ga nemaju al uvek pomislim dal je moguce da oni nemaju ni jednog objektivnog clana, navijaca, sta god... bar nekog da ga je sramota.
Korisnikov avatar
LIMAN
Postovi: 160
Pridružio se: Uto Avg 30, 2016 3:42 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od LIMAN »

Ништа ново, близанци харају лигом, шутају 2 пенала по утакмици у просеку, пишају осталим тимовима по фаци уз помоћ судија, коментатори у трансу након голова у 90+9' минуту... Мучно ми је ово да гледам, ову нашу лигу, најрадије бих престао, али и сам знам да је то немогуће.
Ако ништа, бар су ћелавог циганског Хитмена сменили са места селектора, па ће се можда наћи места за дечка који вреди 100 милиона, осим ако га Немања Гудељ или неки слични маг фудбала не изгура из репрезентације. :oops:
Само храбро до нове победе, але...
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Milan »

Nije problem kradja gamadi, vec je problem dobrovoljnog ucestvovanja ostatka lige u toj jeftinoj predstavi...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od gospodinFKV »

I sve se zavrsi na izjavi tipa kako su to najbolji timovi u istrazenom delu univerzuma, ubergalaktikosi, ne treba im pomoc sudija, ali eto...

S takvim nastupima je svaka kradja zasluzena.
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Vosa je sve »

zaostajemo 2 boda u odnosu na proslu sezonu u isto vreme
i nije tako lose, sta se sve dogadjalo :cheers:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Voja »

Sad gledao Izvestaj iz Nisa... Djumi,sta uradi Enver? :)
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post od Turija »

Voja napisao:Sad gledao Izvestaj iz Nisa... Djumi,sta uradi Enver? :)
Radnicki ima slab igracki kadar.
Djumi, opet, stao na suvu granu. Verovatno je to za Djumija trenerski izazov ili usud, ta nemoguca misija?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori