Kup Srbije, sezona 2016/2017

Locked
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 0:0

Post by torrente »

kako smo se nadali,ispalo je dobro.Kao da ima nade...
po meni čak i odlično i bučno navijanje,posle mnogo vremena,
ne znam samo kako onaj zuća satirani (polu crnac) iz Partizana nije dobio crveni za ono udaranje i saketanje u drugom poluvremenu .
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Борчевац
Posts: 132
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 0:0

Post by Борчевац »

https://s24.postimg.org/5hyrgpd1h/10062.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Свака част :cheers:
Следећи пут када буду пјевали којекакве пјесме,нека прво погледају у свој двориште,јебо их Туђман.
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 0:0

Post by Stexman »

N13 wrote:Ko je to delio dresove navijacima, i gde? Ja nisam dobio nikakav dres.
Delili su na ulazu istoka, i na severu. Za zapad ne znam dal se delilo.

Mene jos uvek interesuje kakvo je to saopstenje navijaca bilo?
Dragoslav Vidovic
Posts: 7
Joined: Mon Apr 24, 2017 12:28 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 0:0

Post by Dragoslav Vidovic »

Cirkus u najavi. Sudi onaj Obradovic sto nije video aut na gradskom derbiju. Koliko sam cuo, bio je na Severu cesto dok nije postao sudija.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 0:0

Post by churguzijanac »

Krle wrote:Utisci: Batak sa šalom, Beli Gol na klupi, pronađena izgubljena m.da, konačno odbrana brani, iznurivanje protivnika, pa pokušaj da na svežinu i fiziku ušlih igrača metnemo bar jedan, ponovo mnogo belo-crvenih dresova na tribinama...
Ako bi se uporedili s brodom, izgleda da su rupe začepljene, a da li ćemo uspeti da ispumpamo vodu i dignemo jedra, zavisi od nas samih, ali i, nažalost, standradnih faktora koji određuju smer vetra.
Svaka ti je na mestu. :lala:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 0:0

Post by gospodinFKV »

Krle wrote:Ako bi se uporedili s brodom, izgleda da su rupe začepljene, a da li ćemo uspeti da ispumpamo vodu i dignemo jedra, zavisi od nas samih, ali i, nažalost, standradnih faktora koji određuju smer vetra.
Nema tog vetra koji je namenjen nama. Zna se koja dva broda uplove u luku. Svi ostali su olupine koje ce pojesti talasi, dok ne ostanu samo dva broda da se takmice, i eventualno 3-4 ribarska camca koja se slepaju.
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 0:0

Post by PelezinhoFkv »

gospodinFKV wrote:
Krle wrote:Ako bi se uporedili s brodom, izgleda da su rupe začepljene, a da li ćemo uspeti da ispumpamo vodu i dignemo jedra, zavisi od nas samih, ali i, nažalost, standradnih faktora koji određuju smer vetra.
Nema tog vetra koji je namenjen nama. Zna se koja dva broda uplove u luku. Svi ostali su olupine koje ce pojesti talasi, dok ne ostanu samo dva broda da se takmice, i eventualno 3-4 ribarska camca koja se slepaju.

Mi tu više dođemo kao remorker :cheers:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 0:0

Post by Душан »

PelezinhoFkv wrote:
gospodinFKV wrote:
Krle wrote:Ako bi se uporedili s brodom, izgleda da su rupe začepljene, a da li ćemo uspeti da ispumpamo vodu i dignemo jedra, zavisi od nas samih, ali i, nažalost, standradnih faktora koji određuju smer vetra.
Nema tog vetra koji je namenjen nama. Zna se koja dva broda uplove u luku. Svi ostali su olupine koje ce pojesti talasi, dok ne ostanu samo dva broda da se takmice, i eventualno 3-4 ribarska camca koja se slepaju.

Mi tu više dođemo kao remorker :cheers:
Тако некако https://youtu.be/nXmfkyYSM7w" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 0:0

Post by Krle »

Nema veze dokle dopolovimo, samo da je pošteno i borbeno :cheers:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
N13
Posts: 2010
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 0:0

Post by N13 »

Stexman wrote:Mene jos uvek interesuje kakvo je to saopstenje navijaca bilo?

Možda ovo što su nam delili na zapadu?

https://s14.postimg.org/n9qgv75tt/IMG_2 ... 151531.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 0:0

Post by Turija »

N13 wrote:
Stexman wrote:Mene jos uvek interesuje kakvo je to saopstenje navijaca bilo?

Možda ovo što su nam delili na zapadu?

https://s14.postimg.org/n9qgv75tt/IMG_2 ... 151531.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Kako su 70-e godine bile najlošiji period FKV (pre bi to bile 80-e)?
Imali smo u 70-im godinama i velikog uspeha (u domaćem takmičenju Vicešampioni, pa pobednici preteče UEFA kupa), međutim, bilo je i šarenog plasmana od 2 do 15 mesta u domaćem takmičenju.
Čak i kada smo bili npr 15 (od 18 klubova, recimo 70/71 godine), hajduk bio prvi (u svojoj zlatnoj sezoni nadmoći, imao samo 3 poraza), 18 pobeda i 13 nerešenih, dok je Voša, kao 15oplasirana, imala 10 pobeda, 9 nerešenih i 15 poraza, a recimo crvena zvezda, kao šestoplasirana, imala je 12 poraza.Samo 3 poraza manje od nas.
Nije tada bilo lako pobediti bilo kojeg prvoligaša.Moglo se (samo tako) izgubiti na bilo kojem gostovanju, pa i kod kuće (ako imaš loš dan, a i kad nemaš: dobro igraš, a izgubiš bodove).
Ne može se na ondašnji plasman gledati iz današnje perspektive šta je neuspeh, a šta uspeh.Odlučivale su nijanse u velikom rasponu plasmana.O kvalitetu fudbala da ne pričamo.Prelazak Ruševljanina iz RFKNS jeste bilo zlo po Vošu, iako je možda bila dobra želja da se dva kluba pomire?
Osamdesete su bile teže za navijače, jer smo ispali iz Lige, iako smo na njihovom kraju uzeli i drugu Titulu najboljeg, pa to žestoko kompenzirali.Tako da ne zna čovek kako bi okarakterisao i tu deceniju?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2776
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5.20

Post by fare »

Vosa ponovo organizuje odlazak na revans polufinala kupa i pride dres-majica ocemo se ponovo skupiti u velikom broju kao onamad za vreme BATE ???? :D
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5.20

Post by Marcello »

Ko god može u sredu, treba da se pojavi na JNA. Biće besplatan ulaz za crni ološ, njihovi će se naložiti (već jesu), nemojte misliti da će nas pustiti u finale, kao što se uveliko špekuliše u čaršiji. Trebaće našima podrška svakog pojedinca. Nemojte da vas mrzi. Sve je za džabe, termin je odličan...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
ssnigd
Posts: 3350
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5.20

Post by ssnigd »

Ja stvarno ne mogu I da pomislim da postoji slaninar koji misli da ce partizan nas da pusti kao u finale!?!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5.20

Post by vdn slaninar »

U još jednoj sezoni punoj oscilacija,turbulencija spas tražimo osvajanjem kupa.Mislim da su naši igrači svesni da su ispustili veliku priliku za borbu za titulu,što po kvalitetu i igrama u prvom delu sezone zaslužuju.Čini mi se da je Batak uneo novu energiju i da će ih motivisati i objasniti da mogu da se nose sa blizancima,e sad viša sila je viša sila na to smo navikli i ne treba da nas sputa u nameri da igramo fudbal.Šansa da igrači sebi dignu cenu,da dobijemo našeg trenera na duže staze,treba je iskoristiti.
Locked