Kup Srbije, sezona 2016/2017

Zaključana tema
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post od Danilo »

Kaze Batak" Nismo dobru igru krunisali golom".
Da li sam ja gledao istu utakmicu kao on
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post od Turija »

Radoslave, nisi trener Radnika iz Surdulice da budes zadovoljan sto nismo primili 5 komada.
Jedan krsten napad i sut na gol nismo imali. Na nesto je licio samo onaj sut Vukasovica. Ostalo katastrofa. Kretanje igraca uzas, pas igra- mislena imenica.
Sramotna bunkerica ne vodi u finale kupa.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post od Душан »

Neizlecivi napisao:Ne znam kakve veze ima i da cigani dodju,na sever. Sta ce polepiti nalepnice i slomiti vec slomljene stolice?
Imace Partizan navijace na finalu kupa, samo nece u ligi na JNA. Elem vec su neki mediji pokrenuli pricu preseljenja finala kupa. Iskreno, ako ga prebace svojevoljno super. Ja se ne bih radovao da opet onako jajarski otkazemo. I ljudi batalite vise njih, ide nam bitna tekma za vikend kojom privodimo borbu za Evropu kraju. Dolazi nam Radnicki, a duzni su nam samo tako.
Е то ће бити утакмица за фудбалске сладокусце, дуел две веселе дружине којима се гаће тресу пред близанцима.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post od Turija »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1259034" onclick="window.open(this.href);return false;
Bar da nas spasu jos jedne bruke.
Cim je krenula prica, bice i realizovana
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post od ssnigd »

Najjednostavnije receno, bolji su, zato su i dobili. Mi ocajno fizicki pripremljeni, tome verovatno da zahvalimo prethodnom strucnom stabu.
Uprkos totalnoj letagiji kod navijaca, odlicna brojka ljudi u kavezu, bez obzira na to sto je bilo dzabe.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post od newnowapv »

I da dodam: Lešinarima kapa do poda!!
:thankyou: :lala: :thankyou:
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post od fare »

Ne znam kako vi ali ja sam ubeđen da je ostala stara uprava sa Zbiljićem na čelu i naravno sa Lalatovićem na klupi mi bi igrali finale kupa i još bi bili u igri za titulu.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post od Борчевац »

newnowapv napisao:I da dodam: Lešinarima kapa do poda!!
:thankyou: :lala: :thankyou:
:cheers:
Korisnikov avatar
Krle
Postovi: 1365
Pridružio se: Pon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post od Krle »

Протомајстор napisao:Криво ми је само што сам ишао ово да гледам уживо.
E to je suština. Svaki put kad je trebala podrška imali su je i svaki put su usrali. Razumem ja da biti fudbaler u Srbiji, kao i bilo koji drugi posao, jeste muka živa, al ako si čovek i sportista, zar nema nekog žara, nekog inata, nečeg što se ne meri novcem i sujetom, pa da daš i više nego što si mislio da si u stanju? Ako ne zbog sebe, ukoliko nećeš dobiti premiju ili šta ja znam šta već, makar zbog tih ljudi koji ti daju bezrezervnu podršku i samo traže da poštuješ taj dres koji nosiš i boriš se za sve ono što on predstavlja?
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan 0:0, revanš 10.5. u

Post od Salvador »

fare napisao:Ne znam kako vi ali ja sam ubeđen da je ostala stara uprava sa Zbiljićem na čelu i naravno sa Lalatovićem na klupi mi bi igrali finale kupa i još bi bili u igri za titulu.
Nemojmo se zajebavati sa ovakvim idejama, Zbiljić je obična vođina pudlica, njegova južna bačka bez tendera dodeljuje poslove ultra kopu.
Da su stvarno hteli prvo mesto, igrali bi na pobedu one prve utakmice na čmarakani, a sećamo se vrlo dobro kako je prošlo.
Korisnikov avatar
fraxmanutd
Postovi: 201
Pridružio se: Ned Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: 1/2 finala kupa: partizan - VOJVODINA 1:0 (prvi mec 0:0)

Post od fraxmanutd »

Искрено, очекивао сам да ћемо извући бар 1:1. Мислио сам да ће играчи смоћи снаге да извуку то финале некако.
Оно јуче што се могло видети на терену јесте да смо надиграни тотално. Ако се не варам, сем оног шута Вукасовића и на крају када је Малбашић добио лопту у 16м (понадао сам се да може бити нешто), ми ништа нисмо имали на читавој утакмици. Роцков нас је спасао дебакла, дечко је и поред киксева код корнер имао 2 или 3 одличне интервенције.
Нисам схватио само које је поента била изводити Вукасовића?!
Њихов гол очигледан фаул на Пушкарићем, нема дилеме, али ми једноставно нисмо ништа показали после тог гола. Не улазим у то ко је крив и зашто се тако игра али не сећам се да смо овако немоћно излгедали против њих... Разочаравајуће стварно!

Поздрав :lala:
Банат цео, црвено бео!
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 1/2 finala kupa: partizan - VOJVODINA 1:0 (prvi mec 0:0)

Post od recni galeb »

Bez zelje, bez zara, totalno jalovo...
Tuga da te uhvati.
A usput ono izivljavanje posle utakmice od strane nesposobne panduracije mi polako sa godinama sve vise smeta... Jebo ih Slinavko ono je bas sramota. Logicno je da pustis prvo goste i strpas ih u te buseve i u pm. A jok ovako ide dve dnevnice ili sta... Na stranu sto nas i u NS isto drze utamnicene vecito... Navijati za Vojvodinu povlaci pravo da dugo gledas travu po stadionima kako raste... :D
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: 1/2 finala kupa: partizan - VOJVODINA 1:0 (prvi mec 0:0)

Post od torrente »

nemam vise snage i zelje i elana ali evo jos ovo i da se ispozdravljamo...
Kao najvece pickice,kao klasicni gmizavci i pioni(sem Rockova) su svi igrali.Vecito neko kukanje na upravu, na neke druge na" njih na nas ".Na p.cku materinu ,na vecito neko poredjenje,na nekakvu nasu i njihovu decu...
Sve u k.rac i ja i nervoza i povracanje od nervoze posle utakmice i ljudi i uprava i sve..
Nemam snage i zivaca vise ...
Trebali smo ih onomad posle one sramote od onog Vaduza prebiti kao konje i jos ih prebiti ...
usta vas j.bem preplasena,sansu da stvorite ne znate !!!
ufffffff
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 1/2 finala kupa: partizan - VOJVODINA 1:0 (prvi mec 0:0)

Post od borrissey »

Koja tuga od utakmice majko mila. Nama sa tribina je delovalo daj e bio faul kod gola, ali i da jeste, mi apsolutno ničim nismo zaslužili prolaz i ni na koga se ne možemo vaditi. Ono što najviše boli jeste što ja (barem lično) za ovakav pad u igri ponajmanje krivim igrače. Klub bez kompasa i ikakvog sistema, tri trenera sa različitim stilovima igre, samo su neke stvari koje bi izbacile iz ritma i mnogo snažnije kolektive i igrače od naših. Vidim ovde dosta ljudi napada Melega - jel ste već zaboravili da je on sklonjen sa priprema, iz potpuno misterioznih razloga, kada mu je i ksinuta traka? Zapitajte se kako biste vi reagovali u takvim situacijama? Ne želim previše da branim ni igrače, ali ipak, uvek bilo i biće - riba smrdi od glave...
Ovo je totalni poraz svega i zaista samo najveći pacijenti imaju stomak da ovo dalje gledaju...

Zaista, jedina svetla tačka sinoć - Lešinari, hvala do neba!
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 1/2 finala kupa: partizan - VOJVODINA 1:0 (prvi mec 0:0)

Post od Sasa1969 »

borrissey napisao:Koja tuga od utakmice majko mila. Nama sa tribina je delovalo daj e bio faul kod gola, ali i da jeste, mi apsolutno ničim nismo zaslužili prolaz i ni na koga se ne možemo vaditi. Ono što najviše boli jeste što ja (barem lično) za ovakav pad u igri ponajmanje krivim igrače. Klub bez kompasa i ikakvog sistema, tri trenera sa različitim stilovima igre, samo su neke stvari koje bi izbacile iz ritma i mnogo snažnije kolektive i igrače od naših. Vidim ovde dosta ljudi napada Melega - jel ste već zaboravili da je on sklonjen sa priprema, iz potpuno misterioznih razloga, kada mu je i ksinuta traka? Zapitajte se kako biste vi reagovali u takvim situacijama? Ne želim previše da branim ni igrače, ali ipak, uvek bilo i biće - riba smrdi od glave...
Ovo je totalni poraz svega i zaista samo najveći pacijenti imaju stomak da ovo dalje gledaju...

Zaista, jedina svetla tačka sinoć - Lešinari, hvala do neba!
Bravo! To je u par recenica sustina svega sto nam se desava
Slika
Zaključana tema