Kup Srbije, sezona 2016/2017

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post od Turija »

Dobrodosao, Vidovicu :cheers:
Forum je zanemeo od svih dogadjanja u Vosi i svaki novi impuls je znacajan i obogacuje ga, pogotovo ako je jos sa distance - realniji je.
Poslednja izmena od Turija u Pon Apr 24, 2017 11:27 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post od Milan »

Dragoslav Vidovic napisao:Pre svega zelim da vas sve pozdravim, dugo vas citam, ali odlucio sam da se registrujem tek danas!

Citam prvu recenicu, pogledam nik Dragoslav Vukovic i mislim se: "u koji smo mi teski k***c otisli"... :mrgreen:


Dobrodosao gari! :)


Sto se utakmice tice, teski bol u...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post od Danilo »

Vulicevicu socna dobrodoslica.Do sad je jos nije osetio kod nas od nas
Dragoslav Vidovic
Postovi: 7
Pridružio se: Pon Apr 24, 2017 12:28 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post od Dragoslav Vidovic »

LIMAN napisao:
Dragoslav Vidovic napisao: Kao bonus u nedjelju onako simbolicno, kao neki vid satisfakcije, bilo bi lijepo da nezahvalno kuče Poletanovic, koje ce biti na terenu, ostane bez cijelog plijena. Na taj način ova priča bi dobila srećniji kraj, a onda na kraju sezone baviti se upravama i vanfudbalskim stvarima. Biće vremena za to.
Kod jednog kancera Poletanovic, kod drugog Vulicevic... Ne znam za koga bi mi bilo draze da ispusi, kad bi postojala mogucnost da ni jedan ne uzme titulu bilo bi ful, ali jebiga.

Sto se utakmice tice, ocigledno da je sve u fazi raspada u klubu, ali sta treba da radimo, da sedimo kod kuce i placemo? Idemo svi na stadion, da pokazemo i crnim govnima kao i crvenim u predjasnjem mecu, ciji je Novi Sad. Prosli put kad su gostovali, pevali su tokom citavog minuta cutanja. Sta ocekivati u ovu sredu, ko ce ga znati... Uglavnom, ko ih j**e, mi smo zaljubljeni u klub, a ne u njegove rezultate. A cimanje za spas kluba tek treba da krene...

Hvala svima na dobrodoslici :) Namerno sam pomenuo Poletanovica jer je vec SMS ostavio bez titule Skinheda i Vulicevica :D Poletanovic je to bas bas zasluzio posle onih sramnih reci, Vulicevic je bar cutao. Kako god vazno je odigrati posteno i pokazati da je snimak nastao vruce glave. Buduci da Mazic svira Kup, u nedelju stize gotovo sigurno neki specijalac u rupu. Sto znaci da ni govora nema o pustanju. Samo jako i u meso svaku utakmicu, nikom sa pardonom! Probudice ovo inat kod momaka, treba ici utakmicu po utakmicu.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post od Stexman »

Pa jel moguce da nam opet Grujic sudi?
Dragoslav Vidovic
Postovi: 7
Pridružio se: Pon Apr 24, 2017 12:28 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post od Dragoslav Vidovic »

Kako ide prodaja ulaznica?
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1968
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post od N13 »

Dragoslav Vidovic napisao:Kako ide prodaja ulaznica?
Verovatno nikako, cim su juce vlasnicima sezonskih nudili po jos jednu besplatnu kartu... Ali bolje i prazan istok i zapad, nego popunjen stokom.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post od Душан »

Чукарички и лалат у елементу.Ови су заслужили да испадну из лиге, а буне се због не уласка у плеј-оф.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post od Radoye »

Душан napisao:Чукарички и лалат у елементу.Ови су заслужили да испадну из лиге, а буне се због не уласка у плеј-оф.
To je taj cuveni Lalat, vrhunski trenerski mag i motivator. U svojoj trenerskoj karijeri vise bodova zvezdi doneo kao trener njenih protivnika nego dok je njoj sedeo na klupi.

Jedna najobicnija trenerska prevara i menadzerski pijun za guranje sumnjivih igraca, kancer za svaki klub kome sedne na klupu sa odlozenim dejstvom (samo vidite kako dobro ide klubovima koje je vodio, nakon sto ih je napustio - iza njega ni kamen na kamenu ne ostane), uvek i pre svega zvezdin vojnik, olicenje svega loseg u domacem fudbalu, dame i gospodo - Nenad Lalatovic! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post od madda fakka »

45min dosade... Planic spakovao ovog Djurdjevica u dzep. Trujicu, Trujicu :frown:
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post od Turija »

Dobro je odradio utakmicu Batak. Takodje vidimo i koliko znaci povratak Jovancica.
Sto se kaze rezultat aktivan. Cekamo revans i zvezdu.
Jako je lepo sto su odbojkasi doneli pehar na nas Stadion.
Jako je lepo sto su mnogi dosli na tribine u nasem dresu.
:hurray:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post od Борчевац »

Јако досадна утакмица,али добар резултати за реванш :cheers:
Dragoslav Vidovic
Postovi: 7
Pridružio se: Pon Apr 24, 2017 12:28 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post od Dragoslav Vidovic »

Rekao sam vam da ne klonete duhom, samo je potrebno malo više vjere! Ujedno i čestitam na tituli u odbojci!

Ovo je bila prava takmičarska utakmica, bez mnogo izglednih šansi, osim one koju je imao Trujić, kada se spetljao. Batak je pokazao ozbiljnost, ekipu je postavio disciplinovano i ovo je izuzetno povoljan rezultat za ovakav tip takmičenja. Uvek je važno u dvomeču ne primiti gol u prvoj utakmici, i to u drugoj daje više prostora za taktiziranje. Posle duže vremena ekipa nije izgledala kao raspuštena banda i očigledno je da je Batak za ovo kratko vrijeme uspio da animira i podigne malo ekipu.

Sad sledi velika utakmica u nedjelju. Ide se na noge velikim dužnicima, rekao bih i uzročnicima brodoloma i potresa koji se desio nakon tog kobnog i katastrofalnog poraza. Vjerujem da su momci naučili lekciju i da neće dozvoliti više tako olake padove. Kvallitet evidentno imaju, to su pokazali i večeras, i očekujem da će odbraniti čast kluba i pokazati da su sve priče u vezi tog duela neosnovane.

Kao što sam u svom drugom izlaganju i rekao, nadam se da će Poletanović progutati knedlu zbog svega što je izgovorio. Prilika je jedinstvena, pošto će baš on da bude na terenu usljed suspenzije Donalda!

Hajmo ljudi malo optimizma i pozitivne energije, poslije svake kiše, dolazi sunce!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post od Turija »

Борчевац napisao:Јако досадна утакмица,али добар резултати за реванш :cheers:
Utakmica je da je ne gledas ili da zaspis, ako nisi navijac.Ali, danas je u prvom planu bio rezultat, kao i pre toga na odbojci.
Cilj je ostvaren, utakmica ce se zaboraviti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post od Marcello »

madda fakka napisao:45min dosade... Planic spakovao ovog Djurdjevica u dzep. Trujicu, Trujicu :frown:
Đurđević je kesa najobičnija, kojeg guraju, ne bi li mu nabili cenu. Verovatno neka vrsta utešne nagrade za crne, koju im je bliznakinja dozvolila. Taj isti Đurđević, nema šta da traži pored ozbiljnih štopera...pritom mislim na prosečne štopere iz austrijske ili
portugalske lige. Ne na prvoklasne štopere. Živi bili, pa videli!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Zaključana tema