Kup Srbije, sezona 2016/2017

Zaključana tema
Korisnikov avatar
the Gari
Postovi: 1126
Pridružio se: Uto Feb 17, 2009 11:10 am
Lokacija: Jawa Tengah
Kontakt:

Re: 1/4 finala kupa: VOJVODINA- Borac, 05.04.2017. u 18h

Post od the Gari »

slanina napisao:...pored Puške i Melega, Rockova ovaj zvezdaš kapiten
Valjda si do sad shvatio da je biti zvezdaš poslednjih godina plus u Vojvodini...
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 1/4 finala kupa: VOJVODINA- Borac, 05.04.2017. u 18h

Post od Marcello »

Sad gledam naše golove...možda sam paranoičan, ali reakcija Borčevih igrača mi se ni malo ne sviđa...to sam osetio i juče na stadionu, pa reko' - hajde da odagnam sumnje. Međutim, ne sviđa mi se to sve.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 1/4 finala kupa: VOJVODINA- Borac 5:2 (2:1)

Post od Rabba »

Marcello napisao:Sad gledam naše golove...možda sam paranoičan, ali reakcija Borčevih igrača mi se ni malo ne sviđa...to sam osetio i juče na stadionu, pa reko' - hajde da odagnam sumnje. Međutim, ne sviđa mi se to sve.
Ja sam to sad video na snimku, vrlo slično. Na stadionu mi juče doduše nije tako izgledalo. Možda zato što se ne sećam da sam u životu sa većom bezvoljnošću otišao na utakmicu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 1/4 finala kupa: VOJVODINA- Borac, 05.04.2017. u 18h

Post od Radoye »

Stexman napisao:Smem da se kladim da dobijamo crne za sledeceg protivnika a crveni blizanac cukaricki!
Meni je vise u glavi sledeci scenario - mi protiv cigana, prolazimo ih glatko ali nas zato guze i po treci put u prvenstvu, i Lalat protiv grobara grize na krv i noz kako je vec i nas znao da vodi protiv njih - ko god od to dvoje prodje u finale protiv nas, spektakl zagarantovan na Karadjordju...

Nisam pristalica teorija zavere ali neki scenariji se u domacem fudbalu suvise cesto ponavljaju da bi to sve bilo slucajno. Nadam se da gresim, no videcemo...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/4 finala kupa: VOJVODINA- Borac 5:2 (2:1)

Post od CRD FCV »

Неко моје размишљање - парови су ми и Чука, они међусобно. Куп су они давно баталили, овако добију још два дуела међусобна. Евентуално црвени освоје куп за дуплу круну, сви срећни и плебс миран.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 1/4 finala kupa: VOJVODINA- Borac 5:2 (2:1)

Post od Red Marquis »

Vojvodina - partizan
Čukarički - zvezda
26.4 kući, 10.5 u gostima.

Cirkus u finalu u najavi. Osim ako nas Lalat ne spase vašara :)
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala kupa: VOJVODINA- Borac 5:2 (2:1)

Post od Voja »

Ja sam prizeljkivao Zvezdu :(
Slika
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1/4 finala kupa: VOJVODINA- Borac, 05.04.2017. u 18h

Post od Stexman »

Stexman napisao:Smem da se kladim da dobijamo crne za sledeceg protivnika a crveni blizanac cukaricki!
A sad ona: Jesam vam reko :greenbutt:

Ocekivano, blizanci ce odigrati derbi na Karadjordju! Sto se mene tice, mogu slobodno da naprave i trzni centar ovde. Ogadice mi stadion za sva vremena!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 1/4 finala kupa: VOJVODINA- Borac 5:2 (2:1)

Post od Radoye »

Pa, valjda je to bio i cilj, da nam se kolektivno popisaju na glavu i da nas smeste tamo gde misle da pripadamo. Suvise smo poleteli zadnjih godina, treba nam malo potkresati krila i napraviti od nas jos jedan prosecan SLS klub koji se nicim ne izdvaja od ostalih, ni tradicijom ni navijackim korpusom ni ambicijama. Da se neko drugi ubuduce ne usudi pokusati da se umesa medju nedodirljive "vecite" i da im mrsi racune.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: 1/4 finala kupa: VOJVODINA- Borac 5:2 (2:1)

Post od lazarr »

Ma kakvi. Siguran sam da će vođini poslušnici srediti nama kao najzahvalnijoj filijali meč u kome ćemo moći dostojno da izgubimo od prvaka cele vasione i šire. I to na svom terenu.
Toliko valjda mogu da nam učine...
A finale se samo sticajem okolnosti održava baš u NS, tako da se žrebom odlučuje ko je fiktivno domaćin u finalu. Na žrebu, nekim čudom se desi da je u stvari cz domaćin finala i organizator utakmice. Samim tim ima prava da distribuira karte po svom nahođenju. Tako se kao domaće tribine proglašavaju sve tribine osim juga ispod semafora i nama kao "gostima" dodeljuju 500 karata. Ovo naravno pišem u sarkastičnom tonu, ali znajući gde živimo, ni ovo me ne bi začudilo.
I da.... Pošto sezonske karte neće važiti za tu utakmicu, kao znak zahvalnosti i vernosti, vlasnicima sezonskih karata će se organizovati praćenje utakmice preko video bima u krugu fabrike Viskol. Najsrećnijem gledaocu će u poluvremenu direktor SC VB Galijani uručiti 1 litar motornog ulja pod uslovom da je došao kolima i da to dokaže pokazivanjem ključeva i saobraćajne dozvole koja mora biti na njegovo ime i da se slaže sa imenom na sezonskoj karti.
Poslednja izmena od lazarr u Uto Apr 11, 2017 8:28 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 1/4 finala kupa: VOJVODINA- Borac 5:2 (2:1)

Post od Neizlecivi »

Ja cenim Cuka i mi u finalu, koje ce oni uzeti :) Ovde je vec pitanje, kome ce se isplatiti vise, nama guzenje, ili Lalatu lizanje guzice?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala kupa: VOJVODINA- Borac 5:2 (2:1)

Post od Voja »

Suvise je nadrealno da tucemo blizance ceo mesec (i prvenstvo i kup). U tih eventualnih 5 meceva.... ma.... zato je trener i smenjen na vreme,jer posle ovih mesec dana verovatno ce i uprava
Slika
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 1/4 finala kupa: VOJVODINA- Borac 5:2 (2:1)

Post od Red Marquis »

Vojo, kako si uopšte došao do zaključka da ćemo mi da tučemo blizance u prvenstvu? Ako to nisu dve sigurice porazi, ne znam šta je...
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala kupa: VOJVODINA- Borac 5:2 (2:1)

Post od Voja »

Ko je uopste rekao da cemo ih tuci. 3 boda iz ovih eventualnih 5 meceva i da pevamo :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 1/4 finala kupa: VOJVODINA- Borac 5:2 (2:1)

Post od Radoye »

Ja sam mislio da ce da idu da nas nameste na cigane u polufinalu, pa da nas oni tu puste (nesto kao na guzove) a zauzvrat mi njih u prvenstvu (da nas napune jos jednom onako momacki) cisto da osiguraju titulu. A u drugom polufinalu da Lalat grize protiv grobara kako vec ume pa kom obojci tom i dzeri. A onda u finalu vec bude sta bude.

Ovako, mi u rasulu cemo tesko proci grobare u dve utakmice, Lalat ce se skloniti svojima, tako da zaista preti realna opasnost da u finalu na Karadjordju bude igran el komunistiko. I onda mogu da zamislim zahtev lokalne policije da se ciganima otvori sever...

:frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Zaključana tema