Kup Srbije, sezona 2016/2017

Locked
ssnigd
Posts: 3350
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post by ssnigd »

Cigani osvajaju duplu krunu! Mozete biti opusteni, zar ne vidite da Grof najavljuje to od pocetka Kup takmicenja, isto kao Vucic sto je najavljivao pobedu na izborima, uostalom zar ne nose identicne sakoe :dance2: . Ko to moze tako lako da prica, osim ako sigurno nije sve zatvorio. Zato je bilo toliko ocigledno da nece biti vecitog derbija u polufinalu,nego da ce dobiti ili nas ili Cuku pa da se lakse prodje dalje.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post by Voja »

Evo ovako,gledajuci ove polufinalne parove i kompletnu situaciju u zemlji i nasem fudbalu,po prvi put cu "priznati" osvojen kup nasim igracima ako ga osvoje.Onaj prosli ne racunam,cak ne znam ni koje godine je osvojen :mrgreen:
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post by naseljekolumbija »

МА све је намештено, ако је све намештено који к ми играмо било шта?! И ако неко то мисли који к онда ово све прати и нервира се?

Што се тиче купа, 22.априла гостујемо на јна у првенству, видећемо како ће та утакмица да прође. Онда их одмах у среду ми чекамо и то је прилика да их набијемо 2, 3 разлике пред реванш. Чисто сумњам да ће се превише трошити у купу јер ће се чувати за првенство, можда не изведу ни најјачи састав. Мислим да ћемо да прођемо.
ssnigd
Posts: 3350
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post by ssnigd »

Izlaze u najjacem sastavu I u prvenstvu I u Kupu. I grobari I cigani.
A sto gledamo kada je sve namesteno, najiskrenije nemam pojma. Valjda neka bolest, navika da budes na stadionu, mozda zbog dobrog fudbala :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post by Radoye »

ssnigd wrote:Valjda neka bolest
Image
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
CRD FCV
Posts: 1559
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post by CRD FCV »

ssnigd wrote:A sto gledamo kada je sve namesteno, najiskrenije nemam pojma.
Исто као и шведска акција, намештено је али се и даље гледа :mrgreen:
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post by Marcello »

Ma, kao protiv cigana - svo do jednog, da grmimo sa svih strana, da im u lice kažemo šta Novi Sad misli o njima! I tačka!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post by Rabba »

Marcello wrote:Ma, kao protiv cigana - svo do jednog, da grmimo sa svih strana, da im u lice kažemo šta Novi Sad misli o njima! I tačka!
Ja pre razmišljam "Nikad više na stadion protiv blizanaca."

Ako se sva prvenstva igraju za njih, jebo im ja mater, nek budu na svakom stadionu sami. To bi još jače odjeknulo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post by Radoye »

Rabba wrote:
Marcello wrote:Ma, kao protiv cigana - svo do jednog, da grmimo sa svih strana, da im u lice kažemo šta Novi Sad misli o njima! I tačka!
Ja pre razmišljam "Nikad više na stadion protiv blizanaca."

Ako se sva prvenstva igraju za njih, jebo im ja mater, nek budu na svakom stadionu sami. To bi još jače odjeknulo.
Da bi to radilo tako, onda bi trebalo da se na svakoj nasoj utakmici skuplja masa i da grmi. Onda bi se video kontrast sa bojkotom protiv blizanaca.

Ovako kad nas dodje 500 na stajaznam Mladost ili Napredak, ako budemo bojkotovali protiv blizanaca oni ce da kazu da je to to, da nas ni nema vise od toga.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post by Rabba »

Radoye wrote:Da bi to radilo tako, onda bi trebalo da se na svakoj nasoj utakmici skuplja masa i da grmi. Onda bi se video kontrast sa bojkotom protiv blizanaca...
Smatram da upravo tako i treba da bude.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post by Radoye »

I ja smatram da bi tako trebalo, ali jebiga nazalost nije tako. Na vecini utakmica poseta je jedva 1000 dusa, ukljucujuci i gostujuce navijace i padobrance-turiste. Znamo svi zasto je tako, ubijena je u ljudima volja za fudbalom, i jos jedino na blizance prodadi inat i nekako se iscimaju da dodju i ne dozvole zgadiji da prave od Karadjordja domaci teren. Ali evo sad su uspeli i to da nam zgade. Jos malo pa ce na stadion dolaziti samo onaj ko bas mora nekim poslom i uza rodbina fudbalera.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post by stormer »

http://www.fkvojvodina.rs/2017/04/proda ... besplatan/" onclick="window.open(this.href);return false;

"U cilju da utakmica protekne bezbedno i u dogovoru sa policijom, fudbalski klub Vojvodina još jednom naglašava da su zapadna i istočna tribina rezervisane isključivo za navijače Vojvodine i da na te tribine neće biti dozvoljen ulaz navijačima sa obeležjima FK Partizan. Za navijače Partizana rezervisana je isključivo južna tribina."

Oce opet biti iznenadjenja ili to ide samo protiv crvene bande? :mafia: :mafia: :mafia:
A i cene karata su bas "domacinske" :shit:
Dragoslav Vidovic
Posts: 7
Joined: Mon Apr 24, 2017 12:28 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post by Dragoslav Vidovic »

Pre svega zelim da vas sve pozdravim, dugo vas citam, ali odlucio sam da se registrujem tek danas! Mnogi portali vezano za Vojvodinu upravo se informisu kod vas i prenose informacije odavde. To govori o kredibilitetu i pouzdanosti ovoga mjesta. Iz BL sam i primjetio sam da ima i Borcevaca na forumu, sto me je podstaklo da se i ja registrujem.

Vidim da ste pomalo potonuli, ali to nije samo stanje kod vas vec i u cijelom fudbalu i drustvu. Odaziv publike generalno je u padu. Tesko je reci kada je bio trenutak sloma i svega sto je dovelo do ove situacije. Da li je to odlazak Lalatovica i dolazak Vukovica ili kobna utakmica sa drzavnom mezimicom, jedno je sigurno, ovi momci nisu zaboravili da igraju fudbal. Samo je potrebno malo pozitivne atmosfere oko njih. Treba podrzati trenera Bataka, jer ako nista, covjek je Vose i za razliku od nekih osjeca klub. Ne treba u startu omalovazavati, mnogo je dobrih primjera sa pocetnicima i mladalackom energijom koju oni donose.

Treba ici korak po korak, uvjeren sam da jedan dobar rezultat, bilo u srijedu ili nedjelju, moze mnogo toga dobrog da donese. Bitno je da se obezbjedi Evropa i makar na kratko izlazak iz ovog mulja na ljeto. Poželjno je osvojiti trofej, sigurno je da bi sezona dobila prolaznu ocjenu. Zato u srijedu je važno da vas sto vise dodje na stadion. Kao bonus u nedjelju onako simbolicno, kao neki vid satisfakcije, bilo bi lijepo da nezahvalno kuče Poletanovic, koje ce biti na terenu, ostane bez cijelog plijena. Na taj način ova priča bi dobila srećniji kraj, a onda na kraju sezone baviti se upravama i vanfudbalskim stvarima. Biće vremena za to.
User avatar
N13
Posts: 2008
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post by N13 »

Imam dve ulaznice viška za zapad, ako nekome treba, neka me kontaktira preko privatne poruke, poklonicu bilo kom navijaču Vojvodine koji nema sezonsku, a nije mu lako izdvojiti 800 (1600) din. Tu pre svega mislim na roditelje koji bi decu poveli na utakmicu.

Ljudi, cimajte sve redom, u sredu se nezadovoljstvo mora po strani ostaviti. Prolazak u finale nam u ovom trenutku treba više nego bilo šta. Ne smemo dozvoliti da blizanci igraju finale kupa u sred Novo Sada. Zbog dešavanja u ligi za vikend, verujem da će biti velikog podjebavanja od strane beogradske stoke, pa verovatno i pokušaja ulaska na bočne tribine... tako da i momcima sa severa treba podrška. A i igraču su pod velikim pritiskom zbog svih dešavanja u poslednje vreme... a ova utakmica je verovatno i utakmica sezone.
Zato u sredu ostavimo sve po strani, i svi na Karađorđe!
User avatar
LIMAN
Posts: 187
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 1/2 finala kupa: VOJVODINA- partizan (I meč) 26.04.2017.

Post by LIMAN »

Dragoslav Vidovic wrote: Kao bonus u nedjelju onako simbolicno, kao neki vid satisfakcije, bilo bi lijepo da nezahvalno kuče Poletanovic, koje ce biti na terenu, ostane bez cijelog plijena. Na taj način ova priča bi dobila srećniji kraj, a onda na kraju sezone baviti se upravama i vanfudbalskim stvarima. Biće vremena za to.
Kod jednog kancera Poletanovic, kod drugog Vulicevic... Ne znam za koga bi mi bilo draze da ispusi, kad bi postojala mogucnost da ni jedan ne uzme titulu bilo bi ful, ali jebiga.

Sto se utakmice tice, ocigledno da je sve u fazi raspada u klubu, ali sta treba da radimo, da sedimo kod kuce i placemo? Idemo svi na stadion, da pokazemo i crnim govnima kao i crvenim u predjasnjem mecu, ciji je Novi Sad. Prosli put kad su gostovali, pevali su tokom citavog minuta cutanja. Sta ocekivati u ovu sredu, ko ce ga znati... Uglavnom, ko ih j**e, mi smo zaljubljeni u klub, a ne u njegove rezultate. A cimanje za spas kluba tek treba da krene...
Само храбро до нове победе, але...
Locked