Super Liga - sezona 2016/17

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Stexman »

Znaci nisu vise samo blizanci, sad imamo trojke! :devil:
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od CRD FCV »

Voja napisao:jbg,nisam bio tu,da ti odgovorim,ali obzirom kakve golove su primali od Zvezde,a ovo im je prva gostujuca,zna se
Опуштено, одиграло се, ишао сам управо том рачуницом :cheers:

Квота на нас 2.30, у нормалним условима би то била поклон квота ал се бојим да их ми можда нећемо погурати у плеј оф.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Neizlecivi »

Od kad je dosao Lalat, Cuka mislim regularnu tekmu nije odigrala... imali su dva, ili tri prelaza cak u prvih par kola, a protiv Zvezde sam ih ja na neki osecaj kladionicarske tekme uhvatio 7+. Moje misljenje je toda Javor rasprodaje kako bi Cuka usla u plej of.
Vozdovac i Spartak cini mi se jos neke ambicije da igraju u gornjem delu imaju.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Voja »

voleo bih da Cuka bude u drugoj polovini tabele,bas za ta tri boda sto su "izgubili" od Zvezde
Slika
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Neizlecivi »

Cuka je te bodove dala, da bi ih dobila 3 puta vise. Cenim da ce kao i u ovom kolu, proci i u dva naredna.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Voja »

Voja napisao:voleo bih da Cuka bude u drugoj polovini tabele,bas za ta tri boda sto su "izgubili" od Zvezde
Ima Boga.... :cheers: :cheers: :cheers: A moja shema je ispostovana i ovaj put Rad-Zvezda 0:4,i onda gradjevinari idu na prvi gostujuci teren i Metalac-Rad 1:2. I meni moja teorija zvuci suludo,ali ovo je sigurno dvadeseti put da se dogadja dvojka posle sklanjanja Zvezdi.Da su u pitanju kecevi pa da covek pomisli da se slucajno uklapa.Ovako dvojke u nasem prvenstvu i nisu toliko ceste bas.A povrsni ljubitelji fudbala bi tesko i primetili tu vezu rezultata. Inace treba zapamtiti ovu uslugu Nislija,pa ne znam kako kostur nalaze,ali ako budu igrali u Ivanjici eto lepe dvojke :wink:
Slika
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od newnowapv »

A Partizan od poslednje 3 utakmice 3 iz prelaza... Pa to je cu do nevidjeno, pa to je fudbal stogod!
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Marcello »

newnowapv napisao:A Partizan od poslednje 3 utakmice 3 iz prelaza... Pa to je cu do nevidjeno, pa to je fudbal stogod!
To je ona, trenutno, najpopularnija rečenica u srpskom fudbalu: "Pokazali su karakter". :mafia:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Voja »

to je najjednostavnije punjenje budzeta
Slika
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Danilo »

Najdraže mi sto je Čuka ispala u play aut.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Voja »

Proslo kolo Zvezda-Borac 2:0,odmah danas Rad-Borac 1:2 :wink: Dve sezone vam nudim novce,al pusti Voju,on je budala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Inace,proslu sezonu Zvezda je forsirala ovaj sistem tacno izmedju dva derbija i tako napravila ogromnu razliku. E sad,sta ce se desiti posle ovog derbija ne smem prognozirati,ali posto Partizan vodi,vrlo moguce je da se nastavi provereni sistem :wink:
Slika
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od ДушанСП »

Којој смо се ми боранији склонили :D е баш због те утакмице бих волео да извисе Европу,па нек се опет склоне.
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od мализека »

Ал` гробље разби циганлију :mrgreen: ...не могу да кажем да ми је криво, нек` се сада цигани кољу са оним ћелавим кепецом. :greenbutt: Већ ми се смучило ово склањање, ако цигани не освоје титулу, летеће главе. :deal: Заболе ме, али биће забавно гледати, нешто сам злурад вечерас. :smoker:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Turija »

ДушанСП napisao:Којој смо се ми боранији склонили :D е баш због те утакмице бих волео да извисе Европу,па нек се опет склоне.
Upravo tako, ne bi mi bilo zao nimalo, pa makar me pitali kakav sam ja to navijac.
Bas takav, koja je razlika izmedju navijaca Vojvodine i navijaca oba blizanca - ne trebaju nam lazne pobede i lazni trofeji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od CRD FCV »

У наредна два кола ћемо имати прилику да се склонимо два пута. Европу ћемо играти, само тако можемо продати ово што имамо и тако ће неко навући новце себи.
Zaključana tema