Super Liga - sezona 2016/17

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Neizlecivi »

Po meni nama je legla ova pobeda Partizana, jer ce vise cimati za ligu, no za kup sada. A kako umemo sve diplomatski i da dogovorimo, sto da ne pustimo lepo 3 u ligi, oni nama dalje u kupu, svi srecni i zadovoljni, milina jedna :D
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Voja »

http://www.butasport.rs/fudbal/parole-g ... biju-foto/" onclick="window.open(this.href);return false;

Mi (slika 3) u prvih 11, na mestu stopera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od torrente »

Ha haa,sto je najveca fora,tako i jeste trenutno...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Turija »

Ha, haa - pogodak u centar.
Mogli bi sad ovi da im vrate ,,povratnu,, samo ovi prvi su manja masa, pa su za nijansu promucurniji.
A i nas sadasnji klub se lepo uklopio u pricu, dok Legende Vose crvene od stida.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od naseljekolumbija »

Ma strasni su, vazno da oni nikad nisu imali filijale,sudije i sklanjalice. Sve im je bilo potaman kad su 5 godina bili prvi, fudbal je cvetao u Srbiji. Lazni moralisti, ista bagra
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Voja »

naseljekolumbija napisao:Ma strasni su, vazno da oni nikad nisu imali filijale,sudije i sklanjalice. Sve im je bilo potaman kad su 5 godina bili prvi, fudbal je cvetao u Srbiji. Lazni moralisti, ista bagra
Poenta smo mi,a ne oni.... hebe nam se za njih... nego sta smo mi sebi dopustili :frown:
Slika
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od ДушанСП »

Нема ту шта да се паметује као да се не зна о чему се ради.Цигани су све утакмице до краја затворили, зато се јуче нису претерано претргли због пораза.Нама је било или ћете нас пустити,или нећете победити никог у наредних пет кола.И од свих склањалица које су цигани одиграли ова на Карађорђу је била најочигледнија.С друге стране партизан намешта судије кад загусти,односно на полувремену кад ствари не иду онако како су замислили.Ако одиграмо како знамо против њих,следује или црвени или пенал,ако одиграмо комотније,добијају нас лагано, а то важи и за остале клубове који се буду састали с њима у плеј офу.Цигани чим се не договоре, испрсе се тамо неки Лучани,онда судије измишљају офсајде,пенале,фаулове на 20 метара.А онда кад почне туристичка сезона на лето, ето и једних и других на летовању у Грчкој, пошто напусте евро такмичења још у касно пролеће. И тако годинама, нико ништа не мења,свака власт исто мисли,док нас сви живи престижу полако ми стагнирамо и заносимо се причама о Барију и Токију, а још ако репрезентацију усере неко такмичење,још боље, још више разлога да се ништа не мења.Ето то је слика и државе и фудбала.
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od novosadjanin »

Mazic nam sudi u subotu. Partizani igraju bez Evertona, Jevtovica i verovatno Miletica.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Turija »

novosadjanin napisao:Mazic nam sudi u subotu. Partizani igraju bez Evertona, Jevtovica i verovatno Miletica.
To je dobra vest, ali nemojte ocekivati nemoguce.
Dusan je sve objasnio u postu iznad.
Nasa pobeda ili nereseno (u ovakvoj situaciji) bi bilo ravno ocekivanju da pobedimo Barsu ili Reala.
Igrajmo samo casno, maksimalno i bez pocetnickih gresaka, a rezultat ostavimo u drugom planu - kakav god da bude.
Predstavimo se u lepom svetlu tv auditorijumu i pokazimo kvalitet ekipe.Nadam se da on jos postoji?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Stexman »

Nase sanse da se umesamo u borbu za titulu i teorijski i prakticno ne postoje. Zato ovu utakmicu treba iskoristiti i pripremiti se za kup.
Iako mi nije vise zanimljiv ove godine zbog domacinstva moramo na sve nacine izboriti mesto u finalu jer u slucaju neuspeha eto nama derbija u sred Novog Sada sto je nedopustivo!
Zato jebes bodove, kup je prioritet i tad treba da ih napadnemo svim silama... A u finalu jbg, sta bude. Bitno je da mi budemo u njemu i ja sam zadovoljan.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Red Marquis »

Stexman napisao:Nase sanse da se umesamo u borbu za titulu i teorijski i prakticno ne postoje. Zato ovu utakmicu treba iskoristiti i pripremiti se za kup.
Iako mi nije vise zanimljiv ove godine zbog domacinstva moramo na sve nacine izboriti mesto u finalu jer u slucaju neuspeha eto nama derbija u sred Novog Sada sto je nedopustivo!
Zato jebes bodove, kup je prioritet i tad treba da ih napadnemo svim silama... A u finalu jbg, sta bude. Bitno je da mi budemo u njemu i ja sam zadovoljan.
Potpisujem sve.
Io odio Belgrado
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od ssnigd »

O motivu protiv partizana ne verujem da ce biti problema, mene interesuje koliko cemo se skloniti ciganima kolo posle toga. Tako da,sto se mene tice, samo tri pobede u naredne tri utakmice mogu da okaju grehe iz proslosti.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Marcello »

Neizlecivi napisao:Po meni nama je legla ova pobeda Partizana, jer ce vise cimati za ligu, no za kup sada. A kako umemo sve diplomatski i da dogovorimo, sto da ne pustimo lepo 3 u ligi, oni nama dalje u kupu, svi srecni i zadovoljni, milina jedna :D
Bravo, Neizlečivi!!! To je suština! Da se "dogovorimo", "pustimo"...! Mi, Vojvodinaši???

Ljudi, da li ste primetili koliko smo ušli u "njihov" način razmišljanja??? Do pre koju godinu ovde smo pisali da nam ne trebaju nameštene pobede, titule i slično. Polazim od sebe. Nisam se radovao kada smo pobedili u Kupu 2014, jer i dalje osećam da nam je bio namenjen (nemam dokaze, zato sam napisao - "osećam"). Ali, jbt, polako svi počinjemo da prihvatamo njihov sistem vrednosti - pijaca, dogovori, muljaža...kažem, polazim od sebe (i svojih drugara).

Pa, koliko je ovo moćan začarani krug, da čak i mi, koji smo uvek bili prvo kritični prema našima, a tek onda prema drugima -počinjemo da tvrdimo pazar pre utakmice i trljamo ruke...Da li su nas, konačno, slomili?!

Grozota!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Neizlecivi »

Ma ja sam se sprdao, pre bih voleo da igramo posten, lep, atraktivan i borben fudbal u plej autu, ili u nizoj ligi, no ovo. Samo ovim "milina jedna" na kraju recenice se smeskam na to kako nam sljaka cela liga, ceo kup i fss uopste. I sljaka tako... Ko ce kome dati, kome treba, ko ce platiti i slicno.
Ja iskreno nikakvih rezultatskih ambicija nemam. Voleo bih da udjemo u tu Ligu Evrope, jer bih gledao jos koju zanimljivu tekmu. Klub pratim redovno jer sam eto pajser, pa uzivam da dodjem jednom nedeljno na dva sata i uz zajebanciju sa drustvom ispratim 90 minuta.
Daleko od toga da si dobro razumeo, nisam od tih sto vole da im klub steluje, ugovara.... Mislim da nismo od takvih, niti cemo biti. To se u coveku nalazi od rodjenja ili od detinjstva. Oni koji su takvi, kad sazru ni ne pocinju da navijaju za Vosu. Oni su ti koji vole "posteno" dobijene nagrade. Oni pevaju "Ne treba nam placena titula..." ili "Uzalud trud, dzaba vam sve i vlast vas gura, ali opet ne ide..." dok se istom tome raduju cim vetar dune njima u ledja...
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od churguzijanac »

Mene najvise brine sto osim Malbasica, niko nema formu na zavidnom nivou.A trener mi ne uliva ama bas nikakvu sigurnost.

Jedinu nadu zasnivam na cinjenici da smo mi luda ekipa i da eto mozemo da odigramo ludacki dobar fudbal ponekad i da ce se to desavati u narednih par nedelja.

Ruku na srce kod nas ne bi trebalo da bude pritiska. Oni se tuku, a mi smo tu gde smo. Trece mesto je izgledno, tako da i ako ne bude kupa, evropa nije daleko.

Od dva zla vise bi voleo da sjebemo Elmera Daveza.Nekako osecam da smo mu jos duzni :greenbutt:
Zaključana tema