Super Liga - sezona 2016/17

Zaključana tema
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od N13 »

Ti Jamajčani brzi k'o antilope :mrgreen: ... treba njega na silu staviti u špic, da pretrčava ove bunkere u SL :D
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Voja »

Zaista me mrzi da pratim vise sve detalje,ali se danasnjom pobedom Backe u Milanovcu podsetih proverenog Zvezdinog sistema.Sklonis im se i dobijas bodove na prvom sledecem gostovanju. I ajd rekoh da vidim u nastavku prvenstva sta se desava... Prvo kolo Zvezda-Pazar,tada sam pricao da se Pazarcima trebalo racunati svaki prelazak preko centra kao gol,jer toliko nisu hteli da krenu u napad.Klasicno sklanjanje.... Pazar proslu i grao kuci,i danas prvo gostovanje i op.... 3 boda u Lucanima :mrgreen: Drugo kolo,Backa se sklonila Zvezdi (ko je gledao meceve Backe protiv Partizana,znace na sta mislim) i gle cuda,ako se ne varam Backa danas ostvari prvu pobedu u gostima u sezoni :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od gospodinFKV »

Majstori spina, po ugledu na svoje politicke ideale, drze se dobro proverenog principa - kradu i vicu ''drz'te lopova''.

Ako se necemo sklanjati ovom kanceru, mislim da nam njihov nereseni u principu najvise i odgovara.
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od ДушанСП »

Нисам гледао,али сам чуо да је гол цигана смехотрес,да је партизан био бољи,да цигани немају појма и да је она наша јучерашња утакмица у Чачку по оном терену фудбалска рапсодија у односу на ово данас :mrgreen:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Stexman »

Ma mi smo real madrid za njih.
A dali su gol, lopta izasla 30cm van terena i jdan je vrati u teren i na tu povratnu kanga natrci i da gol. Smejurija. Crni da su imali bilo koga umesto onog sebicnjaka leonarda bi dobili ovo sa tri razlike.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Marcello »

ДушанСП napisao:Нисам гледао,али сам чуо да је гол цигана смехотрес,да је партизан био бољи,да цигани немају појма и да је она наша јучерашња утакмица у Чачку по оном терену фудбалска рапсодија у односу на ово данас :mrgreen:
Nemaju pojma ni jedni, ni drugi. Ipak, čini mi se da crni imaju zeru "školovanije" igrače. To sam pomislio i u novembru, kada su ovde igrali.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od ernesto »

Moramo dobiti cigane u sredu,igramo tecnije,leprsavije bolji smo nema sta,samo da bude fer sudjenje!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Voja »

Zanimljivo kolo.... dok je sva paznja javnosti uprta ka derbiju,ostali neopazeno odradili "po potrebi" :mrgreen: Utisci: Stojanovic (nikada prezaliti necu sto nije nosio dres Vose) dva gola,od kojih je jedan prava fudbalska minijatura,sa malog fudbala :lala:
Izvestaji iz Lucana i Milanovca slicni kao jaje jajetu,milion suteva domacina,95% njih van 16 metara (na dve utakmice sigurno dvocifren broj udaraca) i svi najblize 3 metra od gola :mrgreen: Spektakularan ala Stanisavljevic prvi gol Vozdovca. Cudan penal za Rad,ali jos cudniji za Cukaricki....cak je i Lalat mahao prstom,ko zna sta,ali mi se cini da je govorio sudiji da nije penal :mrgreen:

kad se doda i Majina asistencija,mislim da imamo najneregularnije kolo u dosadasnjem delu prvenstva :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od N13 »

Ćelavi posle 'derbija' izjavio da želi da Vojvodina uzme titulu :D
Sad ne znam dal je bio ironičal ili šta :D
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Marcello »

N13 napisao:Ćelavi posle 'derbija' izjavio da želi da Vojvodina uzme titulu :D
Sad ne znam dal je bio ironičal ili šta :D
On je ironija sam po sebi.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od vdn slaninar »

Ne mogu cigani igrati nesto mnogo bolje nego veceras,na tome treba graditi nas optimizam realan.
Korisnikov avatar
ДушанСП
Postovi: 712
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od ДушанСП »

Не бојим се ја цигана, него нечег другог.Бојим се данашњих резултата,па и наше победе у Чачку, иако ми делује да је тамо све било чисто,Борац је гризао колико је могао.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Radoye »

Mi smo nas najveci protivnik u sredu. Posle toga sudije. Tek onda cigani.

Tim redom, tako se treba pribojavati.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Danilo »

Bice tesko u sredu.Zaboravljate da i mi i oni imamo istog gazdu.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Stexman »

N13 napisao:Ćelavi posle 'derbija' izjavio da želi da Vojvodina uzme titulu :D
Sad ne znam dal je bio ironičal ili šta :D

Rekao je da zeli da bude sportsko nadmetanje do kraja pa makar i Vojvodina osvojila titulu. Tim recima.
Zaključana tema