Super Liga - sezona 2016/17

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Turija »

Tragikomedija. Valjda ce procitati ovi iz Mehelena :mrgreen: :mrgreen:
Vidi se koliko je izbor u Jugi bio bar normalniji, po tome koliko je Velez dao igraca i lista klubova je bar malo sarenija, nego poslednje dve decenije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Red Marquis »

Ilić je izgleda u Kordi prepoznao sebe, ili su već zajedno boravili na vinjak partijima...No, ako iko nakon ovog kupi najboljeg golmana prvenstva( :beg: ) sve mu praštam...
Io odio Belgrado
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od recni galeb »

Pozeli to od Deke Mraza, jebo cokolade! :beg:
Eto i ja se mojih odricem... :lala:
Mehelene, milu li ti majku! :evil:
Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Ken mahniti »

recni galeb napisao:Pozeli to od Deke Mraza, jebo cokolade! :beg:
Eto i ja se mojih odricem... :lala:
Mehelene, milu li ti majku! :evil:
Posle ovoga ocekujem u najmanju ruku Anderleht...Mehelene da li te je bar malo sramota? :mrgreen:
Korisnikov avatar
PZS
Postovi: 113
Pridružio se: Uto Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od PZS »

the Gari napisao:"Anketa Novosti: Kapiteni odlučili - niko nije igrao bolje od Kataija i Tadića"
http://www.mozzartsport.com/vesti/anket ... ica/155349

Izabran je i idealni tim Superlige.
Sa gotovo erotskom tenzijom očekuje se zvanična reakcija Red Marquiza po pitanju golmana.
:mrgreen:
Tadic je prvotimac Sautemptona, a Katai bivsi ofanzivac Crvene Zvezde... :pegla: ne daj Boze da se spomene FK Vojvodina
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Turija »

PZS napisao:
the Gari napisao:"Anketa Novosti: Kapiteni odlučili - niko nije igrao bolje od Kataija i Tadića"
http://www.mozzartsport.com/vesti/anket ... ica/155349

Izabran je i idealni tim Superlige.
Sa gotovo erotskom tenzijom očekuje se zvanična reakcija Red Marquiza po pitanju golmana.
:mrgreen:
Tadic je prvotimac Sautemptona, a Katai bivsi ofanzivac Crvene Zvezde... :pegla: ne daj Boze da se spomene FK Vojvodina
A kad neki igrač iz blizanaca pređe u Vojvodinu, onda, po sto puta, bude napominjano bivši igrač zvezde ili bivši igrač partizana.Ne, ništa namerno, jel da? :pegla:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Rabba »

Mislim da je fudbal u Srbiji dostigao dno. Jednostavno nema više dalje... Savez su nam podelili zvijezda i partizan, što je FIFPro danas i potvrdio. Nema više sporta ovde. Samo spoj politike i menadžera. Nije tu, realno niko više bitan. Ni Vojvodina, niti bilo koji drugi klub. Samo da se dvoglava aždaja namiri, da navijači glasaju za prosperitet države, i da u tome profitiraju menadžeri-robovlasnici. Gotovo. Kraj. Treba Vojvodinu povući iz svih takmičenja pod okriljem FSS, prodati sve što se prodati može od igračkog kadra, a decu poslati da igraju neku nižu mađarsku ili rumunsku ligu. Nek ostane makar malo obraza od naših osnivača neukaljano. Žestoko se lomim ima li više smisla, ne ići gledati Vošu, već gledati bilo šta što FSS organizuje.

Našem fudbalu može pomoći samo žestoka reakcija FIFA ili UEFA, da budemo izbačeni iz svih međunarodnih takmičenja na jedno 5-10 godina, mada se verovatno ni tada ne bi puno promenilo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od ernesto »

Mladost Lucani prave pravi dream team za nase uslove!
Na kraju ce oni biti treci...
A mi cemo se boriti sa Napretkom i Radnickim za 4. mesto!
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od MiSmoFKV! »

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... ju/hht0p8t" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Turija »

ernesto napisao:Mladost Lucani prave pravi dream team za nase uslove!
Na kraju ce oni biti treci...
A mi cemo se boriti sa Napretkom i Radnickim za 4. mesto!
Ernesto, ko je to dosao u Lucane?Nekako mi vise lici da ce ostati bez Jovanovica, nego se pojacati?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od salefkv »

Turija napisao:
ernesto napisao:Mladost Lucani prave pravi dream team za nase uslove!
Na kraju ce oni biti treci...
A mi cemo se boriti sa Napretkom i Radnickim za 4. mesto!
Ernesto, ko je to dosao u Lucane?Nekako mi vise lici da ce ostati bez Jovanovica, nego se pojacati?
Pokusavaju da dovedu Alivodica, verovatno kao zamena za Jovanovica. Moje misljenje je da nema nista od toga, da ce Ali samo u inostranstvo ali bih ga u svakom slucaju pokusao dovesti kod nas :)
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od ernesto »

To sam i ja cuo da pokusavaju da dovedu Alija i Zecevica golmana koji je za nase uslove odlican golman,njima se ne zuri da prodaju Jovanovica ima ugovor do 2018....
Ali bice tu sigurno jos pojacanja plus ako im jos Bojovic ostane...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od gospodinFKV »

ernesto napisao:Mladost Lucani prave pravi dream team za nase uslove!
Na kraju ce oni biti treci...
A mi cemo se boriti sa Napretkom i Radnickim za 4. mesto!
Dobro, nemojmo sad od par isluzenih superligasa, jednog talentovanog momka i jednog dobrog veterana da pravimo galaktikose. :mrgreen:

To jesu solidni igraci za nase uslove, ali ne za nesto vise od nekog 5-6. mesta...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od gospodinFKV »

http://zurnal.rs/fudbal/partizan/43719/ ... tri-godine" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.dailymail.co.uk/wires/ap/art ... ition.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://sports.yahoo.com/news/partizan-b ... --sow.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:rolll: :rolll: :rolll: :rolll: :rolll: :rolll: :rolll: :rolll:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Radoye »

Srpskom fudbalu bi zapravo donelo mnogo dobrog da se ceo Savez suspenduje na jedno 5 godina minimum, mozda i vise, ukljucujuci sve klubove i reprezentativne selekcije. Plasim se da samo tako drasticna mera moze naterati nase fudbalske (ne)radnike da krenu da pociste sav taj mulj. Nazalost nase domace fudbalske strukture za tako nesto nemaju ni snage ni volje, i jedino ako se na ovakav nacin udari na finansije (neucestvovanje u medj. takmicenjima znaci i da nema novca od nagrada za ucestvovanje, TV prava, a takodje eliminise i priliku tzv. menadzerima da nude svoju robu na medjunarodnoj pijaci) mozemo da se nadamo da ce se kriminogeni elementi koji su usli u fudbal zarad licnog finansijskog interesa isteraju iz njega i da tu ostanu samo oni koji se njime bave iskreno i iz ljubavi. Jer, ovo sto imamo sada u nasem fudbalu je toliko trulo i naopako postavljeno da verujem da ne vredi ni pokusavati da se popravlja, vec najbolje sve napalmom spaliti i krenuti ponovo od 0 (mislim na strukture tipa Savesi i Podsavezi, Zajednice ligasa, sudijske organizacije, "profesionalni" klubovi i slicno - naravno, nece se krenuti bas od 0 jer postoji tu vec neka infrastruktura, neki strucni a nekompromitovani ljudi koji bi to povukli)...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Zaključana tema