Super Liga - sezona 2016/17

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Radoye »

Da mi prvo svoju brigu prebrinemo, da opalimo Ludost iz Mlacana, pa cemo se onda lako seiriti nad porazom cigana. Da ne ostanemo iz bez treceg mesta.

Samo, pravu radost kvari to sto je poraz cigana zapravo pobeda grobara. Bilo bi lepse da smo protiv i jednih i drugih igrali fudbal i da sada ovakvi njihovi "kiksevi" nama otvaraju neke sanse.

Ali jebiga.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Danilo »

Jedno veliko bravo za Vozdovac.Tako se igra bez kalkulacija i dogovora.Nasa uprava i igraci trebalo bi da se ugledaju na njih,a ne da poturaju dupe crvenoj k....
Sram vas bilo
Korisnikov avatar
ragazzi di Neoplanta
Postovi: 350
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od ragazzi di Neoplanta »

Tačno, Voždovac pokazao više muda i volje juče nego mi u zadnje tri sa Zvezdom.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od gospodinFKV »

Vozdovaz urucio otkaz volini hahahah

Poljeceee sokooooo :mrgreen:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Radoye »

Taman da se Lalat vrati gde mu je srcu najmilije.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Stexman »

I onda mi da mu se u finalu zahvalimo kako dolikuje.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Radoye »

Stexman napisao:I onda mi da mu se u finalu zahvalimo kako dolikuje.
Ali pazi foru, ako bi stvarno on preuzeo cigane sada, onda bi u polufinalu kupa vodio obe ekipe ucesnice dvomeca! :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
exlimanac
Postovi: 107
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 1:31 pm
Lokacija: DE-EU

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od exlimanac »

Ostaje zal za tim sto nismo mi bili ti koji su skinuli skalp mojkovackom govedu.
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od PelezinhoFkv »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1257837" onclick="window.open(this.href);return false;


"Klub iz Ljutice Bogdana na sednici Odbora za hitna pitanja odlučio je da crveno-bele do kraja sezoni vodi Đurovski koji je 2007. bio na klupi Zvezde, njemu će pomagati Milan Kosanović." :frown: :hurray: :hurray: :hurray:
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od borrissey »

Metnuli Zmajevi petokraki tri komada, i šta sad? Zanima me sad stav onih forumaša (znaju dobro na koga mislim), koji već godinama truju ovaj forum o nekakvim sistemima, ko pobedi zvezdu neće imati sreće narednih 7 godina i ostale budalaštine. Ipak možda ima malo više sporta u ovoj nesretnoj ligi, tako da su možda i neki naši porazi deo našeg jajarsko mentaliteta, a ne dogovora uprava. Samo razmišljam.
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od torrente »

mentalitet matori,to je problem sa malo primesa dogovora...
ali mislim da je mentalitet ogroman problem!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Душан »

Мене нико не може да убеди да се друго полувреме нисмо склонили, јер је оно деловало толико очигледно. Вождовац их је добио јер се дигла велика прашина после свих њихових утакмица ове сезоне.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Voja »

borrissey napisao:Zanima me sad stav onih forumaša (znaju dobro na koga mislim), koji već godinama truju ovaj forum o nekakvim sistemima, ko pobedi zvezdu neće imati sreće narednih 7 godina i ostale budalaštine. Ipak možda ima malo više sporta u ovoj nesretnoj ligi
Vidi,kada smo vec kod sistema,nekako se osecam prozvanim. Ako si konkretno na mene mislio,slobodno napisi bez okolisanja. Nisam sujetan da bih ti bilo sta zamerio.Ako neko posle ovog poraza Zvezde misli da oni nisu namestali i da im se nisu sklanjali,sta da mu ja radim.To je njegovo misljenje i ok. Ja od svog ne odustajem. Sklanjali su se i OFKa i Jagodina,i Cuka,i Vosa,i Backa,i Napredak i mnogi drugi.Izmedju ostalog,sklanjao se i Vozdovac koga sad ovde velicamo. Ovaj poraz juce sto se desio je mogao i da se nasluti. Jednom utakmicom Zvezda preokrece sve u svoju korist. Ajd ovako laicki,sta je isplativije: da su pobedili,osvojili titulu,navukli gnev javnosti,izgubili u Evropi,tada navukli gnev i sopstvenih navijaca,bili bi najureni i ko zna sta sve. Ovako,porazom protiv Vozdovca,pre svega se itekako mogli finansijski stabilizovati (kvota 19-20),posle svega ispadas posten klub,sve se okrece u tvoju korist (a novcanik pun),a ti lagano dizes sidro (jer eto izgubio si) i odlazis,a posten si :mrgreen: A sto se sistema tice,nisam pisao o njima dve godine posle takmicenja,vec u toku samog takmicenja i svi smo mogli pratiti da li dolaze te dvojke posle predatog meca. Uostalom,i sada se moze proveriti u arhivama koliko je doslo takvih meceva!? Mislim d aje procenat uspesnosti prevelik za puku slucajnost!!!
Slika
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od vdn slaninar »

Prvi sam protiv teorija zavera al ovo je smesno.I ja mislim da su izgubili radi mira u kuci,jer im se navlacilo i ekipe se sklanjale toliko providno da samo slep nije video,sto je najgore napali ih mediji plus cinjenice.Ovako partizan koji igra bolje od njih osvoji titulu i oni kazu eto vidite da je posteno,partizanu titula ovi posteni i svi zadovoljni.Partizan ce uzeti titulu jer ih je medijski napao za namestanja e sad ima mogucnosti da neko drugi odradi posao za crvene ko sto su nas pokrali u Nisu i Ivanjici jer smo ozbiljno pretili.Mene niko ne moze ubediti da smo prvi mi odigrali tri postene utakmice sa ciganima,prvu je pustio trener sa pogresnom taktikom,drugu smo mi prodali a trecu nas je sudija pokrao.Svaka cast Voji za sistem dva puta sam ispratio sklanjalice na strani i pogodio,kasno sam prihvatio teoriju.
CRD FCV
Postovi: 1456
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od CRD FCV »

vdn slaninar napisao:sto je najgore napali ih mediji plus cinjenice.

Истина жива. После меча са нама данима се писало о намештањима, после овог пораза то се више не спомиње. Они су сада чистог образа а првенство још није готово. Прави судија на правој утакмици уз један пенал и ето титуле.
Zaključana tema