Super Liga - sezona 2016/17

Zaključana tema
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od PelezinhoFkv »

CRD FCV napisao:
vdn slaninar napisao:sto je najgore napali ih mediji plus cinjenice.

Истина жива. После меча са нама данима се писало о намештањима, после овог пораза то се више не спомиње. Они су сада чистог образа а првенство још није готово. Прави судија на правој утакмици уз један пенал и ето титуле.

Slažem se u potpunosti za pritisak (doduše ne verujem da će uzeti titulu, tu kontam da je sve gotovo). Da se nije digla tolika frka oko nas i da nas nisu onoliko očigledno pokrali, bilo bi opet iz 1 u 2.
A da ne nameštaju, oni bi realno bili na 4-5 mestu, pored svih onih afričkih Galaktikosa koje imaju.
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Marcello »

Kakve zavere, teorije, tajni pakleni planovi? O čemu mi raspravljamo?

Pa, ovde je silovanje nas - "malih" toliko očigledno, da nikako ne mogu da shvatim da postoji neko ko misli suprotno...zaista. Pa, FKV, koja je najviše treća, u Evropi još nešto i uradi, pobedi nekad nekog solidnog protivnika, a ovi??? NULA!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od borrissey »

Nemojte pogrešno da me shvatite, ovoliko krađa od strane sudija i navlačenja na zvezdu nisam nikada nigde video. Što je najsmešnije, juče zlotvor terzić govori kako su mu lopovi ukrali titulu, a suđeno im je skoro više penala nego svim ostalim timovima zajedno. Isto kao i groblju par sezona ranije.

Ono na šta ja reagujem jesu teorije, koje se ovde provlače kao opšta istina, da je sve uvezano i svi klubovi učestvuju u nameštanju. Nije isto ako ti igraš 100% pa te sudija pokrade, ili Vukasović namerno napravi penal, ili tamo neki half iz Radničkog da namerno autogol (hipotetišem). Ovo prvo je jasno da se dešava, pošto svi imamo oči i mozak. Za ovo drugo da bih poverovao trebaju mi čvrsti dokazi. I da, jeste Vojo, na tebe mislim, samo neću da te lično prozivam da ne bih zaoštravao raspravu, u kojoj unapred znam da ne želim da učestvujem, jer nemam argumenata, a vidim da ih ti imaš i previše.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Voja »

borrissey napisao: I da, jeste Vojo, na tebe mislim, samo neću da te lično prozivam da ne bih zaoštravao raspravu, u kojoj unapred znam da ne želim da učestvujem, jer nemam argumenata, a vidim da ih ti imaš i previše.
Ne vidim razlog za bilo kakvu raspravu... jednostavno sam prateci nase prvenstvo zapazio da se ponavljaju iste stvari,objavio to ovde i posle se vremenom samo potvrdjivalo da verovatno nije rec o slucajnosti. Posle poraza od Zvezde neki timovi su ostvarivali prve i jedine pobede u gostima (ako me secanje dobro sluzi Spartak prosle godine,Novi Pazar,Backa ove)... tvoje js da li zelis da verujes u ovo ili ne.Nema tu nikakve rasprave niti ubedjivanja.

borrissey napisao:Ono na šta ja reagujem jesu teorije, koje se ovde provlače kao opšta istina, da je sve uvezano i svi klubovi učestvuju u nameštanju. Nije isto ako ti igraš 100% pa te sudija pokrade, ili Vukasović namerno napravi penal, ili tamo neki half iz Radničkog da namerno autogol (hipotetišem). Ovo prvo je jasno da se dešava, pošto svi imamo oči i mozak. Za ovo drugo da bih poverovao trebaju mi čvrsti dokazi.
Vidi,desava se da tim igra 100% i sudija ga ne pokrade vec pogresi jednostavno.I kod takvih stvari cutim(o).Ali kada te sudija pokrade kao nas u kupu ili zadnju protiv Zvezde.... onda ne treba cutati.A sudija nije slucajno gresio,jer je milion "sitnih" (za obicnog gledaoca nevidljivih) faulova,auta,kornera.... svirao za Zvezdu.Svaku diskutabilnu je sudio u njihovu korist i tu je namera ocigledna. E sad,ako smo i tu dali tih 100%,sto cutimo!?
Da li neko namerno napravi prekrsaj,penal,autogol.... tesko je dokazivo,ali kada u nasem prvenstvu vidis da golman kiksa,masa loptu,baca se u stranu bezeci od lopte,skace kao rukometni golman,prima je kroz noge,maltene sam je unosi u gol!? Vidis samo kada se igra protiv Zvezde i Partizana....

[video]https://www.youtube.com/watch?v=pPZ86ZGGJCg[/video]

Vidi recimo na 10:40

[video]https://www.youtube.com/watch?v=i3VLbAeEJhE[/video]

Pogledaj golmana na 1:40... reci ces glupost,ali samo protiv Zvezde i Partizana ces videti tako "kvalitetne" odbrane.Ovo ti sad navodim primere samo kojih se secam ovako na prvu

[video]https://www.youtube.com/watch?v=hfg8gi01rKo[/video]
vidi na 2:55...

[video]https://www.youtube.com/watch?v=lL-qZZ3uv70[/video]
3.35

Mogao bih do ujutro ovako... i kako bas sve slucajno i bas sve protiv Zvezde i Partizana... pa kad ekipe imaju 5 igraca u odbrani sa samo jednim napadacem Zvezde ili Partizana i gle cuda,on nemocan a ruse ga za penal :mrgreen: Sve slucajno....

[video]https://www.youtube.com/watch?v=LOTrPxO ... 362.531666[/video]
5:00

[video]https://www.youtube.com/watch?v=HbF2AD1fBis[/video]
8:35

I zasto ne bi svi ucestvovali u namestanju!? Fudbal je pre svega profit. Tako em drugar pita,sto bi se oni sklonili,koji je interes gazdi da napravi tim,pa da se sklanjaju!? Pa zasto ga je napravio? Da uziva u fudbal i nadmetanju!? Ma daaaaj.... :wink: :cheers:
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Radoye »

Voja napisao:I zasto ne bi svi ucestvovali u namestanju!? Fudbal je pre svega profit. Tako em drugar pita,sto bi se oni sklonili,koji je interes gazdi da napravi tim,pa da se sklanjaju!? Pa zasto ga je napravio? Da uziva u fudbal i nadmetanju!? Ma daaaaj.... :wink: :cheers:
U Srbiji nije cak ni direktni profit sada i ovde primarna motivacija za pustanje blizanaca, kad su oni zadnji put nekome nesto platili, ni transfere ne placaju (ono sto moraju legalno da plate) a kako ce da plate nesto sto su potplatili?

Ono sto je tu na delu je simptom sizofrenije srpskog drustva koje je sa svojih 90% podeljeno na 2 polovine koja svaka navija za svog blizanca (a preostalih 10% cine "budale" poput nas koje ne shvataju svu jedinomogucnost kosmickih velicina s Topciderskog Brda). Klubovi su na svim nivoima - od igraca, preko struke, do uprave - puni likova kojima je jedan od blizanaca drazi od sopstvenog kluba u kojem zaradjuje za hleb (tu ni nas klub nije izuzetak). Sve funkcionise po sistemu "simpatisem moj lokalni klub ali zvezdu/partizan (precrtati po potrebi) VOLIM!", i svi oni se potajno nadaju da ce, ako budu poslusni i poguraju kada i gde treba, da budu primeceni i da ce im se ostvariti san da i oni postaju deo crveno- ili crno-bele prugaste masinerije.

Znaci, radi se sve od srca, iz ubedjenja i ljubavi, i za obecanje neke buduce nagrade u smislu avanzovanja na polozaj, ako ne moze vec direktno u zvezdu/partizan naci ce se mesto u Savezu, u nekoj stranci, digod vec, svakom po zasluzi. A ako se neko bas uskoprca pa nece da legne na rudu kad mu se naredi, s obzirom na profil likova koji se krecu nasim fudbalom lako se pronadje neka arhivirana prijava pa mu dodje poseta ili od momaka u plavom ili od kakve inspekcije. Najmanji je problem potegnuti represivni aparat drzave po potrebi kada si ti drzava.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Voja »

Radoye napisao:
Voja napisao:I zasto ne bi svi ucestvovali u namestanju!? Fudbal je pre svega profit. Tako em drugar pita,sto bi se oni sklonili,koji je interes gazdi da napravi tim,pa da se sklanjaju!? Pa zasto ga je napravio? Da uziva u fudbal i nadmetanju!? Ma daaaaj.... :wink: :cheers:
U Srbiji nije cak ni direktni profit sada i ovde primarna motivacija za pustanje blizanaca, kad su oni zadnji put nekome nesto platili
Ma ne mislim na varijantu sklonite nam se,platicemo. Milijardu je nacina da se profitira u fudbalu.Dovoljno je samo videti sa kakvim vozilima clanovi uprava odredjenih ekipa dolaze na utakmice.Na parkingu bi covek pomislio da ide na trke formule 1,a ne fudbalsku utakmicu.Od cega,kad svi klubovi grcaju u dugovima...kao sto rekoh i dalje mislim da se fudbal u Srbiji igra za 20-30 ljudi,svi ostali su nebitni
Slika
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od CRD FCV »

Видим да ово није било овде

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1257925

У центру пажње је судија који нам је (пре)судио на текми са циганима. У линку вести се налази и видео. За неповеровати својим очима.
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od borrissey »

Voja napisao:
Ne vidim razlog za bilo kakvu raspravu... jednostavno sam prateci nase prvenstvo zapazio da se ponavljaju iste stvari,objavio to ovde i posle se vremenom samo potvrdjivalo da verovatno nije rec o slucajnosti. Posle poraza od Zvezde neki timovi su ostvarivali prve i jedine pobede u gostima (ako me secanje dobro sluzi Spartak prosle godine,Novi Pazar,Backa ove)... tvoje js da li zelis da verujes u ovo ili ne.Nema tu nikakve rasprave niti ubedjivanja.
Znaš kako, ako ćemo baš da teramo mak na konac. Probaj da baciš novčić 10 puta. Retko kad će ti pasti 5 puta pismo, 5 glava. Ali ako baciš 10000 puta, pašeć otpirlike 50% jedno i drugo. Isto tako, kada stojiš i čekaš bus, uvek ti se čini da više buseva prođe u suprotnom smeru (a zapravo ih prođe isti broj kao i u tvom smeru). Svako nek razmisli čemu služi ovo što sam napisao, mrzi me da objašnjavam teoriju verovatnoće i naše razumevanje (ne)slučajnosti.
Voja napisao:I zasto ne bi svi ucestvovali u namestanju!? Fudbal je pre svega profit. Tako em drugar pita,sto bi se oni sklonili,koji je interes gazdi da napravi tim,pa da se sklanjaju!? Pa zasto ga je napravio? Da uziva u fudbal i nadmetanju!? Ma daaaaj.... :wink: :cheers:
Fudbal je profit svuda u svetu, a ne samo kod nas. Zar ne? Što se tiče ovih videa koje si postovao, po meni, jedini očigledan primer neregularnosti su penali za zvezdu, koji su zaista smehotresni i spadaju u domen čistog kriminala. A što se tiče kikseva koje ti proglašavaš sklanjanjem, takvih ima svuda u svetu i 100 puta gorih, i svi smo to gledali i smejali se. Mrzi me da postujem ovde sve te komične greške. Jel to dokaz da su te utakmice nameštene?

No, kao što rekoh, završavam raspravu na ovu temu. Znam i sam da nisu sve utakmice čiste, samo pokušavam da isprovociram sve koji imaju bilo kakve informacije da to podele i skinu ljagu sa našeg kluba (ostali me ne zanimaju). Teorije zavere su teorije, a dokazi su dokazi.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Radoye »

borrissey napisao:A što se tiče kikseva koje ti proglašavaš sklanjanjem, takvih ima svuda u svetu i 100 puta gorih, i svi smo to gledali i smejali se. Mrzi me da postujem ovde sve te komične greške. Jel to dokaz da su te utakmice nameštene?
Da, kiksevi se desavaju svuda, ali nekako se najcescecesce desavaju bas kada se izadje na teren protiv dve najvece fudbalske sile u kosmosu i dva sela vise. Noge klecaju, srce klamce, hvata vrtoglavica, nije svejedno... :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od мализека »

http://www.mozzartsport.com/vesti/sudij ... nik/166877" onclick="window.open(this.href);return false;

Хахахахаха...шта је ово, сапуница.... :greenbutt:

Зна ли неко, јел` може УЕФА да их суспендује због овога па да Воша иде у квалификације за лигу шампиона? :cheers: :whistler:
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Radoye »

мализека napisao:Зна ли неко, јел` може УЕФА да их суспендује због овога па да Воша иде у квалификације за лигу шампиона? :cheers: :whistler:
Koja Vosa, jel' ona sto nema licencu? :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Milan »

CRD FCV napisao:Видим да ово није било овде

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1257925

У центру пажње је судија који нам је (пре)судио на текми са циганима. У линку вести се налази и видео. За неповеровати својим очима.

Ovo je vrištanje... :dance2:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Душан »

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga- ... manojlovic" onclick="window.open(this.href);return false;

Нова сезона серије Марсовци су слетели у Инђију је почела, овог пута нешто раније :mrgreen:
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od мализека »

http://www.mozzartsport.com/vesti/predl ... ula/167126" onclick="window.open(this.href);return false; :P

Све лепше од лепшег :shit: ...права индијска сапуница :greenbutt:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Stexman »

Ludnica u savezu.
Mada, treba povesti racuna i zavrsiti na trecem mestu... jer kako se zakuvalo moze lako da se desi da kazne blizance oduzimanjem bodova i da titula zavrsi u nasim rukama. Sto puta sam rekao da nam namestena titula ne treba al bi bilo tako zabavno da se to desi. :D
Zaključana tema