Super Liga - sezona 2016/17

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Marcello »

Neizlecivi napisao:Ma ja sam se sprdao, pre bih voleo da igramo posten, lep, atraktivan i borben fudbal u plej autu, ili u nizoj ligi, no ovo. Samo ovim "milina jedna" na kraju recenice se smeskam na to kako nam sljaka cela liga, ceo kup i fss uopste. I sljaka tako... Ko ce kome dati, kome treba, ko ce platiti i slicno.
Ja iskreno nikakvih rezultatskih ambicija nemam. Voleo bih da udjemo u tu Ligu Evrope, jer bih gledao jos koju zanimljivu tekmu. Klub pratim redovno jer sam eto pajser, pa uzivam da dodjem jednom nedeljno na dva sata i uz zajebanciju sa drustvom ispratim 90 minuta.
Daleko od toga da si dobro razumeo, nisam od tih sto vole da im klub steluje, ugovara.... Mislim da nismo od takvih, niti cemo biti. To se u coveku nalazi od rodjenja ili od detinjstva. Oni koji su takvi, kad sazru ni ne pocinju da navijaju za Vosu. Oni su ti koji vole "posteno" dobijene nagrade. Oni pevaju "Ne treba nam placena titula..." ili "Uzalud trud, dzaba vam sve i vlast vas gura, ali opet ne ide..." dok se istom tome raduju cim vetar dune njima u ledja...
Ma, dobro sam te razumeo! Shvatio sam ironiju i zezanje. Ali, to što si napisao, ja slušam (od skora) među svojom ekipom sa zapada. "Ako mi njima damo, onda će oni....bla, bla, bla..." A, ljudi su proverene stare kuke vojvodinaške.

Ništa lično, nisam tebe pikirao, Neizlečivi. Samo sam skontao koliko sam se i ja i ljudi oko mene promenili.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Turija »

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... o-do-kraja" onclick="window.open(this.href);return false;
Ako odrze receno, sve cestitke.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Voja »

E sad ce biti zanimljivo da ispratimo Napredak po onoj semi. Iako sam vec rekao da ta sema bude u opticaju samo izmedju derbija,zapisacemo ovde ocekivanja,pa cisto da vidimo.... Napredak gubi od Zvezde i ocekuje se dvojka na prvom gostovanju,a to je Partizan :mrgreen: e sad,posto cemo Partizan eliminisati kao strano telo :mrgreen: idemo na prvo sledece gostovanje.... al sta je sad fora,Napredak domacin dve za redom Nisu i Javoru,tako da je gost tek u drugoj polovini maja Lucanima (a Lucane dobi i Novi Pazar posle Zvezde :mrgreen: ): I kada svi zaborave za ovu semu,ne bi me iznenadila jedna dvojcica u Lucanima. Nista ne tvrdim,ali eto pred nama je :wink:
Slika
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od мализека »

Ипак је најважније да је звездана поштено победила у најрегуларнијој лиги на свету. :greenbutt:
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od CRD FCV »

Vojvodina i zvanično tražila odlaganje sa Zvezdom
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1253623

И један подужи текст чији је повод била текма у суботу

http://www.b92.net/sport/teme/djordjevi ... id=1253662
Povod za ono što imate prilike da čitate u prethodna dva dana bila je pesma navijača Partizana "Pola Mađar, pola ustaša" – koja na nacionalnoj osnovi vređa navijače crveno-belih iz 'srpske Atine', odnoseći se pre svega na one koji su najpre bili deo Partizanove tribine, a potom prešli na Vojvodininu.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Душан »

Прва лига још већи циркус од ове квази супер лиге. Мачва одједном посустаје, Слобода никог не може да победи ван Ужица, а силни Земун :D ређа победу за победом.
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Marcello »

Душан napisao:Прва лига још већи циркус од ове квази супер лиге. Мачва одједном посустаје, Слобода никог не може да победи ван Ужица, а силни Земун :D ређа победу за победом.
Ako. Naši stari drugari su uvek dobrodošli... :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od CRD FCV »

Мени је ту ЧСК најјачи. У првом делу био конкурент за пласман у суперлигу, касније распродао бодове, али таман толико да не испадну из лиге. Драго ми је за Мачву, Слободу и Земун, и наравно ОФК.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od ernesto »

Taurunum boys su trenutno mnogo bolje organizovani nego Firma,i marketing i brojnost!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Voja »

Uh,kako bi bilo mocno kada bi se naslo nas 10-15 voljnih forumasa,i da svako uzme na sebe da pregleda po dva meca Zvezde recimo i izvuce sve kradje sa tih meceva pa ih objedinimo u jedan snimak,da postavimo taj put do titule velicanstvenih.... da ceo svet vidi
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Radoye »

Voja napisao:Uh,kako bi bilo mocno kada bi se naslo nas 10-15 voljnih forumasa,i da svako uzme na sebe da pregleda po dva meca Zvezde recimo i izvuce sve kradje sa tih meceva pa ih objedinimo u jedan snimak,da postavimo taj put do titule velicanstvenih.... da ceo svet vidi
Ma i zvezde i partizana, ista su go**a i jedni i drugi. Zasto praviti razliku medju njima, ko da je bitno koji je od njih prvi a koji drugi. Da je politicka klima podobnija za crne bili bi oni prvi.

Mene je blam da ih slusam kako sada kukaju (isto kao sto su im donedavno crvena braca kukala) a kad su oni redjali vezane titule na namestene penale i kartone onda je sve bilo OK.

Crkli dabogda i jedni i drugi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Stexman »

Juce procitah negde da im je svirano 10 penala na 0:0! Od toga bar 8 sumnjivih.
A jos ne znam koliko na ostale rezultate. Koliko penala je potrebno za titulu?
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od Red Marquis »

Voja napisao:Uh,kako bi bilo mocno kada bi se naslo nas 10-15 voljnih forumasa,i da svako uzme na sebe da pregleda po dva meca Zvezde recimo i izvuce sve kradje sa tih meceva pa ih objedinimo u jedan snimak,da postavimo taj put do titule velicanstvenih.... da ceo svet vidi
Ko bi gledao taj dokumentarac od tri i po sata :wink:
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od gospodinFKV »

Red Marquis napisao:
Voja napisao:Uh,kako bi bilo mocno kada bi se naslo nas 10-15 voljnih forumasa,i da svako uzme na sebe da pregleda po dva meca Zvezde recimo i izvuce sve kradje sa tih meceva pa ih objedinimo u jedan snimak,da postavimo taj put do titule velicanstvenih.... da ceo svet vidi
Ko bi gledao taj dokumentarac od tri i po sata :wink:
U jbt, daj bolje Ben Hura, extended verziju :mrgreen:
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post od CRD FCV »

Zvezdi 11 penala, rivalima Partizana 8 crvenih
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1255946
Zaključana tema