Liga Evrope - sezona 2016/17

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Протомајстор »

Ја сам људи презадовољан! Чак ме је и Малбашић одушевио својим коначно брзим, али лошим ослобађањем од лопте.
Одиграли смо нерешено са екипом којој реално нисмо наудили ниједном у 180 минута. Имали смо најлошију екипу, идентитет клуба, најмалобојнију подршку са трибина и најлошију струку последњих година, па смо ипак испали у последњем кругу од најозбиљнијег противника. Треба бити задовољан.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od limanfkv »

Bravo momci, značiće i ovaj bod (koeficijent) budućim generacijama!

:lala:
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od мализека »

Озбиљније одиграно...чак је и Кордић одбранио један гол, да човек не поверује! :)
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od churguzijanac »

E drugari jalovo je to...Treba 3-4 da damo, a mi sutnuli u okvir gola nismo.Asceric bolje zanimanje da promeni.Pa on protiv jaceg protivnika u zivotu nije igrao, a pristup jajarski.Nek pogleda kako je Ozegovic docekao prvu evropsku utakmicu!Mi smo opasniji kad igramo bez centarfora. To moze samo u nasoj jajarskoj ligi da prolazi i nigde vise. Tacno se vidi da Palocevic nije igrao Evropu do ove godine, a da Meleg i Malbasic imaju to iskustvo, ali i oni su morali hrabrije. Mi smo samo naizgled bili blizu grupne faze LE, a ustvari taj korak koji treba da napravimo je ogroman!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Stexman »

Igla napisao: Ne mozes da oprostis ovoj ekipi prepunoj limitiranih igraca, bez namere da vredjam ikog, sto su dosli do plej ofa i drugi su u prvenstvu sa utakmicom manje? u ekipi gde je nas najplaceniji igrac placen kao njihov domar. ni ja :whistler: borbenost jeste izostala, rezultati do ovog dela sezone nisu.
edit: da li neko zna koliko bodova smo uspeli da skupimo ove sezone u evropi?
O cemu ti pricas? Pricas o nedostatku borbenosti a cudis se sto im ja to isto zameram? Jel ti citas sta se pise.
Zameram im na bezmudoj igri. Da su igrali ovako i ranije ne bi sigurno stigli do ovde. Niko nije spominjao rezultate i plejof kvalifikacija.
Sta treba da pricam, da je sve super kao da smo uradili bog zna sta u evropi? Da je super sto nismo ni jedan sut na gol imali? Izvini ali meni to nije dovoljno. Ovo je idealan protivnik da se odigra hrabro i otvoreno a mi se stisli ko da nam zivot zavisi od jednog primljenog gola a zaboravljaju da su primili kuci 3.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Karlsson »

Nismo prošli ni mi, ni Zvezda. Zvezda koja nam je glavni konkurent u bori za titulu (za sada) će posle ovoga verovatno ostati bez najboljih igrača, dok ćemo ih mi verovatno zadržati. Tako da od danas počinje prava borba za ovu sezonu.
nssale
Postovi: 179
Pridružio se: Sre Jan 07, 2009 12:02 am

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od nssale »

Igla napisao:da li neko zna koliko bodova smo uspeli da skupimo ove sezone u evropi?
Ako misliš na to koliki nam je koeficijent, on je sada 9.075, videćemo hoćemo li uspeti da budemo nosioci u trećem kolu sledeće godine, naravno ako doguramo dotle. Trenčin pre 2 sezone nas je zezno da to sad bude izvesnije.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Djisa »

kafe bagdad napisao:Ne znam šta ti konkretno smeta, niti se pali, niti lupeta, nijedan lapsus. Odlično poznaje naše i protivničke igrače. Vrlo kvalitetno komentarisanje. Pravo osveženje u odnosu na legendarnog Lazu.

Ali je na kraju lupio svetski, da smo prosle godine izbacili malteski Hibernijans I Bursu, da bi na kraju ispali od Viktorije Plzen.
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Radoye »

Evo me upravo kuci, i gledam sta sam propustio. 0:0 u gostima kao rezultat i nije los, samo da nije bilo onih 0:3 na Karadjordju.

Ono sto me zabrinjava je ponovo statistika suteva u okvir gola, mi smo ukupno uputili 4 suta ali nijedan u okvir (na dve utakmice sa AZ smo samo jednom sutnuli u okvir gola!), to je katastrofalno bez obzira na krajnji ishod ovog dvomeca.

Sad nam sleduje SLS - pa da vidimo hoce li dosadasnji lepi rezultati barem na tom planu potrajati ili cemo se i tu pretvoriti u nasa izdanja protiv AZ - nazad suplje napred jalovo...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Andreyos
Postovi: 335
Pridružio se: Čet Avg 05, 2010 10:45 am
Lokacija: Magdeburg

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Andreyos »

Odigrali smo previše defanzivno,da ne kažem ziheraški.
Da smo imali ovako oprezan pristup u NS,možda bismo imali čemu da se nadamo u revanšu.
U svakom slučaju,ne možemo biti nezadovoljni,imali smo lepu evropsku odiseju,malo nas je sreća i u žrebu poslužila.Za ulazak u grupnu fazu trebaće nam malo više od sreće.
This time next year...
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od vdn slaninar »

To sto nismo imali sut u okvir gola po statistici ne znaci da nismo bili opasni,da nismo imali sanse,sad uhvatili ste se statistike ko da to nesto bitno znaci,mogli smo par puta sa pola terena dobaciti do njihovog golmana i eto to bi se racunalo u sut u okvir gola i svi zadovoljni.Meni je bitno da mi igramo fudbal sve vise,da se lopta gura a ne da se samo bunari,da nam igra daje i rezultat,ne mislim na tekme sa Az,po mnogo cemu su ispred nas da bi se realno mogli nositi sa ekipama tog nivoa(iako je Az prosecna evropska ekipa).Danas je Az igrao sa 70%-80% snage a mi sa nasim maksimumom.Momcima svaka cast za ovo sto su pokazali do sada,dosta igraca je napredovalo(nazalost ne nasi omladinci),skockala se lepa ekipa sa puno samopouzdanja,imamo dugacku klupu,plus klince u formi u Proleteru.Obavezno napuniti stadion u nedelju i pozdraviti momke.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Voja »

Cini mi se da smo isli na bod i osvojili smo ga. Steta,na momente smo delovalo kao ekipa osnovaca koja se iskupi i pokusa da se nadigrava se ekipom likova sa fakulteta. Za godinu,dve,ovih 0:0 imace neku vrednost,meni veceras nema ama bas nikakvu. mogli su bar ispostovati ljude koji su dosli iz Srbije da ih gledaju i napasti AZ pa sta bude.Ovako nekako mlitavo,nedoreceno....ali ok,kakav tim imamo,ovo je bio super plasman u Evropi
Slika
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Radoye »

vdn slaninar napisao:To sto nismo imali sut u okvir gola po statistici ne znaci da nismo bili opasni,da nismo imali sanse,sad uhvatili ste se statistike ko da to nesto bitno znaci,mogli smo par puta sa pola terena dobaciti do njihovog golmana i eto to bi se racunalo u sut u okvir gola i svi zadovoljni.Meni je bitno da mi igramo fudbal sve vise,da se lopta gura a ne da se samo bunari,da nam igra daje i rezultat,ne mislim na tekme sa Az,po mnogo cemu su ispred nas da bi se realno mogli nositi sa ekipama tog nivoa(iako je Az prosecna evropska ekipa).Danas je Az igrao sa 70%-80% snage a mi sa nasim maksimumom.Momcima svaka cast za ovo sto su pokazali do sada,dosta igraca je napredovalo(nazalost ne nasi omladinci),skockala se lepa ekipa sa puno samopouzdanja,imamo dugacku klupu,plus klince u formi u Proleteru.Obavezno napuniti stadion u nedelju i pozdraviti momke.
Jebiga prijatelju ako nemas sut u okvir gola onda ne mozes ni da se nadas da ces da das gol. To je definicija bezopasnosti po gol protivnika, mogli su i golmana da sklone i opet lopta ne bi usla u prazan gol. Jer da bi lopta usla ti prvo moras da je posaljes u okvir gola, ako to nisi u stanju da pogodis vise od jedanput u 180 minuta igre o cemu mi tu onda pricamo?

Ono sto se jasno vidi iz ovakve statistike je da nama fali gol igrac, koji ume da pogodi, koji ce protivnickog golmana konstantno drzati pod pritiskom svaki put kad dobije loptu. Jednom recju - centarfor. Mi tako nesto danas nemamo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Sasa1969
Postovi: 611
Pridružio se: Ned Sep 29, 2013 11:29 pm
Lokacija: Istok

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Sasa1969 »

Ja sam zadovoljan.Nije ovo bod iz Surdulice nego iz Alkmara.Uz put se nesto i zaradilo.Nije bio realno da igramo otvoremo razbili bi nas.
Slika
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 798
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od slanina »

Ruku na srce i ovo je dobar rez.Od ekipe od koje si izgubio 3:0 kući je ok.Samo trebo je neko reći pojedinim našim igračima (možda trener) da lopta treba da ide napred da bi se dao gol a ne nazad na 20-30 metara ispred njihovog gola pogotovo kad imaš tri gola zaostatka.Bekovi opet po meni katastrofalni Antiću svaka čast za onaj gol u Minsku ali dečko deluje izgubljeno nijedan tačan pasništa lično , pa čak je i Mićko odigrao bolje od njega. :cheers:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Zaključana tema