Liga Evrope - sezona 2016/17

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Red Marquis »

Bolno jalovo.

Apropo Laze i RTSa...ili da nas RTS prenosi non stop, ili nikad. Bolje nikad. Ovom komentatoru ne bi dao ni da kosi travu na Karađorđu. Ne podnosim one kojima tačno osetiš u glasu da ga savršeno zabole kako će meč da završi...
Io odio Belgrado
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od 1892 »

kafe bagdad napisao:Ne znam šta ti konkretno smeta, niti se pali, niti lupeta, nijedan lapsus. Odlično poznaje naše i protivničke igrače. Vrlo kvalitetno komentarisanje. Pravo osveženje u odnosu na legendarnog Lazu.
Dečko vrhunski prenosi utakmicu, svaka mu čast.

ps Puška kao da je zalutao na meč, katastrofalan je.
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Voja »

Razocaran sam,gde je onaj presing kao protiv Cuke? Nama jednostavno treba taj presing,svako nase istrcavanje spiceva u odbrani,njihovi igraci grese i ispucavaju loptu u aut.Pa onaj ofsajd Ascerica je pravi pokazatelj koliko su oni losi ozadi,i steta sto nemamo muda da ih stisnemo. Antic dosta gresi,ali jedini je mudonja koji ide napred,ostali se kriju.Puska se isto bori kao lav i takvima nemam sta prigovoriti,koliko god lose odigrali. Nazalost,mi nemamo igrace u napadu koji mogu odigrati presing i samo zbog toga ne vodimo vec sa 1:0. Mozda nam je i rezultat od 4:1 odgovarao,ali mi sad vise ne mozemo dati 4,pa se trebamo bazirati na lov od 3:0 :mrgreen:
Slika
milancl
Postovi: 447
Pridružio se: Uto Avg 21, 2012 2:18 am

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od milancl »

Ne mogu se oteti utisku da je rezultat iz prve utakmice nerealan. I da bi sa malo pozitivnijem rezultatom, uz ovako retko lošu i mrtvu atmosferu imali solidne šanse u revanšu. Mada, opet mislim da oni mogu da dodaju gas kada to žele. Ali, povedemo li, sigurno će se uspaničiti. Vidi se da nam fali Trujić. Puška protiv ovako jake ekipe ne može igrati štopera. Preslabi smo u vazdušnim duelima. Ako dobijemo gol, dobićemo ga opet iz polukontre ili kontre.

U suštini, nije loše. Svaka čast našim navijačima.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od CRD FCV »

Пушка при крају дошао себи. Антић не зна да игра напад. Све укупно смо 3 шансе пропустили. Фали комуникација међу играчима, често се деси да два играча без потребе иду на лопту. Ај да учачкамо један па да се разгоропадимо.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Karlsson »

Ma daj, svi ste pljuvali komentatora (neko je napisao i da je ljubitelj blizanaca) prošlu utakmicu, a sad je kao fenomanalan. Očigledno raspoloženje nekim forumašima ovde zavisi od rezultata. Kada je rezultat dobar onda je sve dobro, kada je loš onda su svi krivi, pa i komentator.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Stexman »

Da, mlako mlako... Nema tu volje...
Jedina stvar koju smo trazili od njih nije dobar rezultat, nije prolaz, nije cak ni pobeda vec da pokazu muda!
A toga ni u najavama...
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od recni galeb »

cuvamo moda za poslednjih 15minuta... :mrgreen:

ps. ne fali mi Lazo Bilmez, ko ga je pozeleo u kuci mu rucak prenosio i na pola istog ga smorio... :lala:
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Dragojlo »

A Berardi plodi i na Krcun Areni... :greenbutt: Izvinjavam se,morao sam to ovde napisati...
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od recni galeb »

Dragojlo napisao:A Berardi plodi i na Krcun Areni... :greenbutt: Izvinjavam se,morao sam to ovde napisati...
ja bi te sad preventivno banovao, bar dok se ne zavrsi jesenji deo sezone... :frown:
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Stexman »

Igraju kao da su trcali juce do holandije, to ne mogu da im oprostim... Sve ostalo razumem al da nemas volje da nesto promenis to mi nije jasno.
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od newnowapv »

Stexman napisao:Igraju kao da su trcali juce do holandije, to ne mogu da im oprostim... Sve ostalo razumem al da nemas volje da nesto promenis to mi nije jasno.
Ni jedan sut u okvir gola... Svasta...
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od vdn slaninar »

Casno,sad ozbiljan rad i organizacija da bi im sto pre bili konkurentni.Svaka cast i Firmi i ostalim navijacima na lepom izdanju,lepo smo se predstavili veceras sveukupno.
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od CRD FCV »

Момцима свака част! Нису изгубили образ, опет су дали свој максимум. Нажалост као што сам писао и после прве утакмице, тај максимум није довољан да се прође даље.
Виде се наше слабе тачке, ту првенствено мислим на бекове. Нису нити пробојни нити опасни по противника. Модеран фудбал захтева бекове који ће дођи до противничког казненог ткао да се крила могу кретати ка средини и ту се ствара вишак и прилика за убачај или неки пас, овако...
Мелег коначно на нивоу. Момци су на крају почели и да се играју на терену.
За мене играч утакмице - Мићић. Имао пар погрешних додавања ал му се не треба замерити, показао је данас да има и виц игру.
Ако би ова екипа претрпела минимум одлазака, уз пар појачања и да истраје до следеће сезоне, можемо се надати и тој групи проклетој.
До тада, каљуга звана СЛС нас чека :lala:

ПС. Овим резултатом смо коефицијенту додали 0,15 поена
exlimanac
Postovi: 107
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 1:31 pm
Lokacija: DE-EU

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od exlimanac »

Ovakve utakmice da bi se dobile,moraju i igraci a i trener da prevazidju sebe.To u ovom momentu kanda niko nije u stanju,sem nas ludjaka na forumu.Mi smo mislim zestoko prevazisli sebe u ocekivanjima od ovog zbrdazdola skupljenog društvanjca.
Zaključana tema