Liga Evrope - sezona 2016/17

Zaključana tema
Korisnikov avatar
ogi
Administrator
Postovi: 1619
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 10:27 am
Lokacija: Свуда по мало

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od ogi »

Sasa1969 napisao:Ja sam zadovoljan.Nije ovo bod iz Surdulice nego iz Alkmara.Uz put se nesto i zaradilo.Nije bio realno da igramo otvoremo razbili bi nas.
+1
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od madda fakka »

Realno kako smo se nadali dobro smo se udali. Setite se samo kako smo se jedva i plasirali u ove kvalifikacije a to je bilo pre 3 i nesto meseca. Poslednje kolo smo izgubili kao i nasi konkurenti i ipak izvojevali to famozno 4. mesto na tabeli i odlazak u kvalifikacije. Tog momenta, zbog igrre koju su nasi igraci prikazivali, sam pomislio da bi bilo odlicno da dobijemo nekog mnogo jakog protivnika u trecem kolu kako bismo imali alibi zasto smo ispali. Dosao je bokelj i prva utakmica 1:1 iako smo imali i precke i stative i promasaje sa 5m od gola ali opet, Bokelj je poveo a Meleg inteligentnim pregledom igre i igraca izjednacio. Opet smo sasuli paljbu, ne toliko jaku ali ipak se videlo nezadovoljstvo zbog rezultata. Onda odlicnih 5:0 u NS i obezbedjeno drugo kolo. Ja sam se nosio mislju da cemo od Staebeka izgubiti kad eto dosli Velsani na megdan. Prozivali smo skoro sve igrace ovde na forumu narocito narocito posle dvomeca protiv tih polu amatera iz Velsa. Bolje da ne spominjem koje smo im prideve i titule davali :) i njih smo prosli, idemo dalje, igra vise nego traljava mislim da nije moglo da se nazove igrom ali 2 pobede su upisane.

Kada sam video da nam je Dinamo Minsk sledeci nisam znao sta da mislim. Malo sam guglao pojavljuje se sumnja imaju mnogo duzu klupu od nase ali ipak dosta igraca od prosle sezone nije tu. Igrali su grupnu fazu LE ali opet zavrsavali na samom zacelju grupe. Trenutno treci na tabeli sezona im uveliko traje ali ipak stagod iko mislio to je Belorusija. I njih smo prosli, i mogu da kazem da sam apsolutno bio zadovoljan igrom i prolaskom u play off. Proslog cetvrtka a i juce se videlo da AZ igra kada mora/hoce. Nazalost svidelo se to nekome ili ne, oni su igrali koliko su hteli/zeleli. Napadnu nekoliko puta pa ako udje udje. Da smo vodili kojim slucajem, stiskali bi nas dok ne bismo prestali da disemo i onda bi jos gazili. Iako se govori da smo nesretno primili 3 gola, oni su iskoristili sve 3 sanse koje su sebi stvorili. Sinoc su kontrolisali sredinu terena i pustali da kao kombinujemo na strani Antic-Malbasic. Sa te strane smo bili bezopasni i u NS i u Holandiji. Kako Palocevic ili Meleg dobiju loptu, Odmah 3 igraca u krugu od 5m ne daju im da (se) igraju. Stagod ko mislio treba da zapamtiti da smo pre 3 meseca jedva usli u te kvalifikacije i prestigli neke klubove u njima. Svi vi koji ste nezadovoljni igrom od sinoc, smirite emocije i razmislite. Pogledajte igrace koji su sinoc izasli na teren a koji su bili pre godinu dana u Torinu i Plzenju (samo Puska i Maksimovic). Velika vecina igraca trenutno u klubu nema Evropskog iskustva i to je jedna od boljki. Od pocetka svih takmicenja imamo skor 8-4-1 sa gol razlikom 23:8. I ja sam zeleo da prodjemo dalje ali nazalost je i AZ mnogo jak protivnik za nas. Sto je vec neko napisao this time next year...

Da cuknem vo drvo, ja sam zadovoljan svime do sada vidjenim :cheers: :cheers: Za vikend Spartak dolazi ili mi njima u goste idemo :mrgreen: pa pauza. Momci su zasluzili aplauz sada za vikend i odmor nakon vikenda.
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od Marcello »

Izvinite, šta igra onaj Trifunović??? To neki iskusni i prekaljeni c-for? Gospode.... :frown:

Samo nemojte da mi kažete kako je uneo živost i agresiju, njegov posao je nešto drugo.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
borrissey
Postovi: 1063
Pridružio se: Pet Avg 26, 2011 9:25 pm
Lokacija: ograda na Istoku

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina, 25.08. u 20h

Post od borrissey »

Suma sumarum, ispali smo od za klasu boljeg protivnika. To što su nekima od nas nerealno porasla očekivanja posle pobeda nad amaterskim timovima (partizan, Velšani, pa i Minsk), ne menja činjenicu da je AZ za nas prejak u svakom smislu. Meni je iskreno bilo pomalo smešno čitajući komentare kako smo dobili protivnika po meri, no nisam hteo da budem od onih koji "mrače". Ali dobro, sad je sve jasno.

Poseban problem je taj što je u našem Klubu sve trulo, kao uostalom u celokupnom društvu.

Igračima sve čestitke na do sada prikazanom, nikome drugom ne čestitam ništa, pogotovo ne lešinarima u i oko Kluba.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina 0:0 (3:0)

Post od Neizlecivi »

Moje misljenje je da ne treba tugovati, ali mislim da smo ovako uslu u prvu tekmu imali bi cemu da se nadamo. Lalatovic je rekao jednu stvar na kraju utakmice. Kaze znali smo da AZ losije igra i losije se snalazi kada treba da napadne, da kreira napad i diktira ritam. To se po meni i danas videlo, a to nas je i kostalo golova u prvoj tekmi. Mi smo ih napali,a oni iskoristili fantasticnu kontru koji imaju. Kako god, nismo se nadali da cemo dovde dogurati, popravili smo koeficijent, videli lepog fudbala, radovali se, nesto i zaradili... Momci samo nastavite u istom ritmu i u domacem prvenstvu i super ce biti :)
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina 0:0 (3:0)

Post od severozapad »

Jasno je da nije isti tim od prosle sezone taj AZ ali njih su ipak crni 2x dobili. Ono sto je razlika koju su oni imali da bi mogli da igraju sa njima je Abu, to je sad jasno. Svaka cast svim nasim igracima ali mi nemamo kompletnog igraca, da je brz, tehnicki jak i da ima dobar sut. Uvek makar jedna karakteristika fali, ali zato i igraju kod nas u ligi.
Strasno je da je njihov stoper i bivsi reprezentativac veca pretnja nasem golu od bilo kog naseg napadaca njihovom.
"Uzmu titulu slanino ako mozes" sto kaze onaj simpaticni mladic pre koji vikend, i sve ce biti bolje i lakse u ovim predpredkvalifikacijama za evropu. Ja bih tu budalu pustao igracima pred svaku tekmu kao motivaciju jer bukvalno nema razlike izmedju njega i svih ostalih blizanaca koji veruju da su njihovi timovi vasionski a ne da im se namestaju prvenstva.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina 0:0 (3:0)

Post od gospodinFKV »

Rekao sam vec negde, nekad - utakmice protiv AZ-a (a i vecinu drugih u LE) parmezan je dobio samo i iskljucivo zahvaljujuci Abubakaru i Zivkovicu. Jedan drugom su namestali golove i bili smrt za protivnike. Ostale smo videli u domacim utakmicama - jad i beda :greenbutt:
Korisnikov avatar
tulip
Postovi: 633
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 10:31 am
Lokacija: tik uz VOŠU

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina 0:0 (3:0)

Post od tulip »

Računica srpskih klubova posle upravo završenih kvalifikacija izgleda ovako:

Vojvodina 5.5 bodova
Crvena zvezda 3.5 bodova
Čukarički 2 boda
Partizan 1 bod
Osvojili smo više bodova za Srbiju nego groblje i musavi zajedno :whistler:
DAJ GOL!!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina 0:0 (3:0)

Post od Radoye »

severozapad napisao:Jasno je da nije isti tim od prosle sezone taj AZ ali njih su ipak crni 2x dobili. Ono sto je razlika koju su oni imali da bi mogli da igraju sa njima je Abu, to je sad jasno.
To je to sto ja pricam, nama fali gol igrac. Ne moze se ovom nasem sadasnjem sastavu zameriti prikazana zelja i borbenost, za to im svaka cast, ali realno u ovakvom sastavu imamo dve zjapece rupe - jednu u samom spicu napada, drugu u defanzivi. Ono napred se oslikava katastrofalnom statistikom suteva na gol (da j**e rak raka, da smo Alkmaru sutnuli u okvir gola 5-6 puta za 180 minuta umesto samo jednom, makar jedan gol bi usao), jer mi prosto nemamo igraca koji ume da udje u sansu i precizno sutira. Znaci realizacija katastrofa. Ono pozadi omogucava protivnicima ulazenje u sanse, i cim smo prvi put naleteli na ekipu sa krstenim napadacem oni su nas potopili. Nije toliko strasno zbog ispadanja o plejofu LE (iako bi nam novac od igranja u grupi verovatno doneo finansijski spas, barem kratkorocno), nego ce tek biti strasno ako se uocene greske ne ispravljaju nego se nastavi insistiranje na istom sastavu. Mada, i ovakav sastav koji imamo je verovatno sasvim dovoljan za SLS, da se lagano kvalifikujemo za Evropu dogodine i da ne ugrozimo koga vec ne smemo da ugrozimo u borbi za trofeje...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina 0:0 (3:0)

Post od Turija »

Sta reci posle svega napisanog?
Prvo poluvrema nisam mogao da odgledam, jer sam bio u putu.Ukljucim radio (Radio Novi Sad).Prenosi utakmicu neki zelenbaba.Otisao blizanacki reporter u Holandiju o trosku gradjana Vojvodine da prenosi Vosu i posto ga ta utakmica uopste ne interesuje, malo -malo pa vreme je za muziku iz studija, posto se nista znacajno na terenu ne dogadja.
Pa gde to lma da u direktnom prenosu utakmice slusamo muziku?Svi ti slusaoci su ukljucili radio prenos utakmice zbog muzike? To je isto kao kad bi prekinuli tv prenos utakmice, da odslusamo neku muzicku numeru iz studija.Bezobrazluk, bruka i sramota, onog tamo mrzi da prenosi, a sve mu placeno, isto kao i ovom drugom na televiziji RTV. Boli ga pedu za Vojvodinu.
Igrali smo koliko moze ova ekipa.Fale sreda i krajevi.
Bekovi u napadu ne postoje.Brzog igraca nemamo, tehnicki potkovanog, donekle jedino Melega, Palocević nestao.Probojnog napadaca nemamo.Golman skoro nije ni imao posle, jer AZu se nije igralo.Jedva su cekali da prodje tih 90 minuta, kao verovatno i mi da ostane 0:0.
Za 180 minuta da ne sutnemo u gol je sramotna cinjenica (sto napisa Voja, kao da su igrali osnovci i fakultetlije).
Globalno mozemo biti zadovoljni rezultatima, ali se mora uzeti u obzir (i pamet) da smo imali izuzetno povoljan zreb.
Po meni, sinoc su se AZ ravnopravno suprotstavili jedino Meleg i Planic.Ne znam da li još neko? Na momente mozda Maksa i Micic.Premalo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina 0:0 (3:0)

Post od ssnigd »

Bez obzira na to sto nam se zreb poklopio do ple ofa, niko nije ni ovo ocekivao. Dobro izdanje Vojvodine u Evropi i nemam nicemu da zamerim igracima ovako globalno gledano. Kada uporedim ove dve utakmice i one dve prosle godine protiv Plzenja, ovo je nebo i zemlja sto se tice i borbenosti i htenja i kvaliteta igre. A onda smo imali mnogo bolju ekipu. No, takodje smo videli gde nam je mesto u odnosu na prosecnu evropsku ekipu i sta treba da radimo da bismo se bar delimicno priblizili. Nece nas sreca uvek pratiti na zrebu, zbog toga ce nam svaki bod uvek biti bitan kako bismo dosli do pozicije nosioca u trecem kolu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
carlons
Postovi: 182
Pridružio se: Uto Sep 22, 2009 9:32 pm
Lokacija: Detelinara

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina 0:0 (3:0)

Post od carlons »

Jaz između domaćeg i evropskog fudbala je sve veći i sve će teže biti plasirati se u LŠ i LE (a ni do sada nismo uspevali).
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: 4. kolo kv. za LE: AZ Alkmaar - Vojvodina 0:0 (3:0)

Post od Marcello »

carlons napisao:Jaz između domaćeg i evropskog fudbala je sve veći i sve će teže biti plasirati se u LŠ i LE (a ni do sada nismo uspevali).
Pa, dobro, nama nekako mindeđ. Ali, kako to objasniti musavima, koji su i dalje šampioni Jevrope i sveta??? Ah, da - UEFA mafia! :dance2:

Izvinite za off.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od Turija »

Posle nase ujdurme, resih da odgledam Barsa-PSZ.
Kakva sudijska namestaljka i kradja, pred tolikim gledalistem..
Definitivno, fudbal ne vredi gledati. Koja bruka za sport i ljude koji ga vole.
Ovo vise nema nikakvog smisla.
Sramota.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od Voja »

Turija napisao:Posle nase ujdurme, resih da odgledam Barsa-PSZ.
Kakva sudijska namestaljka i kradja, pred tolikim gledalistem..
Definitivno, fudbal ne vredi gledati. Koja bruka za sport i ljude koji ga vole.
Ovo vise nema nikakvog smisla.
Sramota.
Apsolutno se slazem.Ne zovu ih dzaba Uefalona...
Slika
Zaključana tema