Liga Evrope - sezona 2016/17

Zaključana tema
Korisnikov avatar
novosadjanin
Postovi: 1351
Pridružio se: Pon Nov 13, 2006 12:30 pm
Lokacija: CURVA OCCIDENTALE

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od novosadjanin »

Prenos na RTV.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Marko93
Postovi: 549
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od Marko93 »

Ko ce nam igrati stopere?Tj. jel mi imamo stopere uopste?Mogao bi transfer mozda neki nista a?
Korisnikov avatar
madda fakka
Postovi: 1114
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 7:15 pm
Lokacija: Adice

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od madda fakka »

newnowapv napisao:
novosadjanin napisao:
slanina napisao:Ako ovi naši nisu još obavešteni kanda igramo u 20:00 :deal:

Na sajtu UEFA-e pise da se igra od 17:30

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html
Pise i da se igra u Budvi :D Ali da, citao sam da nema nista od vecernjeg termina, igrace se u pola 6...
RTV u svoju programsku semu stavio cetvrtak 17:30 Bokelj-Vojvodina, prenos uzivo.
Marko93 napisao:Ko ce nam igrati stopere?Tj. jel mi imamo stopere uopste?Mogao bi transfer mozda neki nista a?
Ako cemo da gledamo spisak prijavljenih igraca za LE, kao i iskustvo na terenu onda ce nam poslednju liniju igrati Lakicevic, Puska, Miletic i Micic :D
I Bog je Slaninar...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od gospodinFKV »

http://www.novisadinfo.info/2016/06/lig ... rovac.html
Prilikom doskoka, posle jednog sasvim običnog duela, loše sam se dočekao i iskrenuo skočni zglob - objasnio je defanzivni vezni fudbaler za Dnevnik. - Zglob je odmah natekao i nisam uopšte mogao da se oslonim na nogu. Dr Borko Vukosav i medicinska ekipa odmah su reagovali i juče sam već mogao da hodam, ali, iskreno, čini mi se da neću biti u mogućnosti da nastupim u Petrovcu. Ipak, pod terapijom sam i nadam se da ću putovati s ekipom, a videćemo kako će se stvari dalje razvijati.

Na bol u kolenu žali se i mladi napadač Saša Ćurko, a probleme s alergijom imao je i Aleksandar Paločević. Ostali kandidati za tim su spremni i orni za duel s Kotoranima.
S obzirom da je Maksa evo povredjen, Palocevic se pati s alergijom, a Sekula otisao, ocekujem da ce Gravesen za sirotinju zauzeti svoje mesto u startnih 11. :dance2: Nova sezona, neka, prilika za popravni. Pokazi da umes makar upola koliko kazu da volis Vosu.
ultra komsa
Postovi: 396
Pridružio se: Pet Maj 03, 2013 9:37 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od ultra komsa »

Kaze Sarac nece biti lako :O To je moja Vojvodina...
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od recni galeb »

Ko se uzeleo Jevrope poslednja mu je prilika da je vidi u cetvrtak, bar geografski i on8 i mi smo jos tamo...
Pazi kada ispadnemo od ovih da se ne zamlacujemo vise sa tim cudom po ovim vrucinama... :shock:
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od Beonic »

Marko93 napisao:Ko ce nam igrati stopere?Tj. jel mi imamo stopere uopste?Mogao bi transfer mozda neki nista a?
Najverovatnije Kovacevic koji nam je stigao iz Spartaka i Puska.

Inace, kontam da Šaletu stavlja u spica uz onu redovnu srpsku: "Poznaje protivnika". Ajde da vidimo sta mogu, posebno me zanima par u sredini.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od Rabba »

Interesantna činjenica:

Pored registrovanih igrača, mi pod ugovorom imamo još 4 halfa. Stepanov, Nino, Milko Novaković i Zogović. Tj. imali smo ih do ovog prelaznog roka. Niko ne želi da podeli info šta se dešava sa ugovorima ove četvorice.

Ako ne budemo imali novih potpisa, moguće da će nam halfovska linija u ovoj polusezoni biti V. Kovačević, Miletić, Puškarić i N. Kovačević.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od naseljekolumbija »

ultra komsa napisao:Kaze Sarac nece biti lako :O To je moja Vojvodina...
Pa sto bi bilo lako, jel lako kad igramo u Surdulici,Lucanima...? To je sve isti nivo
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od gospodinFKV »

Naravno da nece biti lako, ali ako ove djidjane ne prodjemo, onda sledece sezone ne treba ni u plejof da udjemo, da se ne desi slucajno da izborimo Evropu…

Nece biti lako zbog cinjenice da smo se jako malo pojacali i da smo odigrali samo 3 pripremne, pa ce nam i ovo doci kao pripremne za Stabaek, ali osim toga, ovo bi trebala biti setnjica, izlet na more, da igraci s plaze izadju na teren i rasklope ih....
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od ssnigd »

Mali teren, tribine uz lokalce odmah uz teren sa sve Lalatovicem na klupi :mrgreen: , ne znam. Podseca me na Surdulicu, Ivanjicu, gde bas i ne prolazimo dobro.
Ali se slazem, da ako se ne prodje Bokelj, da batalimo odmah sve. Ja se nadam da cemo bar nekog naseg klinca gledati na terenu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od vdn slaninar »

Ne vidim razlog panici Lakicevic,Kovacevic,Miletic,Antic,rezerve klinci i Puskaric ako zatreba.nepoznanica je Kovacevic al valjda nije gori od pankova.Nasa snaga je sto je ova ekipa vec odigrala celu polusezonu zajedno,pogotovo ocekujem da trio Malbasic-Meleg-Trujic budu nosioci igre i pokazu jos vise.Voleo bi ispred njih da vidim Curka.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od MiSmoFKV! »

vdn slaninar napisao:Ne vidim razlog panici Lakicevic,Kovacevic,Miletic,Antic,rezerve klinci i Puskaric ako zatreba.nepoznanica je Kovacevic al valjda nije gori od pankova.Nasa snaga je sto je ova ekipa vec odigrala celu polusezonu zajedno,pogotovo ocekujem da trio Malbasic-Meleg-Trujic budu nosioci igre i pokazu jos vise.Voleo bi ispred njih da vidim Curka.
Curko je povredjen. Ja bih Zlicica voleo u prvih 11.
Ono sto me cudi, je to sto su nasi igraci juce bili u NS i sto nisu bili u karantinu. U gradu sam video Kovacevica, Miletica, Jovancica, Perica, Kovacevica, Lakicevica, Palocevica, Kordica. Ostaje samo pitanje da li ce od naseg gostavanja u cg vise da profitira Trocadero ili Top Hill.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Liga Evrope - sezona 2016/17

Post od Voja »

MiSmoFKV! napisao:Ostaje samo pitanje da li ce od naseg gostavanja u cg vise da profitira Trocadero ili Top Hill.
Mozda i mi profitiramo... ako smatramo da nam je Stabek neisplativ :mrgreen: mislim,suvise se nesto vec provlaci kroz medije da ce biti neizvesno,da su oni jaki,da nam teren ne odgovara... ok,nisam glup,vidim i ja da mi nemamo nikakav tim,ali opet :wink:
Slika
Marko93
Postovi: 549
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 1. kolo kvalif. za LE: Bokelj - VOJVODINA 30. jun u 17:3

Post od Marko93 »

ajde sad mudonje iz sampdorije da se igramo ako smete :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt:
Zaključana tema