"fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

12.08.2006. godine.

Vojvodina-Borac (Cacak) 0:2

Borac bez kostura tima odučio nas je fudbala na Karađorđu i uručio Džimiju otkaz već u drugom kolu šampionata. Klasičan početak u stilu Vojvodine. Tamvanjera nam je metnuo dva komada i doviđenja prijatno. Zanimljivo te godine svoju rolu u najdražem dresu počinje da gradi i Duća Tadić. Nikada neću zaboraviti debije njega i Kataija. Dok je Duća ušao sprintom u igru, onako pogubljeno dečački, Katai je ušao kao da je popio kilo vinjaka. Razlika je bila što Duću lopta nije slušala verovatno od te treme i koje čega, dok sam za Kataija mislio da može da uradi šta poželi sa loptom. Na kraju "inženjer" sve to nekako lepo izvaga, jedan je u Sautemptonu, a drugog su oterali iz Olimpijakosa jer ga video trener da se gađa lubenicama na ulici.

Inače i dva noviteta su tu bila, nastavljena je - meni lično prelepa tradicija, da svi na stadion dolaze u dresovima u prvom kolu. Drugi novitet su bile stolice na severu. A Radoye ako ima slika sa utakmice nek pošalje. :mrgreen:

budababa napisao:Dva njihova odbrambena igraca su dobila crvene kartone u proslom kolu, pa ce nam ovo bar malo olaksati posao u napadu. Ipak, posle onakve igre u Kuli, ne znam sta da mislim.
DUB napisao: Da nastavimo prošle godine započetu tradiciju.
Prva utakmica kod kuće u sezoni- SVI U DRESOVIMA!
markof89 napisao:Moramo pobediti nema tu sta da se prica.
SVI NA SEVER da isprobamo nove stolice !!!
Radoye napisao:Jebiga evo ja iz Toronta prvi put u prilici da odem na stadion posle 12-tak godina i imam shta i da vidim. Dzaba sam pokisao. :lol: Optimistichki sam poneo fotoaparat ali nije bilo shta ni da se slika.
budababa napisao:Zaista tragicno izdanje ovih nasih jadnika na terenu, pa ono u Kuli je jos na nesto i licilo u odnosu na ono juce. Bili smo zreli da nam naguraju pet komada, a vece bruke nas je spasio Kahriman, koji je potvrdio da je odlican golman. Krivo mi je, kad malo dublje sve analiziram, sto nismo je***i Atletik Bilbao, pa da nam igraju samo nasa deca za koju znamo da ce da ginu na terenu, a rezultat ce se sam izroditi iz te zelje i htenja i ljubavi prema klubu, vec nam dolaze kurte i murte da se setaju po terenu, kao pognu glavu posle utakmice, glume stid, a onda pod tus, parfem, fensi majica i u provod. Dajemo malog Pavlovica, koji je prosao nasu skolu, u Macvu, a igra nam neki Cotra koji u 78. minutu, dok gubimo 2:0 na svom terenu, tegli onu loptu sa nase polovine kao da ima hemoroide velicine bilijarske kugle i bukagiju na nozi pride, trebalo mu je 15 sekundi da od korner linije stigne do pola nase polovine. Cast izuzecima, ja bih recimo Pekaru dao da potpise dozivotni ugovor sa Vosom, decko se ponasa kao pravi kapiten i pravi navijac Vojvodine (mada verovatno ne navija za nas).
PRIJATELJ napisao:Max,neznam da li si primetio ali sam neznam pre koliko dana(mrzi me da gledam)napisao post o mom razocarenju sa Dzimikom kao trenerom i trenerom-covekom.Postao je (a sto je najgore izgleda da je bio od prvog dana trenerovanja u klubu)obicni dupe uvlakac i slepi poslusnik direktora kluba.Stvarno sam mislio posto je bio veliki igrac ovog kluba da ce ostaviti traga i kao trener ali sam se debelo prevario.Osta samo jos jedna ruzna epizoda.Posto je veceras podneo ostavku daleko mu lepa kuca a svoju taktiku na 0-0 neka sprovodi negde drugde.Vec nam u utorak stize novi trener pa ce mo nastaviti dalje.Nadam se da ce sa njim stici jos crnogoraca u klub pa ce mo procvetati.Ona moja izjava da ovo nije vise onaj klub koji sam voleo, ostaje.Dzaba nama i novi semafor,i nove stolice i novi Veternik.Ovde vise nema ni V od Vojvodine i njene duse.Dogod nam klub budu vodili Brke,magacioneri i dovodili igrace sa strane a nasu ravnicarsku decu pustali da odlaze mimo f.k.Vojvodine u Beograd i dalje ovde je potop.Zato ako neko misli da su ulaganja u stadion i Veternik ulaganja u buducnost,malo se prevario.jesu ulaganja u neciju buducnos i neciji dzep,ali koris kluba ce biti mala.Bio sam danas na stadionu ali stvarno sumnjam da cu vise ici.Pozdrav
Turija napisao:Detalj treći:
Marić pravi i izmenu i poziva iz grupe igrača sa zagrevanja malog Tadića.Tadić dotrčava izuzetno brzo, sa strahovitom željom da uđe što pre u teren, bez obzira na bezizgledan rezultat u tom momentu.Ulazi i nudi se za loptu. Kad je dobije stalno pokušava nešto da uradi sa njom, kako bi preokrenuo tok utakmice.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

20.08.2016.
3. kolo: Bezanija-Vojvodina 0:0


Bežanija na čelu sa (sada pokojnim) Goranom Mijatovićem - Mitom zamenila je Železnik Ace Bulića u prvoj ligi. I igrala svoje utakmice uglavnom u Železniku. Dakle, oko za oko. Jadna igra, izvojevan bod protiv solidne Bežanije. Na klupu Vojvodine seo je Rajevac što će se u narednim utakmicama ispostaviti kao pun pogodak.

Podbara napisao:Vreme- 17h u nedelju TV
mesto- Železnik(valjda je i to Beograd?), stadion Mali Poljud

I posle Železnika, Železnik! Ponovo imamo u elitnom takmičenju tim koj igra u crvenim dresovima, koji igra u Železniku i koji je u stanju da na jednom meču odigra +7 i i prelaz iz 1 u 2!
Koliko sam uspeo da primim inofrmacija ovo je jedan od satelita partizana i s obzirom da sledeće kolo igramo sa timom sa topčiderskog brda ovo može biti veoma interesantan meč.
U prva dva kola doživeli smo dva poraza, primili smo tri gola i nismo napravili ni jednu izglednu priliku. Na klupi je novi trener "stvaraoc" Rajevac i ostaje nam samo da mu poželimo sve najbolje i da se ponadamo da će moći da ispuni san navijača Vojvodine o napadačkom fudbalu!
Radoye napisao:Jedino pozitivno shto sam primetio da se pomerilo u odnosu na proshlu utakmicu je da se igralo malo aktivnije, bilo je nekih pokushaja da se shutne prema golu a izveli smo i par kornera shto je protiv Chachka bila misaona imenica.
budababa napisao:Ne treba da se zanosimo osvojenim bodom, jer ga nismo ni zasluzili. Kada vratite film unazad, vidi se da smo imali previse srece: sut na gol koji je Kiza skrenuo u korner, sansa kada napadac Bezanije zaobilazi Kahrimana ali odlazi previse u stranu, njihova precka, pa ona guzva u nasem petercu... Da je samo jedna od svih tih lopti usla, utisak bi bio isti kao i posle utakmica sa Hajdukom i Borcem - tuzan.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

27.08.2006.
4. kolo: Vojvodina-Partizan 1:0 (Milutinović)


I onda kad niko ne očekuje mi odvalimo partizane. Milan Mateus (jel sam se istripovo da mu je ovo bio nadimak?) Milutinović, ne mnogo zapažen igrač u našoj istoriji, 10 minuta pre kraja meča, "ničim izazvan" postiže GOLČINU. Na snimku imate i slavlje nakon gola (a vidi se još jedan detalj koji sam zaboravio da napomenem - to je da je i semafor otišao u penziju).

Dočekali smo partizane koji su na čelu sa Ješićem počinjali svoje "sku*cavanje" te sezone. Rajevac je fantastično pripremio utakmicu (baš kao onu kad nas je dobio sa Ganom, `bem mu lebac) i delovalo je da nam nikada neće dati gol. Ruku na srce, delovalo je i da mi nećemo dati još duplo toliko. I onda je Milutinović šutnuo i skinuta je mađija i sa drugog blizanca. Psihičko stanje prosečnog navijača u tom periodu najbolje opisuje Duke-ov upis. To je ono kada neveruješ i kada se nešto lepo desi jer jednostavno - NISI NAVIKAO.


[video]https://www.youtube.com/watch?v=pTHsKlFaGUg[/video]
Podbara napisao:Cene karata su 1000 dinara za zapad, 600 za istok i 200 za sever, a prodavaće se danas od 10 do 18 časova i sutra od 9 do 17 sati kada počinje meč.

Mnoge stvari se ponovo poklapaju... Zvezda je pala 27. XI posle utakmice kupa uefa ,a sad 27. VIII na teren prelepog stadiona Karađorđe treba da istrče izabranici trenera Ješića. Takođe i u ovom duelu skoro se navrišla dekada od zadnje pobede VOjvodine u Novom Sadu. Što je rekao Turija, loš početak ne znači i loš kraj a da li se pruža bolja šansa igračim da vade fleke kao i treneru Rajevcu za bolji početak od pobede nad partizanom!
Da bi pobedu ostvarili moramo svi verovati u nju i ona će doći!
Dosta je bilo tuge, vreme je da slavimo!!!!
021 napisao:nedelja 27.11.2005. FCV-cz 1-0 br.2 Kizito (1+1=2)
nedelja 27.08.2006. FCV-par 1-0 br. 8 Milutinović!!! :shock:
Hteo sam ovo i još mnogo toga da napišem pre utakmice,ali sam odustao(da ne ureknem).
Zaista sjajna pobeda danas.Neko će možda reći da smo srećno pobedili,ali mislim da je pobeda 100% zaslužena.Partizani nisu znali da iskoriste šanse,a naši su to sjajno kaznili.Kako se bližio kraj utakmice, naši su sve više napadili i nošeni sjajnim navijanjem,na kraju smo stigli do preko potrebnih bodova.Mogli smo da slavimo i ubedljivije,ali nema veze, i ovako je dobro.
Svaka čast svim igračima, a posebno Milutinoviću.Ranije sam ga kritkovao,ali dečko je izrastao u vrhunskog igrača.Gol me je podsetio na Lamov sa otvaranja SP.Odbrana je danas bila najbolji deo našeg tima,najbolji je bio Đurić,skinuo je sve i jednu loptu glavom.Radović prijatno iznenadio, izuzetno borben.Stošić standardan, Čotra pokazao da je ipak sjajno pojačanje.U vezi je jedino (ponovo) podbacio Dobrić,koji nije mogao da poveže tri dobra pasa.Kačar fenomenalan i u odbrani i u napadu,kako je samo u prvom poluvremenu nanizao tri grobarsa igrača...Za Kizita komentar nije potreban 8) ,Nastić se trudio,ali ipak mislim da mu je ponestalo snage u drugom delu i da je trebao ranije biti zamenjen. Bošković borben,ali na žalost prespor...Šta reći,partizan je go**o obično,samo se duvaju po raznim medijima,a u stvari nisu ništa bolji od bilo kog prosečnog tima u našoj ligi.
I još nešto:Đumi,ti si doveo u Vošu Milutinovića,Đurića,Kizita..;ti si ubacio u prvi tim Kačara,i još mnogo toga.HVALA TI!!!

Dejan napisao:Kod onog incidenta pred kraj utakmici svi nasi igraci su skocili da zastite Kacara to je mali detalj,ali veliki pomak u odnosu jednih prema drugima i u igri uopste...

Duke napisao:Pazi kad sam se izgubio, prvo sam gledao pomoćnog, pa glavnog sudiju, a kada sam video da igrači skaču jedan na drugog - onda je počelo looooodiloooo...

[video]https://www.youtube.com/watch?v=LELmTNUbgDA[/video]
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

09.09.2006.
5. kolo: Banat-Vojvodina 0:0


5 kola - 1 gol - 5 bodova. U napadu nam je igrao Ivan Bošković, pridošlica iz Sutjeske. Igrao je 10 utakmica i postigao je jedan gol za nas. Jedno od kvalitetnijih drva koje je branilo boje FKV i jedan od prvih protežiranih igrača iz te ere koji je na klupu bacio Ubiparipa i Despota. Ne sećam se posebno utakmice, sećam se da je bio incident kada su nekoliko Indijanaca iz naselja Julci, izuzetno hrabrih bez imalo ironije, stalo da brani čast zbog pale zastave iz prethodne sezone, dok je Slanainara bilo preko 300 u Karađorđevom parku. Sama utakmica, mrtvilo neko. Neće oni, nećemo mi - 0:0.

budababa napisao:mesto- Zrenjanin, Petrovgrad, kako ko voli
stadion- Karađorđev park
vreme-subota 9.IX u 16 i 30

Posle pobede nad mrskim nam neprijateljima, ocekuje nas gostovanje neugodnoj ekipi Banata. Utakmica ce imati kako takmicarski, tako i svecarski karakter jer ce to biti prva utakmica Banata na obnovljenom zrenjaninskom stadionu. Ne znam tacno kada se igra utakmica, ali ako to bude u subotu, eto prilike da nas ode dosta u grad na Begeju, a da posle utakmice pobedu proslavimo u limanskom parku na Festivalu piva 8)
budababa napisao: Pozitivno: bod sa gostovanja, nemojmo biti neskromni!
Negativno: cetvrta (od pet) utakmica na kojoj nismo postigli gol

O utakmici manje-vise sve receno, igra uglavnom na sredini terena, par polusansi na obe strane. Nesto malo koskanja na istocnoj tribini u prvom poluvremenu, odlicno navijanje u drugom. Oko 350 ljudi, fantastican ambijent, i (ono sto posebno raduje) solidarnost na nivou citave grupe (ko je bio zna o cemu pricam)
Podbara napisao: p.s. Momenat utakmice- Počeo incident a Radović stao do aut linije sa otvorenim ustima i osmehom od uveta do uveta! Na kraju tekme je počeo i da navija! Veliki respekt za ponašanje!
ogi napisao:Dokle cemo da igramo ko najvece pi*kice??? Rajevac tera istu taktiku ko njegov prethodnik, ali kao zadovljni smo jer nam to donosi bodove? Pa da li on planira tako do kraja prvenstva da osvaja bodove? On pred utakmicu izjavi da je bod puna kapa i to misljenje stavi igracima u glave, pa zar ne bi na svakoj utakmici trebali ici na pobedu i sa takvim razmisljanjem i pristupom ulaziti u svaki mec? Dali smo jedan gol u pet utakmica i siguran sam da je to uzrok defanzivne taktike koju ovaj trener forsira. Mogu da se kladim da Boskovic nece dati vise od 2-3 gola ove sezone, cak i da ako stave nekoga u napad sa njim.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

16.09.2006.
6.kolo:Vozdovac-Vojvodina 1:0


U tom trenutku fenjeraš Vožd, preveslo nas je na Dušanovcu k`o male majmune. Igrači još nisu pohvatali šta Rajevac želi od njih i to je bio baš mučan period za gledanje. Primili smo gol nakon greške štopera u 3-4 minutu susreta, a pred kraj poluvremena mladi Kačar je, bez lopte, šutnuo jednog njihovog igrača. Koliko me sećanje služi 1892 sa ovog foruma je bio jedan od nekolicine navijača na Dušanovcu tog dana, jer su ostali vraćeni od strane policije na ulasku u grad, dal zbog neke pljačke ili alkoholata, više se ni ne sećam.

Glavobolja kada Kizito ode u Ugandu nastavljala se i danima pred ovu utakmicu. Jedan od većih "grbavaca" je uvek odugvlačio i grom da me ubije ako se u više od 10% navrata, kada bi odlazio da igra za reprezentaciju, vraćao u dogovoreno vreme u NS.

slavko085 napisao:Kiza je ostao u u Ugandi i njegov povratak je neizvestan :!:

Podbara napisao:Što se tiče Kize ubeđen sam da će se vratiti jer su mu ovde ostali žena i dete. A možda upravo zbog toga i neće da se vrati? 8)
Voja napisao:I nije mi jasno zasto se sad toliko iscekuje Sikimic,a Despotovic redovno trese mreze na prijateljskim mecevima (mogu samo da izvedem zakljucak da ce i on kao najbolji strelac na pripremama,zavrsiti npr. u CSKu)

NEVEROVATNI SMO!!!!
Cause napisao: Svojom nezrelošću smo bili sprečeni dati podršku igračima koji nam uz nestručni štab nisu nagovestili bolje dane.
Glupo je čupati se protiv jakih ekipa a padati na malim stvarima. Toliko minuta igranja, šest kola a samo smo jedan gol dali. Šta je ovo ? Nikom ništa, idemo ispočetka? Mi ni taktiku igre nismo promenuli (sem ove utakmice za koju ne znam jer nisam gledao)koja je započeta još prošle godine. Ovo mi liči kao na nekakvu paranoju, gde glavni lik jedini shvata šta se dešava oko njega , ili to samo umišlja ?

Podbara napisao:Sad što se tiče rezultata i nisam iznenađen jer kad sam se čuo sa Turijom u sredu on mi je rekao da smo opet uvežbavali defanzivu . Bravo za onog "stručnjaka"Rajevca. Opet nam na klupi sedi trener koji nije samostalno vodio tim ni polusezonu a Djumi nam nije valjao. Sistem igre opet je ostao isti kao po onoj paroli i posle Džimija, Džimi! Izgleda da je jedini uspeh "trenera" Rajevca što je uspeo svoje zemljake da zaposli kao trenere u omladinskim kategorijama.
Juče smo pokazali gde nam je mesto i koliko je velik ovaj tim!

Minja napisao:Posto vecina vas nije bila u prilici da gleda mec uzivo, u par recenica cu pokusati da priblizim tok utakmice...

Stadion Vozdovca
gledalaca 200

Vozdovac je poveo vec u 3. ili 4. minutu posle greske na relaciji Radovic - Pekaric. Igrac Vozdovca izlazi sam pred golmana i bez vecih problema postize gol

Vojvodina slaba (najblaza moguca rec)

Vozdovac ima inicijativu, ali bez vecih prilika. Vojvodina bez ideje, mrtva.. Kao da je u Beograd dosla bocarska ekipa Vojvodine. Igrao je samo onaj igrac koji je imao loptu, a ostali, mahom, samo gledali...

Kacar pred kraj prvog dela dobija crveni karton. U jednom duelu udara protivnickog igraca nogom, sustinski naseda na provokacije koje traju tokom celog poluvremena.



U drugom delu ulazi Opsenica. Mozda sam subjektivan, ali on je razmontirao Vozdovac. Toliko truda i zelje davno nisam video kod jednog igraca i mogu samo da kazem - svaka cast!!! Pretrcao mnogo, probijao levu stranu, rezultat toga je 100% sansa koju je imao Sasa Dobric (situacija jedan na jedan), nekoliko izglednih situacija i mnogo konfuzije u redovima odbrane Vozdovca.

Mi smo "stisli" Vozdovac sa 10 igraca, drzali ih pod pritiskom, bolje reci totalnom ofanzivom celo poluvreme, a oni su se branili i tek u dva-tri navrata uzvratili, doduse opasnom, kontrom. To je normalno i ocekivano kada se igra na sve ili nista.

Pored Opsenice istakao bi jos i Sikimic. Od deset vazdusnih duela, dobio je deset. Steta sto je Despotovic usao suvise kasno, mozda je to mogao da bude odlican tandem. 10/10 - retko se to vidja.

Visok ritam igre u drugom delu potrajao je do pred sam kraj, a zelja nasih igraca da postignu pogodak povecavala se kako se blizio kraj. Sudija je navlacio za Vozdovac, ne preterano, ali dovoljno da me jako nervira. Situacija koju treba proveriti: Opsenica je fantasticno izveo korner, lopta je letela pravo u gol, Canovic ju je teskom mukom uhvatio, tesko je reci, moguce usao sa njom u gol u padu, lopta je imala jaku rotaciju, a sudija je svirao faul nad golmanom jer je jedan nas igrac hteo da je dohvati pa je napravio kontakt sa golmanom. Ako je Canovic usao u gol, onda je kontakt bio nakon sto smo postigli gol!!!! Voleo bi jos jednom da vidim tu situaciju.

Sve u svemu, drugi deo za ponos, prvi za sramotu. Nismo imali srece da krunisemo odlicnu igru u drugom delu, nismo bili dovoljno hrabri da pokazemo zube u prvom i to mu dodje to.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

20.09.2006.
1/16 finala kupa: Vojvodina - BASK 4:1(Bošković 3,Dobrić)

U 16-ini finala kupa dočekali smo BASK, tada slabo plasiranog drugoligaša. Zanimljivo je da smo na poluvremenu gubili sa 1:0, a u nastavku je 3 gola dalo drvo od Boškovića (ipak sam prevideo kup ranije kad sam pisao da je postigao samo jedan gol...) i Dobrić preokreću rezultat, iako smo u prvom delu ostali sa igračem manje jer je Pekara prebio nekog..."To" tada nikome nije bilo sumnjivo.

Prisetio sam se i fantastičnog spikera na stadionu iz tog vremena i jedne od milion njegovih odvala.
021 napisao: 4-1 na prvi pogled deluje ubedljivo, ali ko je bio na utakmici zna da nije bilo lako.Konačno smo videli napadački fudbal, i to je odmah dalo povoljan rezultat.Posle horora u prvom poluvremenu-sumnjivog penala za goste i isključenja našeg igrača(zasluženo), izgledalo je da će se ponoviti Crvena Stijena i Ub,ali smo ipak uspeli da preokrenemo, na kraju i ubedljivo pobedimo.Razočarao me je Pekarić, svojim ponašanjem danas, ne zaslužuje kapitensku traku.Ali zato svaka čast Đuriću, koji zaista igra vrhunski, trenutno je jedan od naših najboljih igrača i zaslužuje sigurno mesto u startnih 11.Konačno je proradio i Bošković,svaka čast.Kada je uzeo da izvodi penal ceo stadion se uhvatio za glavu...Sve u svemu, za razliku od nekih prethodnih
utakmica videla se velika želja kod naših igrača, čak i kada smo vodili 3-1 i 4-1 napadali smo.Važna pobeda na psihičkom planu.Idemo dalje-sledi OFK...
Da spomenem još i spikera na stadionu, koji je na kraju utakmice imao neviđenu odvalu.
Umesto Bošković, rekao je Boško Janković :shock: :evil: Mislite o tome..
.
Podbara napisao:Mrzim kup! Koja je ovo već sezona za redom da gubim živce već u prvom kolu. Utakmica kranje neobična a kako bi i bila normalna kad je Boskovic(ili je to mozda stvarno bio BOsko Jankovic?) dao tri gola. Za pohvalu je bilo drugo poluvreme kada smo krenuli muski napred. Dobric vrlo dobar, Djuric sjajan u ofanzivi dok Nastic ocigledno jos ne moze da nadje proslosezonsku formu. Normalno i sve pohvale za Kahrimana koji definitivno izrasta u glavni stub nase odbrane!
p.s. Da li je ono stvarno bio Kizito ili je to neki njegov rodjak? Na utakmici sa Partizanom bio je celav a danas je imao kosu ko Rajkard :?:
Dejan napisao:NOVI SAD: Gradski stadion, gledalaca 500. Sudija: Tanović (Subotica). Strelci: Bošković u 54. (iz jedanaesterca), 62. i 66. i Dobrić u 79. za Vojvodinu, a Jovančić u 30. minutu za BASK ( iz jedanaesterca). Žuti kartoni: Bošković (Vojvodina), Popović, Seljimi, Jokić i Salihović (BASK). Crveni karton: Pekarić (Vojvodina, 37. minut).
VOJVODINA: Kahriman 7, Radović 6, Pekarić 5, Đurić 6, Kizito 6, Nastić 7, Dobrić 6, Milutinović 6, Opsenica 7 (Tadić ), Sikimić 5 (Stošić 7), Bošković 8 (Despotović -).
BASK: Todorović 7, Popović 6 (Vukadinović -), Anđelić 6, Seljimi 7, Stojiić 6, Jokić 6, Ptronijević 7, Salihović 6 (Stojanović -), Jovančić 7, Borovčanin 6, Lkić 6 (Radović 6).
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

23.09.2006.
7. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 1:2(Dobrić (p))

Babović i Nuhi su nam do 20. minutu metnuli dva komada i tada je bilo jasno da smo izgubili. Jedini gol smo postigli u zaostalom vremenu sa bele tačke. Jed ljudi najviše se, kao i ranijih godina, odnosio na tadašnji tandem uprave Riđošić-Rabrenović. Rezultati u tom periodu su izazivali već hroničnu glavobolju, ali i pomirenje da će biti jako teško izboriti opstanak...Ko bi tada rekao, da će uskoro sve da se promeni?

Podbara napisao:Kacar i Pekaric nece igrati zbog suspenzije! U spciu bi trebali da se nadju SIkimic i BOskovic ako se ova drugi oporavi od lakse povrede. OFK-u definitinvo ne lezimo kao tim i ubedjen sam u jos jednu pobedu voljenog kluba nad njima!
kinik napisao:Treba ih lepo posle svakog treninga, gole, tuci mokrim peskirom, barem pola sata, pa da vidis kako ce da trce i da daju golove, usta ih... :evil: :evil:
Duke napisao:... Ja sam mazohist, trebalo bi me bičevati... Vodite me na stadion, molim vas... :!:

Red Firm napisao:
neko iz mase napisao:bilans je sledeci:

7 kola......jedan gol iz igre (jos jedan iz "penala")

pre smo i za manje stvari vikali UPRAVA NAPOLJE,a sad se okomili na igrace koji ne zasluzuju da igraju u vosi ali nisu oni krivi sto ih je neko tu stavio,ne znam,tuga.



UPRAVA NAPOLJE!!!!!
Gledaj to na ovaj način. Da si ti u Upravi kluba da li bi vikao Uprava napolje bez obzira na to bio tvoj učinak dobar ili loš? :?

OFK je istrpeo rad sa mladim igračima a sada sve to daje rezultate. Mi nismo imali razumevanja za tako nešto, ali smo zato znali da veličamo svaku svoju pobedu i uzdižemo igrače,a posle svakog poraza da ih kudimo i tražimo ostavke. To radimo i dan danas.
Brick Liman
Postovi: 827
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 3:54 pm
Lokacija: Tower Blocks Liman

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od Brick Liman »

Komšo, diraš direkt u srce...
Tada je bilo lepo biti navijač Vojvodine. Najjača godina u istoriji Firme.

Bolje da ne dolazim na forum par nedelja.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od Radoye »

Ta utakmica s Borcem kada je Dzimi "ispracen", tada sam zadnji put stao u kop. Navijanje je prosto bilo fenomenalno, uprkos rezultatu i dogadjanjima na terenu. Energija je bila neverovatna, nekoliko redova velicine jace od svega sto sam do tada imao prilike da vidim. Jednostavno sam se osecao da to vise nisam u stanju da ispratim, da sam najslabija karika i da svojim prisustvom samo kvarim stvar. Od tada sam se preselio na zapad i "penzionisao" navijacki.

Sad sam "samo" simpatizer i forumski dusebriznik! :greenbutt:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

Brick :cheers:

30.9.2006.
8.kolo:Mladost (Apatin)-Vojvodina 2:0


Novi poraz u Apatinu u vidu osvete proteranog grofa Drakule. Zaista je prejadno izgledala igra našeg tima u jesen 2006. i niko nije mogao ni da pretpostavlja šta nas to čeka u nastavku sezone. Prvih, pa dobrih 10-ak kola, pod vođstvom Rajevca Vojvodina teško da bi dobila i FK Kabel u normalnoj utakmici. Ovo treba da bude za nauk, da stvari nekada baš i nisu onakve kako nam se čine. Gol Mladosti čuvao je ser Žakula.


Stara Garda napisao:FSS je uvazio zalbu i Pekaric i Kacar ce biti sutra u timu

Turija napisao:Još jedanput nisam žalio da potrošim vreme i novac na Vošu, ali posle ove utakmice, zaista ne mogu više da gledam ovakav naš sastav.Jednostavno to je idiotizam.Gde god odem ljudi iskreno komentarišu da je ovo najgori tim koji je dosad gostovao.
I danas, po idealnom vremenu, dobrom terenu, pred solidnom posetom, (ali malom s obzirom da se ulaz NE naplaćuje) u utakmici biti ili ne biti, odigrali smo kao da je u pitanju relaksacioni trening.Meni nije jasno zašto se 70% naših igrača uopšte bave PROFESIONALNO sportom, kad nemaju želje za igrom ni grama, a znanja još manje (za ovo drugo je već nego drugi odgovoran).
Počeli smo utakmicu u starom stilu, kao da vodimo 3:0, pa čuvamo rezultat sa što manje napora i znoja.Kahriman se pre početka utakmice ispozdravljao sa svakim igračem pojedinačno i činilo mi se da će, kad počne utakmica ,,prštati,, na sve strane.Počeo je još pri svakom napadu domaćina da komanduje našom odbranom nameštajući poimence igrače.I kad puče golčina iz traljavo izvedenog kornera Kozoša, sa nekih 6 metara Apatinci uguraše loptu u gol (mislim da je Drakulić u pitanju jako se loše videlo zbog niskih tribina i visoke rešetkaste ograde), pored zatečenog i iznenađenog Kahrimana, naš golman zaćuta kao zaliven.No, ovaj iznenađujući gol nije ni I od iznenađujućeg drugog koji ćemo primiti(bolje da ga ne komentarišem, jer se lopta jedva dovukla do gola posle nazovi udarca Save Radosavljeva sa 18m kada je Kahriman ostao na ,,krivoj nozi,, i nije uspeo da se izvuče bar 1-2 sekunde i samo je ispratio okom loptu na putu u svoju mrežu)
Već posle prvog gola bilo je sve jasno.Još jedan poraz, bez datog gola.Da se igralo u zimskom ambijentom, golman domaćina bi se besposlen zaledio na golu.Imam utisak da smo šutnuli na gol, svaka bi završila u mreži. s obzirom na nespretnu intervenciju Žakule posle kornera Boškovića, kada je lopta otišla u gol aut, tik pored dalje stative, a on ju je celu promašio.
U tradicionalno bledoj igri, zamenjen je bekovski par, pa su Nastić i Kiza vraćeni na njihova mesta u nesigurnu odbranu.Ušli su Opsenica i Tadić, umesto lošeg Radovića i Čotre, a kasnije Sikimić umesto solidnog Milutinovića.
Tadić je pokušavao, ovog puta uz desnu aut liniju, da organizuje neki osmišljeniji napad, ali nije bilo raspoloženog igrača u našem timu, osim donekle Kizita i Nastića, ako se i oni smeju tako okarakterisati.
Naši navijači su zakasnili na utakmicu nekih pola sata i bolje, jer su za isto toliko sačuvali živce.
Sve u svemu, još jedna neviđena bruka imena kluba i grada.I vraćam se na početak: ne mogu da verujem da se mladom zdravom čoveku toliko ne igra fudbal.Kao da su puškom isterani na teren, a ne svojim izborom profesije.
Da se ja pitam sve bi ih prekomandovao u drugi tim ili na transfer listu, osim par pojedinaca (Kizito, Nastić, Stošić, Pekarić, Đurić, Despotović i Tadić) i uveo decu sa trenerom Grujićem na klupi.Sigurno ne bi igrali gore.
Mnogi se verovatno sećaju kada je to Voša već jednom uradila, ali tada zbog nekih drugih nefudbalskih razloga( takozvani štrajkači, a odlična fudbalska ekipa) i imala iznenađujuće dobar rezultat te jeseni sa KLINCIMA (Omladincima).Mi to sad treba uradimo s tim pre, jer NEMAMO EKIPU, A IMAMO JOŠ TALENTOVANIJE KLINCE I TRENERA.Od ovih nema leba ni za 10 godina.Njihovo igranje služi samo za brukanje.

Podbara napisao:Glavno pitanje je kako to da Radosavljev, Trnavac(igraci koji su bili na korak od VOse), Kozos i Drakulic(igraci koji su oterani iz VOse) su bez problema pobedli Vojvodinu? Kako se vrsi odabir igraca i da li su u F.K. Vojvodini neuspeh i kvarnost jedine preporuka za napredovanje ili ce neko vec jednom udariti rukom u sto i reci-Majku vam vasu, imate li vi obraza i pakujte se iz kluba-.
Drugi gol Apatinaca, pa onu bi moja baba odbranila!

budababa napisao:Najvise boli to sto nam kvazi-strucnjak vodi klub. Pogledajte, recimo, samo slike sa sajta RF, sa konferencija za stampu pre i posle utakmica (ima ih par). Videcete uplasenog, isfrustriranog, u sebe nesigurnog coveka, coveka koji nema viziju i veru, a verujem ni znanje. Nikad ne mogu priznati za trenera nekog ko je godinama bio pomocni trener u nekom klubu, pa odjednom izbacen u prvi plan (nemoj da neko spomene Murinja, pricam o nasoj ligi)
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

14.10.2006.
9. kolo: Vojvodina-Crvena zvezda 0:1


U susretu očajnika dobiše cigani. I oni su bili jadni te sezone jer je Piksi godinu dana ranije rasprodao tim. Kahriman je katastrofalno pogrešio, Đokić odvratni ga turio i to bi bilo to. Mi opet gol nismo dali, k`o po običaju izgleda. Ipak, treba reći da je na ovoj utakmici bio kakav-takav pomak u igri, a tome je verovatno doprinelo što su u prvi tim ušli Tadić i Despotović.

Podbara napisao: U ovom duelu mozemo slobodno reci da ce pobediti spretniji tim odnosno onaj koji napravi manje gresaka. Piksi im je za par meseci rasprodao gotovo ceo tim dok mi jos uvek trazimo igru.Ako igraci ponovo dobiju zastrasujucu podrsku sa severa ubedjen sam da rezultat nece izostati. Zvezda ce sigurno gledati da zatvori mec pa bih slobodno rekao da bi i bod bio zadovoljavajuci po nas.

Djumi napisao:Sta reci ................
Posle vise od godinu dana sam gledao Vosu i moram da kazem da sam tek sada razumeo sve vase postove koji su bili uglavnom kriticki na racun igre .
Da se razumemo i dalje mislim ono sta sam pisao ali ovaj tim je definitivno vracen mnogo unazad.A jos kad je Anonimus napisao da je bilo bolje nego na prethodnim utakmicama,moram da postavim sam sebi pitanje:pa kako je tek to izgledalo?
Moram odmah da kazem da je Sever izgledao zaista lepo i da je koreografija bila veoma lepa i odisala je kulturom.Zaista sve pohvale za navijace Vojvodine.
Sama utakmica je pocela veoma dobro za Vosu jer su Despotovic u 4 minutu i Pekaric u 12 minutu morali dati bar jedan gol.U istom periodu i Ibrahim Gaj je imao veliku sansu a posle njega i Milijas ali je Kahriman bravurozno intervenisao.Onda dolazi taj 22-23 minut i velika greska Kahrimana ili bolje reci Djokiceva upornost se isplatila (vecina Vosinih igraca bi odustala na tu loptu).Do kraja poluvremena se Vosa povukla a Zvezda (koja je bila inace danas veoma zalosna) imala neku inicijativu ali jalovu gde se najvise isticao Trajkovic svojom hitrinom.
Podbara napisao: Agonija se nastavlja. U zivotu nisam gledao slabiju zvjezdu i stvarno je velika sramota i tuga sto Rajevac nije skupio hrabrosti da ih napadne. Videlo se da je Tadic preplasen i da ne moze da igra i da je vrlo dobri Despotovic usamljen u napadu ali Rajevac nije reagovao. Sta reci za Kahrimana? Jeste da je plakao na kraju utakmice ali sta mu bi da napravi onoliku glupost?
Sve u svemu ocajan fudbal, fenomenalni Sever i to je to. Grcevita borba za opstanak se nastavlja...
Djumi napisao:
Voja napisao:Djumi,jesi li ti to bio u svecanoj lozi?Koliko je stajala karta,ili imas sezonsku? :wink:
Vojo jesam bio u svecanoj lozi a kartu sam dobio preko tudje veze jer za mene verovatno ne bi bilo.

Što se tiče tribina jedna od lepših utakmica i brutalika od koreografije.
Slika
Slika
Slika

...i poruka podguznim muvama...
Slika
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

21.10.2016.
10. kolo: Smederevo-Vojvodina 0:0

Zamislite, nismo dali gol. Prelepi stadion u Smederevu i opet slaba realizacija. Ipak, igra je nagoveštavala da bi u Mladenovcu moglo da se prođe u 1/4 finala kupa.
Slanina napisao:Sartid Smederevo 0 - 0 Vojvodina Novi Sad

Jad i beda opet umalo da dobijemo gol u 90... i nekom minutu!!! :evil: :evil:
Minja napisao:Samo jos da dodam: stadion Smedereva je, verovatno, najlepsi stadion u Srbiji. Prava lepotica. Uz suncano vreme i 3000 gledalaca bilo je pravo uzivanje danas biti na utakmici
Turija napisao:Nije baš za slavlje, ali ako je ovo početak promena u glavama, onda na ovom forumu nismo džabe potrošili vreme.
Gledajući izveštaj iz Smedereva na SOS-u, mi smo imali više poluprilika i prilika, iako su Smederevci imali 3 zrele.
Međutim, najzad nismo 90 minuta bunkerisali i ličili smo na ekipu.Po ko zna koji put se dokazalo da je otvorena i smela igra najbolja odbranu.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

25.10.2016.
1/8 finala Lav kupa Srbije:Mladenovac-Vojvodina 0:1 (Despotović)

Iz današnjeg ugla mi deluje da je Rajevac bio u fazonu, "je*te si mater" od sad ja sastavljam tim. Mladenovac je bio skup iskusnih pojedinaca, izbacili su prvoligaša Smederevu, a na Seltersu nas je dočekalo 3.500 duša, od čega samo 70-ak naših navijača. Prilično zajebano gostovanje, posebno za ekipu u takvoj formi. Ipak, počeli su najbolji i po prvi put se desilo ono čuveno "0:1-Despotvić" koje će se ponavljati u budućnosti nebrojano puta. Desetak minuta pre kraja Ranko je konačno postigao gol i krenulo je jedno mnogo lepo doba da sve Slaninare.

Djumi napisao:Vosa nije mogla da dobije goreg protivnika iz prve Telekom lige :!:
Stara Garda napisao:0-1 Despotovic
Podbara napisao:
ogi napisao:
Podbara napisao:60 sekundi pre kraja vodimo golom Ranka ljubi ga majka Despotivca. Loptu cvrsto drzimo na njihovoj polovini tako pocnite da sanjarite o sledecm protivniku!
I napred VOsa, napred Vosa le a le!
Podbara ljubi i tebe majka, javi nam kad cim bude kraj!
Kraj,kraj! Prosli smo, svi na zemun u subotu!
Turija napisao:Ako je igrao sastav koji je najavljen u Dnevniku, onda smo prvi put posle mnogo godina igrali sa najboljom jedanaestoricom.
Drugo, Ranko Despotović je najzad dobio pravu šansu u Voši, posle 3 godine nepravde i muka.I,eto rezultata.Danas se najzad dogodilo ono o čemu smo svi mi pričali isto toliko godina na našim navijačkim forumima:DATI ŠANSU NAJBOLJIMA I IGRATI NA POBEDU.
Treće, svaka čast Rajevcu, jer je prvi trener posle Bobeta Pavkovića koji je sastavio tim od najboljih igrača koje je imao na raspolaganju.Verovatno uz podršku Predsednika, a sigurno nas navijača.

Ova pobeda je zlata vredna i pravi putokaz za uspeh.
Čestitke igračima, treneru i Predsedniku.
Sledeći mora pasti Zemun i Kula, pa Borcu da naplatimo dug.A, posle će sve biti drugačije.
PS Od partizana se ovako nisam obradovao. :D Živeli!

Djumi napisao:Kahriman, Pekaric, Djuric, Stosic, Nastic, Kacar, Milutinovic, Dobric, Kizito, Tadic (Ubibarip), Despotovic.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

28.10.2006.
11. kolo: Vojvodina-Zemun 2:1 (Bošković(p),Kačar)

Zemun je bio ubedljivo zadnji na tabeli, gotovo već prežaljen. I kao takvi uspeli su da nam čačnu gol i povedu u 75. minutu. Gnevni stadion je pizdeo, a k`o uz djoku ono nešto malo TB (čini mi se hapšeni pred ulaskom u ns) ulazi neposredno pred gol njihove ekipe. Svima je prekipelo, samo psovke odjekuju Karađorđem, svima se spominje uža i šira familija, od Rajevca, preko igrača, pa do uprave. I onda Bošković ulazi u igru i spašava trenera opstanka. U 84. minutu je zamenio Despota uz negodovanje kompletnog stadiona, minut kasnije penal nad njim - otima se za loptu - šut završava u rašljama gola Radakovića. Ni to nije dovoljno "Domu Bolesnih", i dalje se reč MAJKA menja kroz padeže i ori nad Karađozom. 94. minut, drugi rezervista na toj utakmici Gojko Kačar, nakon nekog prekida i brlje, postiže nekakvu golčinu. E sad ga ti opiši kakvo je to slavlje bilo, jebi ga.

Generalno je svima Rajevac išao uz polni organ (evo meto sam i svoj upis, da neko slučajno ne bi stekao pogrešan utisak zašto sve ovo pišem), i igra je bila katastrofa, Bekvalac je (prema kuloarskim pričama) već vrebao iza ćoška kao zamena...Kako jedan mali trenutak može da promeni celu sezonu najbolje svedoči ova utakmica. Vrlo verovatno je da bi Milovan leteo nakon tog kola da Gojko nije metnuo tu golčinu u 94+ minutu susreta. Verovatno ga se niko ne bi ni sećao, verovatno bi otišao u drugi klub, gde gotovo sigurno ne bi bio na oku nekoga iz Gane...i ko zna kakva bi istorija dalje bila. Elem, šta bi bilo kad bi bilo. Činjenica je da je Rajevac na ovoj utakmici više nego dobro ubo izmene i na našu sreću ostao na klupi. Zbog tadašnjih zakona o navijačima Firma je napravila još jednu, ne baš svakidašnju, koreografiju u to vreme sa rukama navijača koji kidaju rešetke.

P.s. pažljivo pročitajte Đumijev upis o "Joharijevom prozoru".
Turija napisao:I, onda TUŠ. Zemun nam daje gol (glavom po sredini gola) iz kontre sa 2 igrača na 4 naša i petog sleđenog Kahrimana.Malo pre gola su izvršene prve dve izmene.A, one su isto da smrzneš.Ulaze Kačar i Ubiparip, a izlaze Tadić i Čotra.Šta sad?Ko će gde igrati, morali su na sredini terena da se dogovore naši igrači.
Pa, Kiza ode na levog beka, Kačar na desnog, a Nastić na desno krilo.Igrači su voljno pali totalno, osim Gojka Kačara koji usamljen pokušavao da uradi nešto i nailazio na udarce i provokacije nespremne i retko ,,prljave ekipe,, iz Zemuna.
Zatim je očajnički izvedena još jedna izmena.Zamislite ko izlazi?DESPOTOVIĆ!?Salve zvižduka sa Zapada izazvala je ova izmena.Nije problem što je ušao Bošković, već zašto se menja špic koji je bio najagilniji.I kad je Rajevac video da mu fali taj visoki špic i da se mora preskakati igra na sredini, (zbog nedostatka vremena i aktuelnog rezultata) prekomandovao je Đurića na njegovo mesto.
I, tek tada počinjemo da igramo na izjednačenje, a posle njega i na 3 boda.Zašto to nismo radili tokom 85 minuta, pitanje je koje traži odgovor od trenera.
Dalje sledi opravdani penal nad Boškovićem i njegova odlična realizacija.U same leve rašlje.
Odlični i borbeni Kačar pravi pometnju u odbrani Zemunaca i kruniše dobru igru pobedničkim golom i verovatno SPASAVA RAJEVCA OTKAZA.
U Mladenovcu ga je spasao Despotović, pa je danas poslat na klupu pri kraju utakmice, dok je Kačar na nju poslat pre utakmice, a spasao ga na kraju nje.
Šta reći?Stvarno čovek ima ludu sreću.
A, taman sam mislio da smo nešto shvatili?

Djumi napisao:
Voja napisao:Inace,sad sam gledao izvestaj.... mislim da smo primili jako,jako jeftin gol,koji bih pripisao i Kahrimanu.Zaista je odbrana amaterski odreagovala kod tog gola.Penal izveden do perfekcije!!!A zanimljiva je i izjava Rajevca da smo posle kupa pali :lol: Kao,bili smo u formi.... da nije tuzno bilo bi smesno!!!! Kad se pogleda igra u zadnja dva meca... sa zadnjim u prvoj ligi,(realno) egal kuci i pobeda protiv drugoligaske ekipe srednjeg kvaliteta na misice,od jedan razlike.Nije li to realna snaga nasih mogucnosti???
"Bice Evropa" - rece jedan od nas i dobi profi licencu :lol: :wink:
To reče i uteče :!:
:D

U psihologiji ljudskog ponašanja i njegove percepcije poznat je termin Joharijev prozor kroz koji gledamo ovaj svet i sve što nam se događa.

Dobro obavljanje posla zavisi od rada mreže drugih ljudi koji su uključeni u ostvarenje nekog projekta ili cilja.

Stara Garda napisao:Rajevac je toliko bio srecan zbog pobede da je sa kompletnim strucnim stabom otisao posle utakmice na pice,al je pogresio lokal :lol: ,u istom smo sedeli mi iz SG koji smo celu utakmicu sa istocne tribine dobacivali razne nepristojne reci(nije za forum) na njegov racun i na njegovo vodjenje utakmice.I sad,ne lezi vraze,da ne bude da nemamo petlju da mu isto to kazemo u lice to i ucini jedan od nasih uz pokusaj sprecavanja jednog zaposlenog u klubu,ali zna se ko je jaci :wink: ,i sad da ne duzim,uglavnom receno mu je da za poslednjih godinu dana mi nismo igrali dekadentniji fudbal,da on u svojim naletima panike ne zna ko mu sta i gde igra,i opet pokusaj jedne osobe iz strucnog staba da ucutka naseg govornika biva sprecen i tako mu je receno dosta stvari u lice,pa nek se cese malo i porazmisli o svemu.
Uglavnom,na kraju trener pita-A sta bi ti uradio,koji je tvoj recept?
odgovor-Ako ti kazem recept onda cu ja biti trener,a ne ti!

Uglavnom da nas pobeda ne zavara-Rajevac odlazi!!!

KoKanidja napisao:Jebo mater kao da smo barselonu pobedili, ali tako nam i treba, sami smo krivi, tako se raduju neki ljudi a evo vidim i rukovodstvo, a mi dobili ekipu koja je ubedljivo zadnja na tabeli sa jednim bodom jebote, i to kako smo je dobili....

limanfkv napisao:CInjenica je da nemamo NIKAKVU igru,jos manje dobar tim,a najmanje kvalitetnog trenera... i ja se jako pribojavam da ovi vec protiv kule ne dobiju po usima!
Slika
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: "fkvojvodina.com" - VAŠA KNJIGA

Post od limanfkv »

05.11.2006.
12.kolo:Vojvodina-Hajduk (Kula) 1:0

I opet - 1:0 Despotović Ranko.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=SunwD5BLvsY[/video]

Konačno je počeo da se kristališe tim, Ranko, Buač i Davidov upali su u prvu postavu i to je već počinjalo da liči na mnogo bolji fudbal. Potrebno je dakle bilo 10 kola da se iskristališe tim i igrači naviknu na zamisli trenera. Izgleda da su prigovoru Rajevcu iz kafane nakon prošle utakmice urodili plodom.

Palic Crew napisao:Ma treba nam pobeda. A i njima ne cvetaju ruze, 3 uzastopna poraza (valjda), pa i njima trebaju bodovi,ali...
Sve u svemu ocekujem dosadnu utakmicu i pobedu Vose 1:0
Stara Garda napisao:Prvo poluvreme,kakvo takvo,ali drugo vreme je otprilike fudbal koji bi trebalo da igra Vojvodina,znaci sa brzim igracima po bokovima(Tadic,Buac),brzim centarforom(Despotovicem) i igracem koji ide sa leve na desnu stranu i ume da doda,odigra,predribla,zadrzi loptu(Davidov).
Konacno se trener drznuo pa postavio ofanzivniju postavu na teren.

Davidov odigrao kao zmaj,borbeno,pozrtvovano,lepo svih 90.min,tek se videlo koliko nam je falio igrac tog kalibra u prvom delu prvenstva.
A sansi koliko smo imali u II poluvremenu,nismo imali za prvih 10 kola ukupno.
Odgovori